Srdce v temnotách Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Srdce v temnotách

Nastal čas, kdy Klára musí dát svou čtyřletou dcerku do mateřské školky a nastoupit do práce. I když si to představovala jinak a chtěla zůstat s dětmi doma co nejdéle, nejde to. Manžel Milan přišel o lukrativní místo a v novém zaměstnání nevydělává tolik, aby to stačilo pokrýt potřebné výdaje pro čtyřčlennou rodinu.
Po úspěšném konkurzu nastoupí do soukromé firmy jako asistentka, ale od začátku má jen samé problémy. Nejprve s ředitelem, který zapomíná vyplácet mzdy a tváří se, že je to samozřejmé, pak s novou nadřízenou, stárnoucí a zatrpklou ženou, jež šikanuje své zaměstnance a často opilá vytváří na pracovišti nesnesitelnou atmosféru. Klára pracuje od rána do večera, domů se vrací unavená a už nestíhá všechno v domácnosti jako dřív. Milan jí nejen nepomáhá, ale navíc jí to i vyčítá. Mezi manžely panuje čím dál větší napětí, hádky a nepochopení jsou na denním pořádku. Klára je zničená, v poslední době pod neustálým psychickým tlakem doma i v práci, nic ji netěší, snad jen dvě krásné děti, jejichž objetí hřeje. Netuší však, že všechny události jsou jen předehrou skutečné bolesti a smutku. Osud jí přichystal mnohem větší trápení, s nímž se bude muset vyrovnat, a její srdce nadlouho zahalí tma…Kniha v českém jazyce!


Stažení Srdce v temnotách zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Srdce v temnotách (0.00 EUR)


Stažení Srdce v temnotách zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Srdce v temnotách (2009)

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
  Vydáno: , Noxi
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (38)

  Přidat komentář

  zvonkohra

  11. února

  Od Táni Keleovej-Vasilkovej už som prečítala Čriepky, Klamstvá a Tichá bolesť. Nie je to veľa kníh vzhľadom k tomu, koľko kníh napísala, ale čítam knihy rôznych autorov a rôznych žánrov. Podľa názvu knihy Srdce v tme som predpokladala, že to bude veľmi smutný príbeh a velmi podrobne popísané vnútorné prežívanie hlavnej hrdinky. Aj táto kniha je kniha zo života ženy, matky. Nie je to príbeh napísaný podľa skutočnej udalosti, ale príbeh, ktorý sa v skutočnosti mohol stáť. Rodina, peniaze, vzťahy, práca – tak ako v iných knihách od tejto autorky. Porovnanie: mladý neskúsený vedúci a a stará zahrnutá vedúca, vratane časti pribehu z jej súkromného života. Hlavná hrdinka vykreslená ako žena, ktorá si musí poradiť za každých okolnosti. Knihu odporúčam prečítať hlavne ženám, ktoré fňukajú na vlastným životom. Možno im to trocha pomôže pochopiť to, že v živote sú smutné aj krásne chvíle, inak by bol veľmi nudný. V prečítaných knihách od tejto autorky mi krocha vadia konce týchto kníh. V skutočnom živote často je to inák, ale aj ja som optimistka.

  Evaneva

  19.12.2017

  Život není peříčko a pozná to i hlavní hrdinka knihy.

  allyce

  26.09.2017

  Jsou knihy, které mi svým námětem a stylem zůstanou v paměti hodně dlouho. Nejinak je to u této knihy, avšak v tom negativním smyslu.

  Coolniczka12

  15.07.2017

  Ze začátku mi byla hlavní hrdinka krajně nesympatická. Pořád jenom fňukala jak to má těžké, ale přitom takhle žije většina žen – mají děti, domácnost, práci a zvládají to. Ona dělala, jak kdyby místo práce v kanceláři dělala někde v kamenolomu.
  Nicméně osud zasáhnul a mě jí začalo být líto. Jediný moment v celém příběhu kdy jsem s ní soucítila, muselo to být opravdu hrozné.
  Pak ta její zápletka s Bohoušem; nemůžu si pomoct, ale přišla mi hodně naivní. Začne si s ním aniž by o něm cokoliv věděla. Chápu, že když pravda vyšla najevo, bylo to pro ní velké zklamání, ale aby na něj vzpomínala téměř v každém odstavci?
  A pak sladký konec v podobě nové lásky, klasika 🙂
  Styl vyprávění mi sedl, ale konstrukce příběhu velmi kýčovitá.

