Sethovy promluvy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sethovy promluvy

Seth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts. V průběhu hypnotických sezení Seth odhaluje tajemství života a smrti. Vypráví o realitě, která nám dosud uniká, ale je v našich možnostech ji poznat.Tato úžasná kniha je souborem Sethových myšlenek a názorů, které byly zaznamenány přesně tak, jak je diktoval. Seth vysvětluje, co můžeme očekávat těsně po smrti, jak pohlížet na své minulé životy a způsob, jakým kontaktujeme své přátele a blízké, kteří jsou již po smrti. Vyjadřuje se k mimotělesným zkušenostem, astrální projekci a dennímu snění. Odhaluje skutečný příběh Ježíše Krista a co se stalo na Kalvárii. Podává popis tří ztracených civilizací, které existovaly ještě před vznikem Atlantidy. Vydejte se se Sethem na cestu k novému a většímu uvědomění.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sethovy promluvy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sethovy promluvy (0.00 EUR)


Stažení Sethovy promluvy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Seth Speaks: The Eternal Validity of the Soul (1972)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  jery9

  05.11.2017

  Nazval bych to technickým manuálem pro lidi co už něco zažili. Mám na mysli např. Vystoupení z těla, práce s energiemi atd atd. Pro lidi kteří vědí a již praktikují. Nedoporučuji pro MATERIALISTY a přátele kruhu bludného balvánku.
  Pro mne je to duchovní bible.

  17.06.2015

  Seth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts. Během hypnotických sezení Seth seznamuje zúčastněné se svými názory – co nás čeká po smrti, existence minulých životů, život a "ukřižování" Ježíše Krista a spoustu dalšího. Jestli si myslíte, že zde najdete odpovědi na své otázky, tak vás asi zklamu. Právě naopak. Během četby jsem oscilovala na hraně vytváření si vlastních konspirací a přesvědčení, že jsem všechna ta popisovaná mystéria pochopila, aby hned v závěsu vše splasklo jako jedna obrovská bublina a každá otázka se několikanásobně pomnožila. Přesto tuto knihu doporučuji přečíst. Už pro tu možnost si hrát s dalšími teoriemi a pravdami.
  ————————————
  "Jste součástí dalších nezávislých já, která se soustředí na svoji vlastní realitu a mezi nimiž je vzájemný vztah. Díky nim vaše zkušenost není omezena pouze na fyzické smysly. Dokážete vnímat poznání, které přináleží ostatním samostatným já. Je ve vašich možnostech soustředit svoji pozornost mimo fyzickou realitu a naučit se nové metody vnímání, kterými rozšíříte svůj pohled na realitu a obohatíte svou omezenou zkušenost.

  Seth, str. 95

  Malefisto

  14.02.2014

  Rozhodně velice zajímavé dílko, které posouvá člověka v poznání zas o kousek dále. Zároveň mi však kniha v mnoha věcech nesedí. Seth i přes velký počet poučných a zajímavých postřehů o podstatě života nakonec tu hlavní nezodpoví: Proč a jaký smysl celé tohle lidské počínání má? Mých připomínek by bylo více ale tohle je pro mě ta zásadní. Každopádně doporučuji předčíst všem hledajícím a lidem zajímajícím se o esoteriku a věci mezi nebem a zemí 🙂