Smrt nemá poslední slovo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Smrt nemá poslední slovo

Chiara Corbellová Petrillová zemřela v 28 letech na rakovinu jazyka. Nevyléčitelný nádor jí lékaři objevili v pátém měsíci těhotenství, kdy se těšila na narození svého syna Francesca. Pro ni a manžela Enrica to bylo už třetí dítě, které čekali, ale první, které přežilo a narodilo se zdravé. První dvě děti zemřely krátce po narození.
Příběh, kde nedojde k zázraku uzdravení, ale kde oba manželé zažijí víc než zázrak: pokoj shůry, radost z Boží blízkosti, která rozšiřuje srdce a dodává naději uprostřed bouře.
Příběh, který zblízka sledovali a o němž vydali svědectví jejich přátelé, rodinní příslušníci i členové církevních společenství, kteří se za ně modlili.
Příběh Chiary, Enrica a jejich syna Francesca (i obou sourozenců v nebi) již zasáhl tisíce lidí v Itálii i jinde. Vypráví o utrpení, a přitom je silným svědectvím o lásce, kterou „neuhasí ani velké vody“.Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrt nemá poslední slovo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Smrt nemá poslední slovo (0.00 EUR)


Stažení Smrt nemá poslední slovo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Siamo nati e non moriremo mai più (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  essterkaa

  18. února

  Ne jedna slza kápla nad touto knihou. Opravdu překrásný příběh o lásce. O tom, že Bůh k nám promlouvá i v obyčejných životech a je jen na nás, jak tuto skutečnost přijmeme.

  ElizabethK

  03.12.2017

  Takovéto knihy se nemohou hodnotit podle formy psaní, napínavosti, čtivosti ani podle jiných běžných kritérií.
  Jedná se o opravdu silné svědectví. Je zde nádherně ukázáno, jak může člověk zvládat i velmi obtížné životní situace, když věří a nechá se vést. Chiara důvěřovala Ježíši a ten ji nezklamal.

  Karcoolka2210

  03.12.2017

  Pozoruhodné svedectvo a odvaha a oddanosť tejto mladej ženy a celej jej rodiny. Neuveriteľne krásny a úprimný pohľad na smrť- keď smrť neznamená koniec, ale naplnenie a začiatok niečoho krásneho. Odporúčam 🙂

  martina9959

  11.09.2017

  Jedna z nejlepších knih, které jsem v poslední době četla. Je to úžasné svědectví plné bolesti, která je nepatrná oproti obrovské, silné a Boží LÁSCE dvou manželů, rodičů a především Boha.
  V mnoha úryvcích mne až zamrazilo v zádech. Nádhera.

  Cipori

  20.08.2017

  Silný příběh. I když se vším úplně nesouhlasím. Nemyslím si, že by Bůh "stvořil" někomu postižení nebo nádor. Takový Bůh by byl krutý a zvrácený. Možná to z nějakého důvodu dopouští, ale určitě to přímo nezpůsobuje.

  limetka2008

  13.07.2016

  Svědectví o tom, že Bůh dává sílu zvládnout a unést i to, co se zdá být nemožným, příběh o životě, o Boží lásce a odpovědi lidského srdce.

  lidunka1

  02.05.2016

  Tato knížka mě zasáhla přímo do srdce. Je svědectvím o veliké víře a ještě větší lásce.
  "Nejsme lidmi pro to, abychom dosáhli úspěchu v práci, měli pěkný dům , dobré zdraví nebo pověst. Jsme lidmi, abychom milovali."