Široké okno Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Široké okno

Pokud jste ještě nečetli vůbec nic o sourozencích Baudelairových, pak byste ze všeho nejdřív měli vědět toto: Violet, Klaus a Sunny jsou dobrosrdečné a bystré děti, ale jejich životy bohužel naplňuje jen samé neštěstí a utrpení. Jejich příhody jsou tragické a skličující a ta, která je popsána v této knížce, patří snad k nejhorším ze všech.
Nemáte-li dost odvahy na četbu o událostech, v nichž se objeví hurikán, hladové pijavice, studená okurková polévka, odporný zločinec a panenka Drahuška, přivede vás tato knížka pravděpodobně na pokraj zoufalství a beznaděje.
Autor však i nadále bude pokračovat v zaznamenávání pohnutých osudů Baudelairových, protože je povinen tak činit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Široké okno zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Široké okno (0.00 EUR)


Stažení Široké okno zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Řada nešťastných příhod (3.)

  Originální název:

  A Series of Unfortunate Events, Book the Third: The Wide Window (2000)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  kyticka152

  27.10.2017

  Kniha se mi opět líbila. Malinko mi začíná lézt na nervy naivita pana Poa a pořád omílání dokola hraběte Olafa. Ale i přesto to si přečtu další díl. Doporučuji k přečtení.

  Percabethka

  21.09.2017

  Příběh s tetou Josefínou je poslední, jehož děj jsem díky filmu znala dopředu, tak už se docela těším na další díly, které pro mě budou asi víc napínavé 🙂 Tenhle díl byl ale i tak úžasný ❤

  Edona

  16.07.2017

  Jelikož jsem viděla filmové zpracování, tak ani třetí díl a jeho závěr pro mě nebyl překvapivý. Vlastně i tak se moc nového nedozvíme, jedná se pořád o totéž, akorát je jiné prostředí, jiné kulisy.. Doufám, že v dalších dílech vyjde na povrch vícero nových informací a tajemství ohledně sourozenců, jejich rodičů a podobně. Nicméně opět musím pochválit vypravěčství pana Snicketa, a taktéž poučky protkané celým příběhem, to je pro menší čtenáře určitě poučné. Těším se na další díl.

  Život-s-Kačí

  13.09.2016

  Kniha byla opět velice poutavá. Předchozí díly se mi ale líbily trochu víc.

  thg-queen

  04.01.2016

  Řada nešťastných příhod (3)/Široké Okno
  Hodnocení od thg-queen
  27.12.2015

  Tahle kniha byla velmi dobrá. Já ráda čtu knihy které jsou detektivní a záhadný a tahle byla přesně to. Líbilo se mi jak tahle knížka je reální a že věci které se stali, se můžou stát v normálním životě.Já se myslím že jsem nevíce jako jediní bratr kterí se jmenuje Klaus. Já totiž mám ráda čtení ale jsem přečetl pouze tuto knihu a ne ty ostatní z serie. Celkově by jsem dala tuto knihu 9/10 (4.5/5)
  – thg-queen

  Dinosaur

  01.07.2015

  (9/10) Třetí kniha se stále nese ve stejném duchu, jako první dvě, jen je snad o něco akčnější. Na jednu stranu nepřináší nic moc nového, ale zároveň je pořád lehce absurdní, napínavá a velmi čtivá (v podstatě všechny tenčí knihy z této řady jsem přečetl v jednom kuse a poté ještě sáhl po dalším díle, se kterým se stalo to samé). (05. 8. 2013)

  zuzi1162

  25.03.2015

  Jednička mě nadchla. Půjčila jsem si celou sérii domů, ale vydržela jsem jen do tohoto třetího dílu. Stále se opakující větné motivy a dovysvětlování byly na mě moc. V první knize mi to přišlo, že to má šmrnc, zde už mě to spíš nutilo přeskakovat celé odstavce.

  brčko-A

  19.08.2014

  Pěkná knížka,miluji tuto sérii.

  jacquelineFF

  28.03.2014

  Zvláštní knížka, některé pasáže byly docela nudné :-/

  akzena

  05.01.2014

  Aluze:
  Ike (přezdivka Dwighta Davida Eisenhowera, generála a 34. prezidenta USA)

  Vsuvky, které možná něco znamenají (ale spíš asi ne:))
  – LS jedl studenou okurkovou polévku v Egyptě u přítele zaříkávače hadů
  – LS prchal ze zámku svého nepřítele a nechal si udělat vizitky jako admirál francouzského námořnictva, aby se dostal pryč
  – přítelkyně LS, malířka Gina-Sue říká: Je pozdě zamykat stodolu, když už jsou koně pryč.
  – Ike uměl pískat Mozarta a Beethovena se sušenkou v puse jako Baudelairovic maminka

  petrisca

  15.10.2013

  Zase nečekaná kniha, hrozně se mi líbila 🙂

  Lenna75

  27.07.2013

  Další nádherné pokračování poutavě psaného příběhu o sirotcích Baudelairových – tentokrát jsou u tety Josephiny. Která má bohužel z každé normální věci strach. Například varuje Klause, aby nechodil blízko k ledničce – "jinak spadne a rozmáčkne tě". DOPORUČUJI!

