Stalin: Krev a sláva Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Stalin: Krev a sláva

Významný ruský autor Svjatoslav Rybas připravil českému čtenáři speciální edici biografie J. V. Stalina. Tato kniha je považována za dosud nejúplnější a nejobjektivnější publikaci o sovětském vůdci. V Rusku se již dočkala sedmi vydání a v roce 2014 se zařadila mezi bestsellery v Číně.
S. Rybas podrobně rozebírá Stalinovu složitou osobnost a nevyhýbá se ani intimnímu životu, který neodmyslitelně utváří pozadí velkých dějin. Zabývá se soupeřením o vedoucí pozice v sovětské společnosti a popisuje průběh nejdůležitějších operací druhé světové války nebo jednání s Rooseveltem a Churchillem.
Profesor Rybas důkladně analyzuje letité úsilí SSSR o mezinárodní uznání a prozrazuje i dlouho utajené aspekty vztahu s USA. Speciálně pro českého čtenáře připravil kapitolu, jež se věnuje dlouholetým vztahům sovětského vůdce s československým prezidentem Edvardem Benešem. V závěru knihy se pak zamýšlí nad Stalinovým odkazem – projektem syntézy sovětského socialismu a kapitalismu, jenž od 80. let uskutečňuje Čína.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stalin: Krev a sláva zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stalin: Krev a sláva (0.00 EUR)


Stažení Stalin: Krev a sláva zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Stalin

  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Ottovo nakladatelství – J. Otto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  zahadum

  01.06.2016

  Veľmi ucelený, komplexný súhrn života a práce J.V.Stalina. Dejiny píšu " víťazi " Ale našťastie dejiny píše pravda a obsah archívov svetových veľmocí a štátov na svete do ktorých mal autor prístup a ponúka tak vnímavému a nezaujatému čitateľovi informácie o zákulisnom chode svetovej politiky a ľudských dejín. Veľa vecí sa dá vyhľadať ak človek chce a má záujem poznať pravdu. Hladomor, čistky a kto za nimi stál a aj samotná smrť Stalina.

  Stalin prevzal zaostalú feudálnu krajinu s dreveným pluhom a odovzdal svetovú veľmoc s atómovou bombou.
  Winston S. Churchill