Skryté síly v člověku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Skryté síly v člověku

Kniha duchovního učitele, zakladatele systému Jóga v denním životě, podle něhož cvičí lidé po celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud.

Praktikováním jeho systému jógy se mohou probudit a otevřít naše vnitřní silová centra. S jejich pomocí se nám podaří to, co si tak usilovně přejeme – žít smysluplným životem v harmonii, míru a štěstí.

Autor nás v této knize seznamuje s charakteristikou osmi hlavních lidských energetických center (čaker) a nabízí nám hluboký vhled do pochopení jejich funkce a významu pro náš život.

Vede nás krok za krokem na cestě dovnitř nás samých a popisuje nám, jak nalézt a využít skryté síly dřímající v energetických centrech k duchovnímu rozvoji a ke sjednocení s naším skutečným Já.

Kniha popisuje také jinak málo zmiňovanou bindu čakru, jedno z nejpozoruhodnějších a nejdůležitějších energetických center v lidské bytosti. Lidé vždy snili o objevení "elixíru mládí". Zvláštnost knihy o čakrách, kterou máte před sebou, spočívá v tom, že popisuje i málo známou bindu-čakru, jedno z nejtajuplnějších a nejpozoruhodnějších energetických center člověka. Právě v současné době lidé sní o "zdroji věčného mládí". Takový pramen mladosti, vitality a zdraví se nachází právě v této čakře a my z něj můžeme čerpat prostřednictvím speciálních cvičení. Kniha si jistě najde cestu k těm, jimž je určena a bude zdrojem poznání a moudrosti. Tento elixír mládí, vitality a zdraví se skrývá v této čakře a pomocí určitých cvičení může být objeven a využit.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Skryté síly v člověku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Skryté síly v člověku (0.00 EUR)


Stažení Skryté síly v člověku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Path of Consciousness (1987)

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  vesirena

  11.02.2012

  Kniha seznamuje s teorií čaker- kosmických enrgetických center v lidském těle…
  celá kniha je proložena asi 25 krátkými podobenstvími- příběhy, které sami o sobě jsou neskutečnou studnicí poznání

  čtivá kniha, plná poznání a moudrosti