Staletá Praha VI Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Staletá Praha VI

Sborník Pražského střediska státní památkové péče a ochrany přírody, zaměřený na historii a vývoj Prahy a informace o vydaných pragensiích.
Svazek zahrnuje 20 příspěvků: Živá krása staré Prahy (Z. Buříval). V. V. Štechovi k 85. narozeninám (V. Kotrba). K 70. výročí Klubu Za starou Prahu (J. Mayer). Emanuel Poche, sedmdesátník (D. Líbal). K výzkumu pražského opevnění (E. Janská). K dějinám paláce M. Thuna na Malé Straně (P. Preiss). Záchrana Prokopského údolí (Z. Eberl). Osada Újezd na Malé Straně (V. Huml). In memoriam Aloise Kubička (B. Kozák). Na horním dílu Malostranského náměstí (F. Kašička, D. Líbal). Tympanon od Panny Marie Sněžné (N. Blažíčková). K dějinám barokní plastiky v kostele sv. Tomáše na Malé Straně (I. Šperling). Historické jádro Prahy a podzemní urbanismus (V. Píša). Malovaný kasetový strop Martinického paláce (M. Matyášová-Lejsková). Úprava zahrady při bývalém klášteře alžbětinek (M. Volek). K poznání gotického domu "U zlatého jednorožce" čp.548/I (J. Muk). Setkání s Keplerem (H. Slouka). Praha Roelanta Saveryho (A. Novotný). Byla v Praze tržní ulice (V. Píša). Přehled obnovovacích prací pražských památek v r. 1969 (Z. M. Zenger).Kniha v českém jazyce!


Stažení Staletá Praha VI zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Staletá Praha VI (0.00 EUR)


Stažení Staletá Praha VI zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Architektura, Historie, Pragensie
  Vydáno: , Orbis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)