Správce Impéria – Vrah Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Správce Impéria – Vrah

První část třetí knihy trilogie Sága o Impériu.

Ochránce Impéria lady Mara z Acoma se sice zbavila svého úhlavního nepřítele, rodu Minwanabi, leč zášť lorda Tasaia jde vskutku za hrob. Spolek nájemných vrahů Hamoi se chystá vyplnit odkaz zemřelého lorda. A v pozadí se již šikují další nepřátelé – například Jiro z Anasati…
Nyní tedy Mara zoufale potřebuje získat nové spojence a tak neváhá při jejich hledání upřít svou pozornost ani za hranice Tsuranského císařství…

(citace: www.legie.info)
Kniha v českém jazyce!


Stažení Správce Impéria – Vrah zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Správce Impéria – Vrah (0.00 EUR)


Stažení Správce Impéria – Vrah zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sága o Impériu (4.)

  Originální název:

  Mistress of the Empire, Volume I. (1992)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , United Fans
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  parxel

  18.05.2016

  A jede se do finále. Mara zpočátu schytává jednu ránu za druhou. Ono to vlastně ani jinak nejde, protože se prostě stala moc silnou a je potřeba jí trochu srazit hřebínek. Do hry zasáhne shromáždění mágů a Mara tak musí rozehrát Velkou hru proti jejich nezpochybnitelné moci.

  Ovšem to nejlepší na prvním dílu záveřečné části je, že konečně dostal prostor vrchní špech domu Acoma – Arakasi. Z postavy, která do té doby byla na vedlejší koleji, se tak stává hlavní tahoun děje. Vůbec tu část, kdy Arakasi pronikne do domu nájemných vrahů, jsem si z celé knihy užil asi nejvíce.

  Plný počet hvězd.

  Eldar80

  27.07.2014

  Ikdyž ze začátku se už neubráníte dojmu, že čtete knihu s nastavovaným dějem a hlavně s vypočítavými zvraty v ději, postupně se kniha vrací vysoko nad průměr. Ikdyž už nepřináší nic nového, dál rozvíjí životní osudy Mary z Acoma. Kniha je tak jakousi spletí lásky, cti, intrik, odvahy a hrdinství. Příběh opět (až se tomu nedá věřit!) postupně graduje k otevřenému závěru – logicky však zakončení celé ságy bude v poslední knize. Jsem velmi napjatý. 80%

  MiaVa

  13.12.2013

  100% 🙂

  McGrinder

  22.01.2012

  Celou sérii Sága o Impériu mohu vřele doporučit, patří k tomu nejlepšímu co R.E.Feist i když tentokrát s pomocí Janny Wurts napsal.Nedá se hodnotit jinak než za 100%!