Stalinovo impérium: (Rusko 1924–1953) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Stalinovo impérium: (Rusko 1924–1953)

Charakteristika "stalinského období" sovětských dějin. Stalinovo místo v dějinách Ruska. Stalinismus jako teorie a praxe totalitní tyranie.
Mocenské boje po Leninově smrti. Stalinismus jako ucelená koncepce státní politiky. Industrializace a první pětiletky. Kolektivizace zemědělství. Státní teror, čistky a procesy. Stalinova zahraniční politika. Druhá světová válka. Vznik sovětského bloku a studená válka.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stalinovo impérium: (Rusko 1924–1953) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stalinovo impérium: (Rusko 1924–1953) (0.00 EUR)


Stažení Stalinovo impérium: (Rusko 1924–1953) zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  kajanovakova

  13.10.2014

  Další z členek odborné literatury, kterou jsem si vybrala v rámci povinně volitelné četby. Musím říct, že jsem nikdy nepřeháněla s moudry o období komunismu, protože jsem o tom nikdy moc nečetla. Za poslední dobu se mi dostaly do rukou dvě knihy s touto tématikou, tudíž ani nyní nebudu házet slovy jako bych byla profík.
  Ale TAHLE publikace je opravdu dobrá. Ukazuje Stalinovu pravou tvář, ze které se mi obrací žaludek. Několikrát jsem se přistihla s otevřenou pusou a vrtící hlavou, což bylo způsobené tím, že jsem nechtěla věřit… nechtěla jsem věřit tomu, že někomu takovému byl darován život. Jsem vcelku pobouřena tím, co za zvěrstva prováděl, aby si získal a posléze udržel moc. Hnus, velebnosti!
  Pan Veber napsal knihu tak, aby ji student dočetl celou, aniž by si řekl, jaká to je nuda, a aniž by si říkal, kdy už bude konec. Za to velké dík autorovi.