Sonáta pro Azazela Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sonáta pro Azazela

Na tajném místě se chystá dražba. Ale dřív, než stihne dražený předmět změnit majitele, zhasnou v budově všechna světla. Obchodníci záhy zjistí, že jsou uvěznění v betonovém bludišti. V silném mrazu, bez elektřiny. Ve vzduchu visí dusivý zápach síry, za každým druhým rohem číhá smrtelné nebezpečí a v uších všech přítomných šumí podivná hudba, která je přivádí k šílenství. Jediný, kdo zatím neztrácí duchapřítomnost, je Felix Jonáš. Ale bude schopen vyřešit tuhle záhadu dříve, než sám ztratí zdravý rozum?

Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Sonáta pro Azazela zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sonáta pro Azazela (0.00 EUR)


Stažení Sonáta pro Azazela zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kladivo na čaroděje (4.)

  Originální název:

  Sonáta pre Azazela (2013)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  NemmamSlov

  15. ledna

  Od Dusana Fabiana moja premiera a v blizkej buducnosti si vyhladam aj dalsie jeho diela. Pri niektorych prirovnaniach som sa aj zamyslal kde na tie napady chodi. Dost mi to pripadalo ako diela Agaty Christy, len trosku na fantasy sposob. Potesilo ma aj miesto odohravania deju, ked ze som slovak pre mna take mensie pozitivum aj ked ani v ceskych mestach sa nestracam, predsa Nitra je o nieco blizsie.

  Lenka.Vílka

  11.12.2017

  Na můj vkus až moc postav na tak krátkém prostoru, ale bavilo mě číst, protože děj byl dobrý. Škoda, že se nedostaví i zbylý borci z týmu, ale taky způsob, jak se držet osy příběhu. Docela by mě zajímalo, jak podobné psaní probíhá. Autor dostane osnovu příběhu, které se má držet a doplní svojí fantazií? A když se rozjede, dostane pohlavek? Škoda, že to nebylo tolik vtipné, ale zase co hláška, to perla. Takže za mě dobrý díl.

  Terva

  14.09.2017

  Když vám teče do bot,
  když vás pronásledují přízraky –
  koho zavoláte?
  Tým Felixe Jonáše určitě NE!!!

  Neberte nám naše bobry!

  Tohle je tak trochu jiný příběh. Není tak akční. Je to spíše pomalá thrillerová záležitost s prvky lekaček, mrtvol a humoru. Škoda, že humoru je málo. Jak tak znám díla mistra Dušana Fabiana, vím, že by se rád rozjel. Bohužel, tento příběh je už rozjetý ve své kolejnici a druhého „Živého mě nedostanou“ z toho udělat nemohl. V některých pasážích je cítit, jak by spisovatel moc chtěl, ale je omezovaný základní osnovou.
  Například scéna s modráskama, Gargamelem a jeho kocourem přímo volala po jednostránkovém rozboru plném slz ze smíchu.

  Protože se příběh odehrává v jednom domě (Archeologický ústav v Nitře) a hlavní postava je poslíček s pizzou, evokuje mi to Kingovo „Dům v růžích“, akorát tu umírá o hodně víc lidí, než v Kingovo díle.

  Malá ochutnávka:
  Mezi pozůstatky z ústavního vánočního večírku našla Marta dvě nepoužité svíčky. Jednu si vzal Felix a druhou Rasťo. Vyzbrojení rudými voskovicemi, pomalovanými magickými symboly prastarých pohanských svátků – zvonečkem a sněhulákem -, vyrazili do tmy.

  Dušan D. Fabian tu pracuje jen se dvěma základníma postavama a k nim přidal dalších osm až deset (někdy jsem si nebyl jistý počtem) lidí, kteří si žijou (umírají) svým životem (smrtí).
  Druhé dvě postavy mají jen málo prostoru a jsou tu hozené do pozadí. (Koncert Kabátů)

  Nedám však pět hvězd. Příběh pěkně začíná a už jen myšlenka zpětného děje je dobrá, jenže moc dlouho nevydrží a následuje střední část příběhu, která je sem tam i trochu nudná. Finále je však luxusní a čtenář i oželí ten nedostatek potencionálního humoru, který by mohl být, leč není. Je tu jeden oslí můstek, který se mi zdál dost závažný a nedovysvětlený (vajíčko). Tato situace se mi zdála poněkud nezdařilá. A navíc myšlenka nebo spíš oznámení, že komunismus stvořilo samo Peklo, se mi zdálo poněkud přehnané. Dá se říci, že pár rozporů s mým myšlenkovým cítěním vedlo k rozhodnutí, že dám jen čtyři hvězdy a uvažoval jsem i o třech.

