Skryj mě ve svém srdci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Skryj mě ve svém srdci

Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem. Mezi první podezřelé patří rodiče zmizelé dívky, žijící v neuspořádaných poměrech a neudržovaném domě, směr vyšetřování se však brzy stočí k místnímu florballovému trenérovi, který je pohřešován od stejného dne, kdy se malá Petra ztratila. Před dívčiným domem navíc dennodenně parkuje neznámá toyota. Vyšetřování vázne a čas nebezpečně utíká…

Skryj mě ve svém srdce je volným pokračováním románu Dej mi své oči (2008, česky 2011), velmi úspěšné detektivky, s níž se Torsten Pettersson představil českým čtenářům poprvé.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Skryj mě ve svém srdci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Skryj mě ve svém srdci (0.00 EUR)


Stažení Skryj mě ve svém srdci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Harald Lindmark (2.)

  Originální název:

  Göm mig i ditt hjärta (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Irsaf

  29.10.2016

  Nebylo to špatný.

  Annie1999

  25.11.2013

  Dej mi své oči se mi líbilo mnohem víc, ale ani tento díl mě nějak zvlášť nezklamal. Trochu mě zmátlo, že použil jiný styl psaní, ale myslím, že tam bylo hodně zvratů, zápletek a překvapivých událostí, které se mi líbily, takže Pettersson stále patřím mezi mé oblíbené spisovatele.

  evelinaevelina

  25.04.2013

  Anotace na tuto knihu zní: volné pokračování knihy Dej mi své oči. Já osobně bych řekla, že návaznost je mnohem větší než nálepka "volné pokračování" říká. Rozhodně nejde opomenout, že ve Skryj mě… autor odhaluje Gunnarovo tajemství, používá viníka z prvního dílu atd. což čtenáři detektivek jistě není milé, pokud nejprve čte tuto knihu a ne Dej mi své oči.
  Děj se pravda tak nevleče jako v první knize, ubylo psychologických rozborů postav, což dílu přidalo čtivosti.

  shortik

  02.04.2013

  Na mě byl děj příliš "roztahaný"… ani to mě ale neodradí přečíst si další autorovu tvorbu. První díl se mi ale líbil více.

  bookcase

  22.03.2013

  Tahle detektivka se mi líbila mnohem víc než Dej mi své oči.

  wally

  06.01.2013

  Mnohem lepší než v Česku vydaná prvotina tohoto (ne)spisovatele…měl jsem možnost se s tímto spisovatelem osobně setkat a je to opravdu takový divný brouk…rozhodně byste ho netipovali na psaní detektivek….to spíš těch básniček, kterými je také známý.

  asam

  04.08.2012

  Zase až tak odvázaná jsem z toho nebyla. Na dovolenou k vodě je to vhodné čtení.

  Yvette

  13.07.2012

  Skvěle napsaná kniha se zajímavou zápletkou a nahlédnutím do mysli "hlavních hrdinů". Promilovníky dobrých detektivek určitě doporučuji.