Sochař smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sochař smrti

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit, nebo jen mate policii falešnou nápovědí, aby ji připravil o čas a svedl ze stopy? Jaká událost z dávné minulosti spustila jeho řádění – a proč až teď?

Chris Carter, mistr svého oboru, nezklame ani tentokrát: řešení je opět šokující a překvapivé, a přesto má čtenář šanci dospět k němu současně s vyšetřovateli, neboť mu autor nic nezamlčuje.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Sochař smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sochař smrti (0.00 EUR)


Stažení Sochař smrti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Robert Hunter (4.)

  Originální název:

  The Death Sculptor

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (131)

  Přidat komentář

  Michnicka

  14. března

  Chvilku jsem si od Cobena odpočala a těšila se na čtvrtý díl. I když byl opět brutální a napínavý, tak za mě zatím slabší než předchozí. Nic to ale nemění na tom, že je to super promyšlený příběh a vraha by jste zaručeně nečekaly jako jsem ho nečekala já. I když to v průběhu knihy moc nedává smysl, vše do sebe na konci krásně zapadne.

  georginaa

  11. března

  Carterovi knihy čtu po sobě jdoucím vydání. Od prvního dílu si říkám jak je to brutální, chcete chytit vraha, hádáte vraha, chytíte vraha. Jenže čím dál čtu další díly je to ještě brutálnější, nepředvídatelné a to jsem teprve u 4 dílu a co mě čeká dál??? U konce knihy kroutím hlavou, jak tohle někdo mohl udělat? Bezcitné, vrcholné dílo a když jsem zjistila, kdo to dělal, šly na mě mrákoty. Tohle bych nikdy neuhodla a ani by mě to v životě nenapadlo. Tak co říct…musím to vstřebat a těšit se na další díl. Knihy jsou úžasně promyšlené a napsané.

  Ráčkajda

  02. března

  co na to říct, miluju celou sérii….

  Evik84

  01. března

  napínavá kniha od začátku do konce, detailní popis všech skutečností

  Congo

  01. března

  sympatický vyšetřovatel, překvapující rozuzlení, čtivé, ale trochu více drsné a pár nejasností

  Jerry H

  12. února

  až na ten překlad parádní kniha plná napětí až do konce

  Demonlover

  12. února

  Mnohokrát, nejen literárně, zpracované téma msty a trestu za kolektivní provinění v minulosti, je sázka na obehranou jistotu. Jediným překvapením je, ale až na konci, detektiv Hunter,který zcela otevřeně podporuje osobu pachatele a dokonce se připojí k mučení poslední oběti. Celý závěr je opravdu už úplný debakl.
  Pokud jsem předchozí knihu Chrise Cartera, kterou jsem četl, Hovor se smrtí, ohodnotil zaslouženými 4 hvězdičkami, tuto hodnotím soucitnými 3 hvězdičkami, pominu-li velmi špatný překlad.

  Marekh

  04. února

  Celkově se mi kniha líbila. Byla brutální. Vraha jsem bohužel neodhalil, ale pochopil jsem z části jeho jednání.

  Laura99

  22. ledna

  Úplně super, jedním dechem.

  Dobby888

  18. ledna

  Opět napínavý díl, který připoutá a nezklame 🙂

  agatha2

  13. ledna

  Další Carter dočten, opět prakticky za jeden den. Ten chlap prostě umí. Jeho vrazi jsou zvrácení, nechutní, odporní ve způsobu provedení svých vražd, ale nedá se mu odolat. Je to skvěle napsáno, člověka to nutí číst pořád dále a dále.

  TessaJean

  13. ledna

  Za mě zatím nejslabší kniha od tohoto autora. Ani téma mě moc nenadchlo. Na druhou stranu má ale moc překvapivý konec a je velice čtivá. Četla jsem, ale i další knihy, které mě tedy zaručeně bavily víc. 🙂

  lenkavildomcova

  13. ledna

  Moje první kniha tohoto autora a musím říct je bravurně napsaná. Skvělá. Nemohla jsrm se odtrhnout. Napínavá, drsná. Konec překvapivý. Doporučuji.

  alva1

  13. ledna

  Každou přečtenou knihou tohoto autora si říkám, že ta další nemůže být tak dobrá a ona je lepší. Autora si přidávám do oblíbených.

  kofina

  21.12.2017

  Můj první Carter. Mám oči navrch hlavy. Ani se mi nechce začínat nic jiného. 😀
  No vážně kniha je naprosto originální, má skvělou pointu, k tomu logické vyústění a napětí provázející celých těch skoro 350 stran. Neváhejte! 🙂

  CharlesWard

  16.12.2017

  Tohle se mi četlo skoro samo. Na rozdíl od Smrti, mě kniha bavila a byl jsem napnutý do poslední stránky. Dobrá práce Cartere!

  tulip131

  03.12.2017

  Další autorova kniha od které se nedalo odtrhnout.

  TomK

  03.12.2017

  Nejslabší díl série? Nesouhlasím! Knihy pana Cartera nelze hodnotit nezaujatě, i když kniha obsahuje pomalejší pasáže, mne vyhovovali a já si vyšetřování Huntera s Garciou užíval. Co se týče obsahu a stylu psaní, nechci se pořád opakovat, ale pan Carter mne opravdu baví a pořád jeho knihy patří mezi to nejlepší, co jsem četl. Povinnost pro všechny chytit Sochaře!!!

  Didi15

  27.11.2017

  Carterovi nejde nic vytknout, kniha vás nepustí:)

  Irika

  22.11.2017

  Stejně jako doposud všechny knihy série hodnotím plným počtem. Napínavé, krvavé čtení, od kterého se neodtrhnete. Přesně můj žánr, originální nápady, pátrání vyústí v zajímavou a logickou pointu.

  marwinmh

  21.11.2017

  Výborná kniha – svižná, žádná vleklá místa, napínavá až do konce.

  karantena

  19.11.2017

  Nespala jsem,nejedla jsem, jen četla.Naprosto dokonalé,jako všechny knihy od tohoto autora.

  March

  17.11.2017

  Knížku jsem hltala jedním dechem, pachatele bych neuhodla, stejně jako někteří. "Akce mechanik" nepovedená čast knihy, nicméně zápletka skvělá a "kluci"mě moc baví.
  I když v tomto díle na mě moc krve a brutality.

  MilanCFC

  16.11.2017

  Hvězda dolů za část s mechanikem na lodi, pravděpodobně velice špatný překlad, kdy si překladatel předem knihu nepřečetl. Schválně si tuto pasáž najdu v originálním znění.

  aneta.giraffe

  10.11.2017

  Opět nezklamal. 🙂

  Janinho

  05.11.2017

  Kniha se mi líbila, velmi dobře se čte jako ostatní Carterovy knihy. Dávám 4*, protože mě stejně jako další čtenáře zmátla událost s mechanikem. Sice to bylo na konci dobře vysvětleno, motiv dobrý, ale čtenář nemá šanci vraha uhádnout.

  marketa1933

  20.10.2017

  Opět nezklamal.

  ivana1975

  27.09.2017

  Paaaaaaani… Neviem co dodat. Zase jedna uzasna, napinava a velmi velmi zvratena kniha. Milujem Cartera. Skoda ze ma tak malo knih…

  nickol

  11.09.2017

  Carter opět nezklamal úžasný příběh.

  Vesina

  05.09.2017

  Opět další úžasný příběh !! Top !!