  Čeští ptáci = národní bohatství.

  Nějak jsem opomněl napsat a zmínit se o kresbách na obálce. Všechny je má na svědomí Lubomír Kupčík. Nutno dodat, že jsou magické, impozantní a očím lahodící. Některé jsou krvavé, některé komiksové a vesměs jsou to dobré kresby. Jen zatím jedna se mi moc nelíbila a to je kresba ke druhému příběhu nazvanému „Město mrtvých“. Ta se moc nepovedla.

  CITÁT – Na co sáhl, z toho se Peklo mohlo posrat.

  Z Nitranského Archeologického ústavu jsem uzmul „několko“ citátů a vložil je D.D.F. na profil.

  JosefW

  09.09.2017

  Čtvrté pokračování nás, spolu s Felixem a Klaudií, zavádí na melouch do Nitry. Venku padá sníh, dveře jsou zavřené, atmosféra houstne, mrtvol přibývá a ve vzduchu jsou cítit temné magické síly. Výlet na Slovensko se mi líbil, humoru sice ubylo, ale pokus o navození temnější atmosféry dopadl celkem dobře. A že byli vynecháni Vincent s Walterem mi projednou nevadilo, změna je život.

  pejty

  21.03.2017

  Dušan Fabian dokázal napravit to fiasko s Krutými stroji a vrátit této sérii šmrnc. Vtipné a napínavé čtení, které se přečte jedním dechem. Jediná škoda je že autor tu použil pouze polovinu týmu a bohužel vynechal mé oblíbence. Ale nemůžu chtít vše, že?

  Hadati

  01.04.2016

  Tento díl se honosí tím, že se jedná o první knihu z této řady, která byla napsána zahraničním spisovatelem – Slovákem. Felix a Klaudie se vydají za melouchem do Nitry. Naštěstí, přestože je tento díl psán Slovákem a příběh se odvíjí na Slovensku, není pozornost českého čtenáře a toto oddychové čtení narušeno tím, že by kniha byla psána slovensky. Dokonce i řeč slovenských postav je psána v češtině, což považuji za pozitivum. Přestože slovenskému jazyku rozumím, považoval bych ho zde za zbytečně rušivý.

  Celý děj se odvíjí na jednom místě, kdy jsou z něho tentokrát zcela vyškrtnuti Walter a Vincenc. Autor se pokusil navodit hororovou atmosféru místa odstřiženého od ostatní civilizace, kdy jsou lidé odkázaní jen sami na sebe a na své společníky, které však neznají. Mohou tedy jen hádat, kdo zde má jaké motivy, kdo je vrah, který je postupně likviduje, anebo zda se na tom místě ukrývá někdo další, kdo vraždí. Hrdinové pak postupně odkrývají pozadí celé věci. Zatím se jedná o nejslabší díl série, přestože ani jemu nechybí humor. Nejzábavnější částí knihy je však krátká kapitola o Walterovi a Vincencovi, kteří se společně vydají v Praze za zábavou. Tato kapitola však nijak nezasahuje do hlavního děje.

  QEDS

  13.03.2016

  Podle mého standart co se týče série Kladivo na čaroděje. V tomto díle bylo méně humoru, ale přesto jsem se někdy rozesmál tak moc až se na mě přítelkyně nechápavě dívala. Za mě doporučuji.

  Asora

  05.08.2015

  Po slabších Krutých strojích, jsem se trochu bála, že to dopadne stejně ne-li hůř ale moje obavy byli zbytečné. Sice mi tam chyběl Vincenc a Walter, ale tu jednu mini kapitolku co dostali stála za to.
  Ze začátku mi chvilku trvalo než jsem se začetla, ale pak jsem zbytek přečetla pomalu na jeden zátah. Příběh byl zajímaví a skvěle napsaný.

