Slepá důvěra Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Slepá důvěra

Emma se narodila a vyrůstala v poklidném městečku Baron Hollow. Jenže pak se stala nehoda a po ní… následovaly noční můry, prostoupené nevýslovnou temnotou, ochromující hrůzou a zoufalstvím žen neúprosně štvaných do náruče smrti. Nikdo se však nepohřešuje ani se nenašla žádná mrtvola, a tak Emma přičítá děsivé sny své představivosti. Dokud nepřijede její sestra Jessie…
První vydání.

— zdroj: www.legie.info —
Kniha v českém jazyce!


Stažení Slepá důvěra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Slepá důvěra (0.00 EUR)


Stažení Slepá důvěra zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Noah Bishop, agent FBI (13.)

  Originální název:

  Haven (2012)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Sotek43

  11. března

  Super čtení, těžko se od knížky odchází.

  veveronka

  10. března

  Super,jako vždy přečtené jedním dechem

  KydlochMoris

  15. února

  Líbil se mi příběh, průběh knihy také, ale zklamal mě rychlý konec jedné postavy a závěr byl také moc rychlý. Chybělo mi více napětí a protahování napínavých částí…

  Hanjimka

  28.11.2017

  Napínavé až do trochu divného konce. Ale autorku mám ráda tak ji zustanu věrná.

  alnahu

  17.10.2017

  Tuto napínavou skoro až hororovou detektivku jsem si půjčila náhodou a přečetla ji za večer, nemohla jsem se odtrhnout, jak to dopadne. Zda Jessi agentka speciální jednotky FBI (Útočiště) nalezne masového vraha žen a zjistí kam zmizeli.

  Laf

  14.11.2016

  Pěkně napsané. Za přečtení to rozhodně stojí. Kdo už četl něco z této série, rozhodně ví, do čeho jde.

  DominaCZ

  12.05.2016

  Opravdu příliš senzibilní, ezoterické a v podstatě nijak šokující… slibuje to šílenou jízdu tajemnýma věcma, přenosem myšlenek a zážitků, dokola prožívané hrůze jiných….Zajímavé byly vlastně jen ty prožitky obětí. ty byly dokonale vykreslené.
  Ale jako vztahy sester, profilování jejich myšlenek a ex životů a navíc život bratránka a ještě navíc zase rozvláčné popisy života a každého prdu u "vyšetřovatelů" tam byly zbytečné.
  Celková ta náplň děje byla dobrá, ale ten děj samotný byl trochu hůř podaný. Přeskakovala jsem, ale dalo se.

  Lusa

  23.08.2015

  I když jsem si knížku pořídila téměř okamžitě po jejím vydání se čtením jsem otálela, hlavně kvůli nízkému hodnocení a pár náhodným komentářům, které jsem tak náhodou zhlédla.
  Nakonec jsem se přece jenom do čtení pustila a byla jsem velice překvapená a po sérii Mrazivá pouta opět šťastná, že se mi do ruky dostala další skvělá knihy od této autorky a z prostředí Noaha Bishopa. Napětí mě provázelo od začátku do konce, takže mě nutilo číst dál a dál, takže opět kniha na víkend. Doporučuji všem, kteří sérii o zvláštní jednotce mají v oblibě, tohle určitě nezklame.

  Rosamund

  29.06.2015

  Oproti iným knihám z tejto série je celkom priemerná. Možno to bude tým, že som sa na ňu príliš tešila, keďže som na ňu dlhšie čakala. Už skoro od začiatku som vedela, kto je vrah, čo sa mi u nej predtým nestalo a aj hrdinovia boli taký nemastní-neslaní. Trochu to zachraňovali Maggie, ktorú si pamätáme z Medzi nebou a zemou… Maggie a Bishop s jeho "božským" komplexom. Som zevavá na ďalší diel a ako dlho sa na neho bude čakať.

  malen

  18.06.2015

  Dobře se četlo. Těch senzibylů sice pak na mě bylo trošku moc, ale zatím jsem četla z této řady jen dvě knížky a ještě si ráda nějakou přečtu.

  Acquenta

  08.03.2015

  Průměrná kniha, s celkem dobrým příběhem, čtivá, mohu doporučit

  Blackfull

  04.02.2015

  Od Kay Hooperové jsem čekala asi trošku více (klasickou napínačku od začátku do konce, kdy bych se nemohla od knihy odtrhnout, jak to bylo u ostatních jejích knih). Naopak tuto knihu jsem klidně odložila , připadalo mi, že postrádá napětí, kdo je vrah jsem začala tušit už v půlce….musím říct, že tato kniha mě trošku nudila.Příběh nic také moc ani zápletka….ale i tak jsem zvědavá, jak se budou další knihy vyvíjet a těším se na další knihy autorky a doufám, že naváže na Mrazivá pouta,příběh se zase posune dál a dozvíme se další věci o Speciální jednotce:)