Simpsonovi: Čarodějnický speciál – Nervy v kýblu bublin Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Nervy v kýblu bublin

V nervy drásající tradici Simpsonovských čarodějnických speciálů přichází brutální bránicobijec Matt Groening s děsuplným, žaludek obracejícím, husí kůži vyvolávajícím a až strašidelně spektaktulárním speciálem – prostě zábavou pro celou rodinu.
Připravte se na mimozemské invaze, obludné mutace, starobylá prokletí, alba vánočních písní, zuřivé zombie, uprchlé trestance, amatérské literáty a zdivočelou vegetaci.

Příběhy:
Levák Blob! – Paul Dini, Bill Morrison, Tim Bavington
Ségra s ďáblem v těle – Peter Bagge, Stephanie Gladden, Tim Bavington
Imigrace zlodějů těl! – Evan Dorkin, Bill Morrison, Stephanie Gladden, Phil Ortiz
Říkejte mi Homer – Jeff Smith, Stephanie Gladden, Bill Morrison
Bartovi lidé – James Robinson, Chris Roman, Bill Morrison
Homer ještě nevečeřel – Mike Allred, Luis Escobar, Bill Morrison
Kniha v českém jazyce!


Stažení Simpsonovi: Čarodějnický speciál – Nervy v kýblu bublin zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Simpsonovi: Čarodějnický speciál – Nervy v kýblu bublin (0.00 EUR)


Stažení Simpsonovi: Čarodějnický speciál – Nervy v kýblu bublin zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Simpsonovi (komiks)

  Originální název:

  Bart Simpson (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  knihomol.petr

  15. února

  bylo to dobré ale na seriál to nemá

  trudoš

  28.07.2016

  Simpsonovi jsou právem kultem a nemám problém přiznat, že jsem jejich velkým fanouškem (tedy duchem, ne postavou). Proto nemůžu jinak, než Nervy v kýblu bublin hodnotit kladně. O to víc, že nekopírují slepě seriálovou linii, ale přichází s vlastní originální tvorbou.
  Jenže s Čarodějnickými speciály jsem měl vždycky problém. Jak si totiž zakládají na ujetosti, příběhy samotné občas postrádají logiku. Ne že bych byl nějaký cimprlich, jen prostě mám rád, když koncept dává alespoň jakýs takýs smysl, než když jde pouze o bláznivou jízdu plnou šílených gagů. Takže jsem si ve výsledku užíval spíš komiku jednotlivých okének, než scénářů jako celku.
  No a pak je tu prozaická část. Zde platí to samé co pro komiksy, jen povídky obsahují víc textu. Autoři si užívají volné jízdy a předhánějí se v absurdnostech, ale v důsledku to nejlepší co na textech je, jsou ilustrace. Nemůžu však tvůrcům upřít cit pro kousavý humor, stejně jako úžasnou šíři nápadů. V tomhle ohledu mě Simpsonovi nikdy nezklamali.

  Mixxa

  23.02.2016

  Moje úplně první komiksová kniha ze série Simpsonů. Není nejhorší a nesouhlasím s tím, že by byla nejslabší. Je to prostě takové knižní vydání čarodějnického dílu.

  tyzik.cejka

  01.06.2013

  asi se musí souhlasit že v tomto díle nikdy není čas na vtip a pořád se něco hrozného a brutálního děje a to sem nepatří

  FilipBednar

  Pro mě nejslabší z dosud vydaných Simpsonů.