  Prateri

  08.05.2017

  První třetina knihy mě nijak nenadchla. Dokonce mi blesklo hlavou, jestli ta neustále popisovaná nespokojenost bude pokračovat ještě pár stránek, tak knihu odložím. Další děj už celou situaci měnil, a to už jsem četla s větším zájmem.

  knihovnička007

  06.05.2017

  Všechny knihy této autorky jsou moc hezké, psané životem. Určitě se někde někdy někomu může stát… Je škoda, že chlap nedokáže pomoct, nechá všechno na bedrech manželky, která v podstatě dělá na dvě směny…
  Už je to delší doba, co jsem knihu četla, ráda si ji opět brzy přečtu.

  luciefeix

  26.04.2017

  Další skvělí příběh , děj se odehrává 3roky .. hrdinka to nemá lehké ale se vším se popasuje dobře

  ZdenkaJ2

  18.02.2017

  Skvělý příběh, psaný životem.

  ZdenkaJ2

  18.02.2017

  Super příběh, psaný životem, bohužel ne vždy může být v reálném životě takový šťastný konec.

  Pajina68

  06.01.2017

  Mě se tahle kniha plná zvratů moc líbila. Je to fakt kniha ze života, doporučuji těm, kdo mají rádi obyčejné lidské příběhy.

  čohynka

  06.12.2016

  Knížka se mi celkem líbila. Až na manžela hlavní hrdinky – ten byl nesympatický, arogantní, pořád myslel jen na sebe, na svoje potěšení.. A ta jeho lenost!! Čekala jsem, že si nakonec najde i milenku – ale i na to byl až moc lenivý….

  mariva

  12.09.2016

  Čtivý, ale tentokrát docela smutný román pro ženy. Hlavní hrdinka opravdu není moc sympatická, ale taky toho na ni autorka naložila docela dost. Těžko odhadnout, jak by se v člověk v její situaci choval. Mám v rodině příbuznou, která se musela a vlastně dodnes musí vyrovnávat s podobnou situací, a často jsem na ni při čtení knihy musela myslet. Asi bych knihu doporučila těm mladých ženám, které jsou nespokojené se svým partnerem, s nedostatkem financí, aby si uvědomily, že stačí chvíle a život se může změnit…

  helča5

  04.09.2016

  Kniha se dobře četla,opravdu má v rodině,kde jsou děti hodně práce žena,hlavně pokud jsou děti malé,ale měla by si najít chvilku pro sebe a muž by to měl respektovat.

  ivulka15

  29.07.2016

  Tak nějak nevím,kniha sice byla ze života. Ale hlavní hrdinka mi byla téměř celý děj knihy nesympatická. Věčně nespokojená,uknouraná …..

  majík1

  04.07.2016

  Kniha ze života a proto moc líbila

  orinka3

  12.02.2016

  Velice jsem váhala, jestli to mám přihodit k hromádce půjčovaných knih. Titul mi totiž silně připomínal Srdce v deliriu:) Ale co, mávla jsem rukou, občas je třeba i něco jednoduchého před spaním. Takže jsem čím dál udivenější došla do poloviny knížky…. a DOST, končím. Jestli něco nesnáším, tak hromádky neštěstí. Ta ženská celou knížku (teda aspoň tu půlku a nevěřím v nějaký obrat) profňukala, spokojená byla jen tehdy, když měli dost peněz. Trpělka trpělivá ubohá. Ke všemu chytne neštovice, ovdoví…bohužel mi nenapadá nic přiléhavějšího, než české jadrné NA POSR*NÉHO I HAJZL SPADNE a ona ta neštěstí svým životním postojem prostě přitahovala. Nechápu firmu, která si ve vedení drží hochštaplera, pro kterého přijede policie, nechápu už vůbec, proč ho nahradili nevyrovnanou alkoholičkou. A do třetice nechápu hrdinku, která si nechá s odpuštěním kálet na hlavu, nepráskne dveřmi a nehledá si jinou práci. Všecko, co se jí stalo, si zasluhuje, slepice. Velice pomatený, od života odtržený románek pro ženy, jednu hvězdičku dávám za čtivost.

