Správce Impéria – Císař Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Správce Impéria – Císař

Druhá část třetí knihy trilogie Sága o Impériu.

Po dlouhé roky pečlivě připravovaný plán Jira z Anasati má konečně sklidit své ovoce a přinést mu mnohem více než jen titul vojevůdce. Jiro míří přímo na císařský trůn a přitom hodlá odstranit i svého hlavního protivníka – rod Acoma!
Mara z Acoma se nemůže jeho intrikám otevřeně postavit, neboť mezi oběma rody stojí hrozba přímé intervence Ctihodných… A jako by toto nebezpečí nestačilo, zjišťuje Mara, že jejím příčtím nepřítelem mohou být i samotní Ctihodní.…

(citace: www.legie.info)
Kniha v českém jazyce!


Stažení Správce Impéria – Císař zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Správce Impéria – Císař (0.00 EUR)


Stažení Správce Impéria – Císař zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sága o Impériu (5.)

  Originální název:

  Mistress of the Empire, Volume II. (1992)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , United Fans
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  parxel

  22.05.2016

  V posledním dílu Ságy o Impériu se Mara vydává do Thurilu, aby odhalila tajemství, které skrývají černooděnci. Přestože je tato část důležitá, je zároveň i bohužel zbytečně užvaněná a vůbec by jí neškodilo zkrátit nejméně o polovinu. Knize ubírá dynamiku a pokus o vytvoření napětí tím, že je Mara v neustálém ohrožení života, tady prostě nefunguje, protože bez ní by děj nemohl pokračovat. A tak některé scény působí zbytečně teatrálně.

  Když se pak Mara vrátí, tak se to konečně rozjede. Děj se rozpadne do několika linií a zavládne chaos předznamenávající počátek velkých změn. V této části děj konečně dostane tah na bránu. Některé zvraty se dají předvídat jiné méně, ale celkově jde o velmi slušné zakončení.

  Závěrečné hodnocení: velkolepé zakončení výborné ságy, kterému by v některých částech neuškodila menší užvaněnost a teatrálnost. Jinak ale plný počet hvězd.

  p3tris

  21.08.2015

  Předchozí díl plný politiky a intrikaření bez magie se mi sice líbil víc, ale i tak jde o skvostné zakončení celé ságy. Ono to ani jinak nešlo, když se do popředí dostávají právě mágové a cho-ja. Některé zvraty jsou sice příliš zbrklé, předvídatelné a jednání postav nelogické, ale stejně jde o jednu z nejlepších fantasy knih, jakou jsem četl.

  Eldar80

  05.08.2014

  Slova jsou téměř zbytečná. Pochybuji, že se najde někdo, kdo si přečte jen poslední díl a těm kdož přečetli předchozí díly je zbytečné cokoliv říkat. Feist to opět dokázal a i přes některé hrubé nedostatky (konec ságy budete vědět – tušit dříve než v polovině, některé scény jsou zbytečně natahované, děj začíná být přímočarý a jiné) budete cítit opojení knihou. Jen ve světě, kde žijí Kelewanští bohové se mohl odehrát tento příběh. 100%

  Ladys

  28.02.2014

  Nejlepší sága, co jsem četl. Půjčil mi kamarád a pak jsem čekal na každý další díl. Skvělý na tom je, že sága Impérium, která navazuje na Mága, je brána z pohledu Kelewaňanů. Takže máte opačné úhly pohledu jako na dlani. Výborný!!!

  MiaVa

  16.12.2013

  výborný zakončení 🙂

  McGrinder

  22.01.2012

  Celou sérii Sága o Impériu mohu vřele doporučit, patří k tomu nejlepšímu co R.E.Feist i když tentokrát s pomocí Janny Wurts napsal.Nedá se hodnotit jinak než za 100%!