Šok z bohů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Šok z bohů

V knize Šok z bohů z roku 1992 brilantní vypravěč Däniken putuje historií všech kontinentů (počínaje rokem 1492 a konče žhavou současností) a se sugestivní naléhavostí podpořenou úctyhodnou vědeckou akribií dokazuje, že Zemi v minulosti dávné i nejbližší nesčetněkrát navštívila poselstva z cizích hvězdných soustav na záhadných létajících strojích. Na mnoha vzrušujících příbězích dokládá, jak oficiální orgány velkých států bojkotují seriózní výzkum těchto "návštěv" a stop, které po sobě zanechaly, a jak se leckdy i výhružkami snaží smést ze stolu důvěryhodná svědectví lidí, kteří se s UFO setkali.Kniha v českém jazyce!


Stažení Šok z bohů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Šok z bohů (0.00 EUR)


Stažení Šok z bohů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Götter Schock (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Historie, Záhady
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  MrKrahujec

  29.08.2017

  Ačkoliv jsem si právě uvědomil, že jsem panu Dänikenovi (přes velký odpor odborníků) věřil vlastně od samého počátku, bylo to hlavně proto, že jsem neměl důvod mu nevěřit. Protože i pokud uvěříme celým srdcem, že tu mimozemšťané opravdu kdysi dávno byli, nic tím nezměníme na tom, že teď už tu prostě nejsou a pokud se ještě někdy vrátí, rozhodně to nebude kvůli panu Dänikenovi. Ostatně si vůbec nejsem jist, jestli nám tím nějak pomůžou, dokonce ani tím, jestli nám vlastně pomohli tehdy v minulosti. Ovšem z čistě literárního hlediska nemám pro pana Dänikena nic než chválu: sama kniha je napsána skutečně mistrovsky. Jak on umí pracovat s tajemnem a s jeho postupným odhalováním, by mu mohli závidět i ti nejvěhlasnější autoři detektivek, a to, jak poutavě a čtivě umí podat vlastně docela bezsyžetový text, je rovněž obdivuhodné.

  luckomar

  16.02.2017

  Daniken je super, ale tato kniha mě zase až tak nepřesvědčila. I přesto se to četlo rychle a bavily mě obrázky. 🙂

  jajina72

  05.01.2016

  Däniken,prostě nemá chybu člověk se pak hodně zamýšlí jak to vlastně vše je

  ivan0937

  07.12.2015

  Můj oblíbený autor.Fascinuje mně jak argumentuje,co všechno dohledal a vyčetl ze starých knih a s jakými důkazi přišel,ale vědecká obec si myslí svoje a dělá jako by nic.Erich se nedá.

  aginecka

  21.10.2015

  Obdivuji obrovský přehled a schopnost argumentace. Vyčerpávající průřez dějinami nenechává prostor pro pochyby.

  Terva

  04.06.2015

  Názory klasické na pana Dänikena, argumenty skoro nevyvratitelné, ale nějak mi nesedla časová posloupnost knihy. Jinak velmi výtečná četba.

  matesatan

  07.01.2015

  dobrá kniha daniken ma fakt zajímavý nazory a argumenty

  pagac17

  31.12.2014

  Se zájmem jsem přečetl toto dílo spisovatele, kterého rád čtu. V této knize se autor zabývá historií všech kontinentů. Dokazuje, že Zemi v dávné minulosti a té nejbližší naveštívili hosté z cizích hvězdných soustav. Nabízí zajímavé a poutavé příběhy a vesměs za podpory svědectví lidí snaží se dokázat, že tyto návštěvy se skutečně konaly. Vědecky to dokládá historickými nálezy našich předků, se s Ufony setkali. Poučné čtení

  pagac17

  31.12.2014

  Se zájmem jsem přečetl toto dílo spisovatele, kterého rád čtu. V této knize se autor zabývá historií všech kontinentů. Dokazuje, že Zemi v dávné minulosti a té nejbližší naveštívili hosté z cizích hvězdných soustav. Nabízí zajímavé a poutavé příběhy a vesměs za podpory svědectví lidí snaží se dokázat, že tyto návštěvy se skutečně konaly. Vědecky to dokládá historickými nálezy našich předků, se s Ufony setkali. Poučné čtení

  Alix

  31.01.2012

  Obdivuji pana Dänikena, protože nalézá věci, které by neměly existovat a dává otázky, na které často není odpověď. Viktor Farkas, který se zabývá nevysvětlitelnými fenomény, o něm napsal něco ve smyslu, že když pan Däniken dává otázky, vědci skřípou zuby a převádějí hovor jinam. Což je, podle mne, velká poklona právě panu Dänikenovi.

  Karmína

  19.01.2012

  Däniken opět boduje 🙂