Sisi a její rodina Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sisi a její rodina

Portréty příbuzných rakouské císařovny Alžběty (Sisi) – jejích dětí, sourozenců a bavorských panovníků ze vzdálenějšího příbuzenstva.
Populárně pojatá knížka přináší devět portrétů osobností různým způsobem příbuzných s rakouskou císařovnou Alžbětou, zvanou Sisi. Mezi medailony najdeme popisy pohnutých životních osudů Alžbětiných čtyř dětí. Představeny jsou také sourozenci císařovny, kteří pocházejí z rodu Wittelsbachů, jejich sňatky a život. Do výběru byla zařazena i Alžbětina tchyně, matka císaře Františka Josefa I. A konečně najdeme i portréty "korunovaných hlav", konkrétně bavorských králů Ludvíka I. a Ludvíka II., kteří oba byli příbuznými císařovny Alžběty. Knížka obsahuje fotografie osobností, náčrt rodokmenu a bibliografii.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sisi a její rodina zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sisi a její rodina (0.00 EUR)


Stažení Sisi a její rodina zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Sisi und ihre Familie

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Ella97

  20.06.2017

  Výborné zpracování. Skvěle mi pomohla při psaní seminární práce. Doporučuji, je čtivá, zajímavá a pro milovníky Sisi jako dělaná.

  Leonor

  04.06.2017

  Skvělé zpracování osudů císařovniných blízkých.

  alwa

  20.02.2016

  Ja nevim, nemam moc rada zivotopisy, kniha byla ale docela dobre zpracovana, poucna, dost jsem se z ni o sisi a jeji rodine dozvedela a nebyla "neprelouskatelna" , ale nebyla onim zazivnym ctenim, ktere bych si vybrala pro vypln sveho volneho casu.

  M*K

  19.08.2014

  Jelikož mám dějiny a neměla jsem co číst, sáhla po této knížce, když jí máme doma. Sisi mě iž dřív zajímala tak proč jí nečíst? Říkala jsem si. Knížka je dobře zpracovaná o její rodině i jí samotné. Bylo hezké zjistit, co jsem nevěděla a musím se přiznat, že mi i změnila názor na pár osob.
  Knížku jsem úplně hltala. Doporučuji všem co se chtějí o Siss a její rodině něco víc dozvědět.

  Chemiczka

  11.03.2013

  Pro mne další kniha z řady o Habsburcích. Biografie nejen známé císařovny a jejích čtyř dětí (nejvíce mne zaujal příběh Gisely – stále mám pocit, že byla členy rodiny (především matkou Alžbětou) zanedbávána – a i přesto prožila spokojený rodinný život po boku milovaného manžela a kupy dětí). Osud Rudolfa je hodně známý, hlavně kvůli jeho dobrovolnému odchodu ze života (velký skandál pro katolický vládnoucí rod) a rozmazlená Marie Valerie, které si mohla dělat co jen chtěla a vždy byla matkou podporována a ustupovalo se jí ve všem (i v relativně nerovném svazku manželském). Z osudu sourozenců Sisi a jejich dětí, pro mne byl nejsilnějším příběh o Sisině neteři hraběnce Marii Larischové, která seznámila Rudolfa s Mary Vetserovou a nepřímo tak zavinila jejich sebevraždu (o tom jak byla "vyhnána" ode dvora a pro Sissi se stala trnem v oku).
  Kniha je zajímavě napsaná, i když se v ní opakují stále stejné informace. Pro Ty, kdo již mají povědomí o Habsburcích, zvláště pak o posledních generací, neposkytuje kniha nové informace. Doporučuji jako oddechové čtení, nebo začátečníky v tématu o Sissi.

  maryzka

  03.05.2012

  kdo chce vědět víc o soukromém životě císařovny doporučuji tuto knihu