Síla přitažlivosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Síla přitažlivosti

Doktor Joe Vitale, autor svetového bestsseleru KĽÚČ a spoluautor svetového bestsseleru TAJOMSTVO tentoraz predkladá ešte účinnejší a praktickejší plán, ako každý môže v 5 krokoch prilákať do života bohatstvo, šťastie a úspech. Radí, ako ovládnuť svoju vieru a sústrediť sa takou silou, až nakoniec oživíte svoje sny. Pokiaľ budete robiť len to, čo Joe Vitale hovorí v tejto knihe, vytvoríte hojnosť všetkého ďaleko presahujúcu vašu momentálnu predstavu. Kniha obsahuje nový test príťažlivosti, pracovný zošit, cvičenia a veľa príkladov zo života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Síla přitažlivosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Síla přitažlivosti (0.00 EUR)


Stažení Síla přitažlivosti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Attractor Factor (2007)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Ottovo nakladatelství – J. Otto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  PavlínaAlžběta

  09. ledna

  Kniha zaměřená na Zákon přitažlivosti sepsaná autorem a spoluautorem, který spolupracoval na několika dalších podobných publikací, sepsal knihu, která je zaměřena na přitažlivost hojnosti v podobě bohatství a štěstí, více na jiná témata se nezaměřuje. Autor, píše sám osobě a o svých poznatcích, dále se zaměřuje na studie přitažlivosti, naše IQ a přitažlivost, pravdivé důkazy o zákonu přitažlivosti, jak s knihou pracovat a jak pracovat s tímto zákonem ohledně peněz, v knize naleznete 5 kroků, které vám pomůžou s tipy a radami, jak se rozhodovat, zaměřit se na cíl apod. Kniha obsahuje i příběhy lidí, kterým tato kniha pomohla k úspěchu, včetně nejčastějších otázek. Pěkné zpracování.

  Girasol

  31.12.2017

  Tuto knihu jsem dostala kdysi od kamarádky. Už jsem na toto téma přečetla dříve 2 knihy, které mne "daly daleko více" do mého života. Stále se zde opakují věci, které jsem už znala, takže mne to nepřineslo až moc tak úchvatného a nového. Kniha není ale špatná a pro někoho, kdo se o tomto tématu dozvídá napoprvé, může být obohacením. Za mne dávám tři hvězdy.

  mariva

  20.04.2014

  Už jsem od tohoto autora něco četla, takže některé věci se v knížkách opakují. Názory jsou zajímavé a věřím, že něco z toho může fungovat. Mám ale pocit, že zbohatnutí velkého počtu amerických spisovatelů i samotného Joe Vitale je hlavně díky dalším a dalším přepracováním knihy a filmu The Secret a to se mi v našich podmínkách nezdá reálné.

  lusila

  25.07.2013

  Chápem, prečo tento autor vyvolal senzáciu. Aj prečo zbohatol písaním takýchto kníh.
  Ale nepodarilo sa mu neprotirečiť si v texte. Taktiež myšlienka, že okolitý svet nie je reálny, je podľa mňa, pritiahnutá za vlasy. Človek musí jednoducho v niečo veriť, optimizmus pomáha, je však potrebné rozlišiť ilúziu a svoje skutočné schopnosti. Pamätám sa na takú hru, keď som bola malá, písali sme si želania na papier a potom sme si ich dávali pod vankúš.

  sptak

  31.05.2013

  Dva roky mi ležela netknutá na poličce, měl jsem jí za naprosto zbytečný kup a litoval jsem toho nedávno jsem jí otevřel a začetl se…
  Neuvěřitelně inspirující kniha, už 4 dny chodím spát s takovou euforií jako nikdy. Snad jediná kniha, na kterou se vyloženě "klepu", až jí zase otevřu. Velice doporučuji!

  gabrimi

  29.03.2013

  Na této knize se mi velice líbilo, že do ní vpisujete své pocity a vjemy. Není to prostě jen čtení, ale jsou zde i životní příklady a zkušenosti.
  Jen doporučuji, předtím než začnete číst tuto knihu, tak aspoň shlédněte film Tajemství.

  jncz

  24.01.2013

  Obdoba The Secret. Bráno z jiného úhlu pohledu, samozřejmostí knihy je spousta velice zajímavých a skutečných příběhů. Velice se mi líbila práce s knihou. Za každou metodou/technikou jsou volné do řádky, na nichž si máte věci z předešlého článku zkoušet.