Smrtící vlna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Smrtící vlna

DĚJINY PÍŠÍ HISTORII STŘEDOVĚKU A LIDÉ SE BOJÍ KONCE SVĚTA.

VYPADÁ TO, ŽE KATASTROFA, PŘI NÍŽ BUDE LIDSTVO ZCELA ZNIČENO, JE BLÍŽ A BLÍŽ…

Luca Vero, klášterní novic pověřený samotným představeným Řádu temnot – aby vyšetřil okolnosti blížícího se konce světa a přitom hledal stopy Ďábla a vykonával soud nad osobami podezřelými z kacířství – se vydává na další cestu. Tentokrát jej povinnosti zavedou do italského přístavního městečka Piccolo. Na cestě Luku a jeho druhy – písaře Petra a sluhu Freizeho – stále ještě doprovázejí dvě dívky, s nimiž se setkali při vyšetřování kacířství v klášteře Lucretili: bývalá abatyše Isolda a její společnice a přítelkyně, muslimka Ishraq.

Spolu s nimi přibudou do Piccola dětští poutníci, kteří mají namířeno do Jeruzaléma. Jejich vůdce Johann věří, že se před nimi rozestoupí moře, aby mohli do Svaté země dojít po souši. K překvapení všech se to skutečně stane – v den, kdy se poutníci chtějí vydat na další cestu, moře se skutečně rozestoupí – aby se po pár hodinách vrátilo v obrovské smrtící vlně…

Obyvatelé Piccola obviní Isoldu a Ishraq, že vlnu schválně kouzly přivolaly a Luca je musí znovu postavit před soud. A aby jeho starostem nebyl konec, v Piccolu se objeví i tajemný velmistr Řádu temnot…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrtící vlna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Smrtící vlna (0.00 EUR)


Stažení Smrtící vlna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Řád temnot (2.)

  Originální název:

  Stormbringers

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  renefer

  19. února

  Zbytečně rozvláčný děj, v napínavější formě by se smrskla celá kniha do jedné kapitoly. Jinak zajímavý námět, škoda takového zpracování.

  naty560

  30. ledna

  Kniha mne zaujala hned:). Je to zajímavý příběh. Dokážu si dobře představit děj knihy a postavy z knížky jsem si oblíbila!!!♥♥♥

  AllysCarter

  13.11.2017

  Dobrá knížka velmi mne zaujala.

  Gyw

  13.09.2016

  Stejně jak první díl tak mě bavil i tento. Těším se na další pokračování a hlavně na Freize a Ishraq.

  pichova.veru

  05.02.2016

  Super historická knížka. Skvěle se četla a prostředí ve kterém se příběh odehrává je skvělé 🙂

  zuzana4291

  28.10.2015

  z knihy jsem nebyla ani nadšená, ale ani ne moc zklamaná, takže průměr….v knize se najde pár zajímavých stránek, ale přeci jen jsem čekala trochu víc, hlavně když je v žánru sci-fi a fantasy…..vůbec bych jej do tohoto žánru nezařadila a spíše bych ho dala pouze do beletrie

  nikol2178

  26.09.2015

  Kniha mě oproti prvnímu dílu moc zklamala, nebavilo mě to. A to mě moc mrzi, protože první díl se mi moc líbil 🙁 😉

  Jekysek

  17.08.2015

  Upřímně řečeno, první díl jsem nečetla, tudíž nemohu porovnávat.
  Zpočátku jsem se bála, jestli se knihou nebudou vnucovat nějaké náboženské názory. Zbytečně, hlavní postavy si hledají vlastní cestu, pochybují o správnosti křesťanství, dělají si legraci z bratra Petra.
  Oblíbila jsem si hlavně Freizeho a jeho smysl pro humor a Ishraq, která ze všech nejvíce spoléhá na obyčejný rozum.
  Příběh vtahuje do své doby a prostředí, zmínka ohledně křižáckých výprav se mi moc líbila.

  KriKri

  12.04.2015

  Mnohem lepší a napínavější než první díl. Přes slabší první knihu se příběh posouvá někam, kde se děj mnohem více zamotává. Kombinaci záhad, tajných společenství a náboženství mám velmi ráda, zasazení do 15. století je pro mě příjemná tečka na závěr. Moc jsem si oblíbila postavu Ishraq a Freizeho, jen doufám, že se u nás budou vydávat další díly.

  Turambar

  11.01.2015

  No musím uznať, že pokračovanie je o dosť lepšie. Už mu nechýbalo ani napätie a slušné zauzlenie deja. Postavy sa pekne vykreslujú a čitateľ si môže veľmi ľahko nájsť obľúbenú postavu. Ale ľahko sa v nej aj sklamete, ale nebudem viac prezrádzať. Jednotku som neodporúčal, ale po prečítaní dvojky odporúčam. Jednotku z nutnosti, ale dvojku si myslím obľúbite. Moc sa teším na trojku. Dúfam že ju čoskoro vydajú.

  Majulinek

  07.11.2014

  Zajímavý příběh a námět. Čtivé, ale pro mě jsou rozhodně lepší historické romány – napří. Králova přízeň, Královský rozmar.