  drew95

  13.09.2015

  Nejsem tradiční čtenářka románů pro ženy a tato kniha mě utvrdila. Neříkám, že je spisovatelka nezručná, kniha ve mě vzbudila mnoho emocí, především ovšem záporných. Tak nepříjemnou hlavní postavu už jsem dlouho nepotkala – plačtivá ženuška, která chápe jako obrovský problém přispívat do rodinného rozpočtu.Nedokáže se částečně odloučit od dětí, neustále doráží na manžela, přičemž nedokáže vyslovit, co po něm vlastně chce. Kolegyně v práci, ačkoli jsou nespokojené nejsou schopné dát výpověď. Po smrti manžela hlavní postava (příčí se mi použít slovo hrdinka) na jedné straně pláče a po otočení listu už spí s jiným. Na začátku knihy má hlavní manželský pár problém s financemi, ale přesto si drží zděděnou chatu po prarodičích. Buďto autorka ignorovala logiku nebo záměrně posunula emancipaci o 100 let dozadu
  Uznávám že kniha čtenářovi ubíhá dobře, i když s jazykem je to také na vážkách: každé druhé vyjádření pro pláč zní ,,Slzy se jí kutálely po tvářích. Přečteno jen z důvodu obsesivní poruchy dokončovat načaté.

  Jajina555

  06.07.2015

  Vše od této autorky je čtivé, ze života a mnohá z nás se v knihách najde. Velmi se mi líbila.

  polly43

  05.05.2015

  Zatím jsem četla několik knih této autorky a žádná mě nezklamala.

  evago

  01.04.2015

  pohodové čtení

  Petule5

  01.03.2015

  Perfektní čtení od začátku do konce! Skvělý příběh ,od kterého jsem se nemohla odtrhnout:-) Paní spisovatelka je skvělá 🙂

  27len

  25.01.2015

  Klára je z důvodu nedostatku peněz nucena pracovat, najde práci která ji baví, ale má problém s vedením, které není nakloněno zkrácené pracovní době, neustále mají rozepře s manželem Milanem kvůli penězům, chybí komunikace, mnohdy intimita, přicházejí všední starosti – děti, práce, vaření, úklid.. Vše se změní poté co manžel při výletu autem zahyne a Klára zůstává sama s dětmi. V té době najde novou práci při které je schopna skloubit práci i rodinu a poté i přítele, s kterým si uvědomí jak se v předchozím vztahu honila za zbytečnostmi a nechávala si "život proklouznout pod rukama". Oba jsou poznamenaní tragickou smrti svých partnerů a uvědomují si že čas který jim "tady" zbývá se dá využít k radosti všech.Zkrátka další realný příběh ze života i k zamyšlení.

  mischapida

  20.11.2014

  Jedna z knih, která má uvěřitelný příběh. Sžila jsem se s ní. I když mě v celku nebavila tolik, jako jiné z autorčiných knih.

  Alča I.

  06.08.2014

  Super, jedna z nejlepších knih spisovatelky !!!!

  lenkavildomcova

  22.07.2014

  nedočetla jsem….

  dubakm

  23.06.2014

  „Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme dostat, než to, co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života.“ Erich Maria Remarque
  Ano, tahle kniha byla poučná. Honíme se za zbytočnostmi světa a podstatné věci nám protíkají rukama.A Klára na to přišla tou nejneštěstnější cestou, ale o to silněji si pak bude vážit to, co jí život nabízí.

  ina77

  21.05.2014

  Supr příběh ze života!
  Kniha od začátku do konce pouze a jen pravdivá!

  zizalkaaa

  30.11.2013

  ja si u teto knihy neco uvedomila A Dobre se cetla.

  VladkaBU

  14.10.2013

  … další příběh ze života. Knížka se mi líbila, být na Klářině místě bych nechtěla. Jsem ráda, jak to dopadlo.

  krispinek

  17.08.2013

  tahle kniha je jako vystrizena ze zivota.Nekomu se to zdalo nudne…a dlouhe…roztahane..ale zivot je prece taky takovy..neda se rict ze by kniha byla spatna.Byla o zenske ktera si spoustu veci uvedomila..jaka byla…jak se chovala…jaky mela s manzelem zivot…az kdyz se stalo to nestesti…Pro me zatim vsak kniha nejlabsi…Stoji ale urcite za precteni,ja si totiz u ni sama neco uvedomila.