Serafina a čarodějná hůl Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Serafina a čarodějná hůl

Serafina porazila tajemného muže v černém plášti a současně zjistila, že není obyčejnou dívkou, ale napůl šelmou. Nyní se vydává každou noc do lesa a učí se, jak v něm přežít. Avšak brzy zjistí, že uvízla mezi dvěma světy: Je moc divoká na honosný dům, nádherné šaty a velkolepé plesy, a naopak příliš lidská, aby se připojila ke své rodině v lese.
Když na dům začnou útočit zlověstná zvířata, je Serafina jediná, kdo se jim může postavit. Kdo za těmi útoky stojí a hraje v nich nějakou roli zničený černý plášť? Útoky se stupňují a Serafina si uvědomí, že zlo sahá mnohem dále, než si kdy byla ochotná připustit. Zvládne odvrátit děsivou hrozbu a přijmout svůj osud?Kniha v českém jazyce!


Stažení Serafina a čarodějná hůl zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Serafina a čarodějná hůl (0.00 EUR)


Stažení Serafina a čarodějná hůl zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Serafina (R. Beatty) (2.)

  Originální název:

  Serafina and the Twisted Staff (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  SknihouVrukách

  03. února

  Kniha je lepšia ako jednotka. Je veľmi napínavá a má neočakávané rozlúštenie.

  Barik05

  23.12.2017

  Skvělá kniha, byla snad ještě lepší než první díl, knihu jsem měla půjčenou od kamarádky a zhltla jsem ji za pár dní.

  Serafina_

  27.11.2017

  Druhý díl mě rozhodně nezklamal! V den kdy jsem se dozvěděla ,že má vyjít 2 díl nemohla jsem se dočkat až vyjde! Serafinu mám jako postavu strašně ráda! Knihu jsem stějně jako 1 díl zhlhtala za pár dní! Jakmile si přečtete jednu jedinou kapitolu neodtrhnete se dokud knihu nedočtete!

  LucieRej

  21.09.2017

  Tak jak moc mě první díl nebavil, tak moc mě teď dostal ten druhý. Naprosto jsem ho zhltala za dva dny, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Bylo to velice napínavé celou dobu. Serafína je jasným důkazem, že není dobrý nápad zavrhnout celou sérii jen proto, že se mi nelíbil první díl. Jsem moc ráda, že jsem ji dala druhou šanci. A teď jsem moc zvědavá na třetí závěrečný díl

  RemiBlack

  23.08.2017

  Druhý díl po skvělém začátku nezklamal. 🙂 V jisté části (kdo četl, zřejmě pochopí) jsem měla chuť postavy pořádně profackovat (tedy hlavně Rowenu), knihu zavřít a nechat ji zavřenou, ale vydržte! Druhý díl rozhodně stojí zato, čtivostí a napínavostí se prvnímu krásně vyrovná.

  ZmrzlinaZuz

  22.07.2017

  Úplně bombastický příběh. Ještě lepší, než předchozí kniha. Velmi zajímavé, napínavé….

  klarinka9974

  20.04.2017

  Ještě napínavější, ještě nebezpečnější a ještě větší záhada vás čeká v tomto díle. Nebudete mít pro strach uděláno ale budete fandit od začátku dokonce Serafině, která se rozhodně jen tak nevzdá! Není těžké si představit, že stojíte po jejím boku a jste součástí knihy 🙂

  Andina123

  13.04.2017

  Super kniha jako první díl! Taky bych byla ráda kdyby R Beatty napsal ještě další díly! Knihu jsem přečetla za dva dny, což u mě vážně není možné takže vřele doporučuji!

  Princezna22

  31.03.2017

  Tak tohle bylo stejně jako první díl naprosto dokonale. Serafina je prostě úžasná,takovou kámošku bych chtěla mít. Knihu jsem se bála číst v noci i když mi je tolik kolik mi je. Příběh mě nedal spát a dělat něco jiného. Prostě jen číst,číst a číst až dokonce. Doufám, že autor napíše pokračování ráda bych se shledala zase s Serafinou a její rodinou. Doporučuju.

  SeverusSnape

  28.03.2017

  První díl jsem nečetla,ale vůbec mi to nevadilo.Skvělý námět,úžasně popsaný dům a přilehlé lesy.Knihu jsem četla jedním dechem.,struhující děj,rozhodně jsem se nenudila

  Jaehyun

  12.03.2017

  Stejně jako první díl, mě kniha nadchla. Doporučuji! ^^

  kelve

  10.03.2017

  Dobrý den, knihu jsem si vybrala v knihovně náhodně, v dětském oddělení. Velice mě překvapila, jak lehce se četla. Pěkně napsaná. Svého čtenáře si najde jak u dětí, dospívajících tak i u dospělých. Příběh je poutavý. Autor si nechává možnost v linii příběhu pokračovat. Náročnějšímu čtenáři asi moc vyhovovat nebude. Za mě 100%.

  lenka608

  12.02.2017

  První díl mne zaujal a tak jsem si říkala, že dvojka by nemusela být špatná… hluboce jsem se mýlila, je úžasná. Knížka od které jsem se nemohla odtrhnout, strhující děj, žádné nudné pasáže. Svým způsobem hladce uzavřený děj s jistým drobným otazníkem naznačujícím pokračování. Nepředvídatelné, okouzlující.

  Fantasysvet

  15.01.2017

  Robert Beatty svojich čitateľov nesklamal. V pokračovaní príbehov o malej Serafíne, Serafína a starcova palica, síce neopustil okolie Biltmoru, no napriek tomu vystaval oveľa viac temnejší, nápaditejší i emocionálnejší príbeh o obyčajnom dospievaní. Okolie opradené mágiou si žije vlastným životom, ktorý má svoje zákony a riadi sa nimi bez toho, aby aj v tých najviac vypätých situáciách poprelo to, v čo verí, a vnieslo do rozprávania nežiadané retardačné prvky plné absurdít. Každá postava má v deji svoje miesto. Svoju vlastnú krátku epizódu. Tá posúva udalosti dopredu, vplýva na ich vývoj a prirodzene pomáha formovať iné postavy. Hrá sa s čitateľovou fantáziou, dávkuje mu záhadu, ktorá sa opäť stala ústrednou témou poviedky, po kúskoch, postupne a s krátkou digresiou prepletenou s minulosťou i prítomnosťou skutočného hradného komplexu. Stiera hranicu fantastického a reálneho, burcuje, poučuje a dovoľuje prežívať jednu dobrodružnú výpravu za druhou bez ohľadu na to, kto práve ťahá za kratší koniec.

  Serafína od Roberta Beattyho síce štruktúrou zapadá medzi ostatné detské knihy, pretože jej rozprávanie predkladá bežné problémy bežných ľudí, ktoré sa ukrývajú za mágiou, podobne ako je to u J. K. Rowlingovej, Ricka Riordana, Ransoma Riggsa, Jonathana Strouda alebo Eoina Colfera. Výnimočná je tým, ako autor zhmotnil jednotlivé postavy, ktoré dejom hýbu. Isteže, istú podobnosť môžeme nájsť aj tu. Rozdiel je vlastne v tom, že Beattyho postavy so svojím osudom nebojujú zbytočne dlho. Prijímajú ho. Hľadajú na ňom to dobré, sú si vedomé aj istých nedostatkov, ktoré k ich povahe jednoducho patria, a tak, ako pomaly dospievajú, učia sa žiť sami so sebou a s vedomím, že nikto nikdy nebude dokonalý.