  Tom Riddle

  10.07.2013

  Smrt rodičů i prvního opatrovníka, psychické a fyzické týrání a další veselé příhody už mají Baudelairovi za sebou. Za krátké dvě knížky (dohromady cca 300 vtipem nabušených stran) zjistili, že se nemůžou spolehnout na nikoho jiného, než sami na sebe. A když se úvodem knížky plaví s bankéřem Poem po hladině jezera Lachrymose vstříc nové opatrovnici, tuší, že je nečeká nic dobrého. Mají samozřejmě pravdu, protože padouch Olaf je vždycky někde poblíž, jejich trhlá ustrašená tetička Josephine Antwhistle ale situaci taky zrovna nepomůže. Stačí se ostatně podívat na její dům, podivnou nestabilní stavbu, kterou takřka silou vůle na ohromném útesu trčícím nad jezerem zajišťuje vetchá ocelová konstrukce. A jako by se proti Baudelairovým spiklo úplně všechno, sama matka příroda přispěje svojí troškou do mlýna (rozuměj sešle na jezero Lachrymose hurikán jménem Herman).

  Ve srovnání s prvními dvěma díly je v Širokém okně rozhodně víc akce, víc absurdity akce a temnější ráz, zamrzí ale absence kompaktnější dlouhodobé linky, vyjma faktu, že Olaf prostě jde po dětech a jejich bohatství, není zatím nic dalšího, čeho se chytít. Čte se to rychle, čte se to samo, a ohromně to baví, ale z prvních tří knížek je Široké okno bohužel nejslabší. Přesto dává příslib do budoucna a končí optimistickým hřejivým tónem, což je fajn změna.

  Ještě bych rád podotknul takovou věc. Lemonyho Snicketa jsem začal číst v podstatě jenom díky jeho filmovému zpracování. Ve srovnání s knížkami mě trochu překvapuje fakt, že Olaf je v knížkách ještě mnohem horší padouch. Pro srovnání SPOILER konec tetičky, kdy filmový Olaf Josephine prostě jenom nechá napospas pijavicím a odpluje se svojí lodí pryč, zatímco knižní Olaf Josephine aktivně hodí z bezpečí lodi do vody. Knižní scéna je tedy o poznání grafičtější a drsnější. KONEC SPOILERU.

  Lucka66

  10.02.2013

  Postavu poblázněné tetičky jsem si oblíbila a mrzelo mě jak nakonec skončila.

  Kate.S

  14.12.2012

  Hezká kniha, ale strochu stereotypní. Hezky jsem si při čtení odpočinula a zbavila se nežádoucích myšlenek. Je to čtivá kniha, do které se začtete tak, až si uvědomíte, že jste vlastně na konci příběhu.

  Missys17

  17.08.2012

  Vzhledem k tomu že je to již 3 díl by člověk čekal že nám autor už trochu poodhali, proč vznikl požár v domě jejich rodičů a další otázky, které nebyli vysvětleny. Snad už ve 4. díle bude něco odhaleno

  Eneo

  18.07.2012

  Tato série je založená na otázkách, kterých při jejím čtení vytane na mysli daleko více, než se vám dostane odpovědí. Když ale jako správný zvídavý čtenář nějaké věci pochopit, musíte se pročíst do konečných dílů. Nevím, jestli by se mi všechny líbily teď, zastávám totiž názor, že tohle je ten typ knížek, se kterými má čtenář vyrůst. Jako dítě jsem byla z prvních dílů nadšená, momentálně mi už vadí jednoduchost jazyka atp. Každopádně mladším věkovým kategoriím můžu jen doporučit.

  studentik

  21.07.2011

  Kniha stejná jako předešlé dvě…Škoda čekal jsem víc..

  tondavon

  22.06.2011

  Problém Širokého okna je, že to je vlastně stejné jako dvě předešlé knihy a také, že se mi z těch tří knih nejméně líbila. Sice je zde pár věcí jako třeba restaurace u Úzkostného klauna, která mě více než pobavila, ale to nic nemění na tom, že z celkového hlediska se nedozvíme nic nového, což by bylo u třetího dílu už potřeba. Vlastně čteme pořád to samé, jen v jiných kulisách, ale na otázky ohledně požáru, co je hrabě Olaf zač a kdo to je ten tajemný Lemony Snicket, co nás celým příběhem provází, se nedozvíme odpovědi ani náznakem.