Stalinův termidor Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Stalinův termidor

Kniha jugoslávského sovětologa je především alarmující výpovědí o nedozírných možnostech zmanipulování mas lidí, jež byly pod rouškou boje za pokrok a blahobyt lidstva dohnány až k slepému zbožňování masového vraha, člověka, který se nezastavil ani před fyzickou likvidací dětí svých odpůrců. Alarmující je především v knize ukázaná skutečnost, že ani po smrti tohoto sovětského Hitlera nedošlo k jeho důslednému odsouzení. Autor velmi dobře poukazuje na to, že Stalin by nemohl vyrůst do tak obludných rozměrů, kdyby nebyl podporován svými spolupracovníky včetně jeho pozdějších kritiků.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stalinův termidor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stalinův termidor (0.00 EUR)


Stažení Stalinův termidor zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Stalinov termidor (1984)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Marbo

  31.10.2014

  Popis stalinistických čistek uvnitř VKS(b) od poloviny 20. let až po ty poslední po skončení druhé světové války. pro mne jako komunistu nesmírně bolestivé čtení, kdy doslova před očima mizí strana Lenina…

  eraserhead

  07.05.2014

  Je opravdu neskutečné, zvláštní a neuvěřitelné ne to, že někdo něco takového byl schopen konat, to prostě lidi takoví jsou a má-li člověk tu možnost, mnohdy jde nějaká morálka, etika a jakési adorované lidství stranou, ale spíše to, že to ostatní prostě umožní, připustí. Možná ze mne mluví můj lebedivý misantropismus, do jehož tenat se propadám každý další den více a více, ale tohle, to co se popisuje v knize, docale jasně dokazuje, že člověk prostě není Homo Sapiens Sapiens (tedy člověk moudrý). Vzhledem ke svému roku vzniku i českému vydání kniha asi neseznamuje s ničím, co by trochu znalý a támaticky zaměřený čtenář již neznal, ale seznamuje s tím podrobně a faktograficky, někdy dokonce až tak, že to narušuje "normální" četbu a činí z knihy něco jiného, než jen beletritickou (kteroužto není) knihu o jednom magorovi a pohnuté době, kterou dokázal vytvořit, ale pořád nad tím, co odhaluje zůstává rozum stát.