Slepičí polévka pro duši – O kočkách a lidech Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech

101 hebkých příběhů o malých zázracích, škodolibosti a radosti Kočky. Kolik mají tváří. Umí být hodné, přítulné, k sežrání. Ale dokážou nás také pořádně potrápit. V této úžasné kolekci 101 příběhů, které napsal sám život, je najdete všechny. Určitě i tu vaši. Nebo tu od maminky, od babičky, od sousedů. Některé mají devět životů – jiné životy zachraňují. Některé demolují domovy – díky jiným drží rodiny pohromadě. Z některých šílíme – jiné jsou našimi osobními psychoterapeuty… Jak o nich budete číst, postupně se i na tu svou kočku začnete dívat jinak. Všimnete si, jak je šikovná a pochopíte, co všechno dokáže vycítit! Obzvlášť cenné jsou příběhy kočičích adopcí. Budete se u nich smát, vrtět nechápavě hlavou, nebo dokonce přemáhat dojetí. Děkujeme každému, kdo dokáže opuštěné kočce poskytnout láskyplný domov!Kniha v českém jazyce!


Stažení Slepičí polévka pro duši – O kočkách a lidech zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Slepičí polévka pro duši – O kočkách a lidech (0.00 EUR)


Stažení Slepičí polévka pro duši – O kočkách a lidech zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Slepičí polévka pro duši

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Práh
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  rarášek

  12. února

  Znovu jsem se zamilovala! ❤ Moje třetí Slepičí polévka a pořád je to stejně skvělé. Ano, někomu se to může zdát typicky americké, přeslazené a atd., ale já je vnímám jako dojemné, milé a láskyplné příběhy, které zažil určitě každý, kdo kdy žil s kočkou nebo jí byl vlastněn. Pro mě to bylo velmi blízké, doma máme dvě kočky, které jsou jako z divokých vajec. Na všech příbězích je prostě vidět, že je ti lidé psali s láskou a s vědomím, že je pro ně jejich kočka ta jediná a nezapomenutelná. Velice doporučuji a těším se na další Slepičí polévky. 🙂

  Helenicka

  24.08.2017

  Milé čtení. I slzu jsem tajně zamáčkla. 🙂

  Jaruce

  21.05.2017

  Kdo nežil a nebo nežije s kočkou, tuhle knihu asi nepochopí, úžasné a velmi pravdivé příběhy o kočičkách. Majitelé koček určitě budou vědět o čem je řeč 😉