  Pravda.Shin

  01.08.2015

  Morbidní, ale zatraceně vtipné.

  tenax

  06.01.2015

  Postupné vyvražďování účastníků uzavřené společnosti připomíná Deset malých černoušků a podobné detektivky, když se do věci ale zaplete démon Azazel a duch nitranského kata, je zaděláno na napínavý akční příběh. Myslím, že nijak nevybočuje z celé série, čtení „odsejpá“, chytne a nepustí do poslední stránky. Já se bavil a nic víc jsem ani neočekával.

  OldaB

  02.01.2015

  Hrůzyplná vyvražďovačka ala deset malých černoušků. Felix Jonáš tentokrát tahá za kratší konec a hned od začátku se veze pekelnou dráhou. Zatím nejlepší díl.

  Budulman

  01.06.2014

  Tak tenhle díl byl po třetím lehce slabším zase zpátky na úrovni prvních dvou.
  Trochu jsem se lekl začátku, kdy styl psaní začal v přítomném čase, mě to vždycky přijde jako bych četl scénář a nejsem schopný takový styl psaní překousnout a vůbec se na knížku soustředit. (dalo by se říct, že to dokonce nepřekonatelně nesnáším)
  Každopádně byl použit jen na Intro a Outro, což mi spadl kámen ze srdce, protože jsem tento díl nakonec nemusel přeskočit… a bylo to dobře :o)
  Užil jsem si to a můžu pokračovat s dalším dílem :o)

  kloin

  26.04.2014

  Tento díl serie se mi zatím líbil nejvíc.

  witko

  11.04.2014

  Tentokrát zasahuje pouze dvojice, ale není to na škodu. Sice mi trošku o proti předchozím dílům chybělo víc hlášek, ale to subjektivní pohled každého. Hodnotím kladně a musím říci, že si mne tahle série získala.

  Dandulka

  28.02.2014

  Co všechno se může stát za jeden den!
  Napínavé a čtivé, místy i humorné! Tak jsem moc zvědavá, co bude v dalších dílech! Laťka je dost vysoko.

  maekar

  22.09.2013

  Zatím asi nejlepší díl. Krásně promakaný příběh a hodně hodně brutálně vtipný.

  Stinger78

  10.08.2013

  Malá odbočka od hlavního děje, Felix s Klaudií v samostatné akci. Za tento nápad autora chválím, nikterak to nepoškodilo hlavní linii série – ba naopak. Děj měl drajv, díky jednomu místu a pouhým několika hodinám to neuvěřitelně odsýpalo a nemělo to hluchá místa. Líbilo se, chválím, už teď se těším na "pětku".

  ikshorm

  10.07.2013

  Já mám naopak z čtvrtého dílu asi nejlepší pocit. Uvidíme po týdnu, dočetl jsem to před hodinou, ale načasování celého děje do několika hodin a hutná mrazivá atmosféra příběhu prospěly.

  N10Tikky

  20.06.2013

  Souhlasím, zatím nejslabší. 3* jsou z hodně přivřenýma očima a jen pouze v rámci dané série. Pokud bych měl knihu hodnotit objektivně i s knihama mimo sérii, tak jednoznačně 2*.

  Edit:
  Sakryš, po víc jak týdnu od přečtení se mi vybavuje pouze zklamání. Měním na 2*. Nedá se nic dělat. Prostě je to slabota a nemůžu tomu v hodnocení tak moc nadržovat… 🙂

  xflori01

  20.06.2013

  Tak určitě zatím nejslabší díl. To, že se Dušan nesnaží úplně navodit stejnou atmosféru jak Pavlovský není úplně od věci. Knížka je hrozně jednoduchá, nejsou zde žádné vtípky, nic. Ale nemůžu říct, že by se to četlo špatně.

  Největší mínus pro mne bylo: Felix s Klaudií odjíždí no Nitry, no a tam jsou přece Slováci.. Takže když ti česky mluvící Slovák řekne, že podle tvého českého přízvuku… Hrozný. Pro příště bych doporučil, nechat slovensky mluvící postavy v knížce mluvit slovensky. Není to tak vzdálený jazyk, je mu rozumět a kolik zahraničních autorů to tak provádí (pošlou hrdinu do Španělska a tam mluví domorodci španěsky a čtenář si to buď dohledá, nebo to přeskočí, ale krásně to navodí atmosféru dané země).

  + Co sakra měl být ten úryvek s Vincentem a W. Vždyť ti do děje vůbec nezasáhli. Buď měli alespoň přes dálku pomoc Felixovi nebo je měl Fabian nechat pod ledem.