Šepot vzdálených chvil Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Šepot vzdálených chvil

Edie Burchillová dostane nečekaný dopis a vydává se do Milderhurst Castle, vznosného, ale chátrajícího sídla, kde žijí neprovdané sestry Blytheovy. S nimi a s jejich stárnoucím otcem zde před padesáti lety během druhé světové války Ediina matka strávila po evakuaci z Londýna část dětství. Starší sestry Blytheovy jsou dvojčata a většinu svého života zasvětily péči o nejmladší sestru Juniper, která se nikdy nevzpamatovala z psychického šoku, který utrpěla v roce 1941, kdy ji opustil snoubenec.
Eddie pomalu začíná rozplétat matčinu minulost, v kamenných zdech Milderhurstu se však skrývají ještě mnohem větší tajemství… Co všechno se vlastně před oním půlstoletím stalo?Kniha v českém jazyce!


Stažení Šepot vzdálených chvil zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Šepot vzdálených chvil (0.00 EUR)


Stažení Šepot vzdálených chvil zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Distant Hours (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (85)

  Přidat komentář

  akdar72

  12. března

  Oproti Zapomenuté zahradě a Tajemství letního odpoledne trochu slabší.

  ladyka

  02. března

  Konečně dotčeno. Knížka se mi líbila, je poutavá, cosi mě nutilo číst dál a dál. Asi od půlky mi to přišlo trochu vleklé, rozsáhlé, až moc popisné. Střídání času mě místy rušila. Ke konci kniha nabrala spád a příběh se uzavřel a vysvětlil. Ač knize nemůžu upřít čtivost, bylo by pro mě schůdnější, kdyby šel příběh místo "do šířky do hloubky". Bohatost jazyka převyšuje příběh, autorka mohla míň popisovat a příběh víc vypilovat. Ale to je prostě styl psaní KM a má své kouzlo. Proto se těším na dvě její knihy, co jsem ještě nečetla (tato byla třetí).

  bekule

  01. března

  Dostala jsem jako dárek a nedokázala jsem se absolutně začíst, tak jsem raději věnovala knihovně, než se trápit třeba potěší jiné.

  Dajine

  01. března

  Oddechové čtení s trochu překvapivým koncem, ale v podstatě zase ne tak moc. Od autorky jsem četla více knih, jsou si trochu podobné, ale podle mě to nevadí.

  prochajda

  22. února

  Moje první kniha od této autorky a určitě si přečtu i jiné. Kniha plná napětí a rodinného tajemství, které se až v závěru vyjasní…

  Le Chat

  07. února

  Musím přehodnotit, která kniha od Kate Morton je podle mne nejlepší: rozhodně tato.

  SilvieK001

  26.12.2017

  Nejdřív jsem četla s lehkou nechutí, ale záhy mne příběh pohltil tak, že nešlo přestat. Dočetla jsem v noci, i jsem se u knihy bála. Velmi dobrá.

  EvaT86

  03.12.2017

  Nejlepší kniha K. Mortonové, jakou jsem kdy četla! Líbilo se mi prostředí, postavy i děj se všemi svými záhadami a tajemstvími. Vřele doporučuji.

  Gi-Gi

  16.11.2017

  Tak jsem to teda dočetla, příběh zajímavý, ale že bych to hltala, to teda ne. Četlo se mi to těžkopádně, některé pasáže mi přišly až moc zdlouhavé. Nadšená jsem tedy nebyla. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, nevím proč, neudělala nic špatného, nebyla negativní nic, přesto mi jako osobnost neseděla. Mnohem víc mě zaujal příběh sester, v mém případě vsuvky ze současnosti byly zbytečné. Na druhou stranu, zkusím další knihu, třeba to bylo momentálním rozpoložením.

  dusaniela

  04.11.2017

  Po predchádzajúcich recenziách som premýsľala nad tým či si knihu zakúpiť. Neľutujem. Knižka mala pre mňa pútavý a zaujímavý dej a tešila som sa na vyvrcholenie. Vždy som sa na čítanie tešila..Ku koncu som neodtrhla oči od slov..

  makky06

  25.10.2017

  Kniha měla zajímavý přiběh, ale uškodilo jí zbytečně moc stran.

  hledaseniki

  11.10.2017

  Kate Morton jsem objevila před lety, když u nás vyšel její román Tajemství letního odpoledne, díky právě tomuhle románu jsem v Kate Morton našla zalíbení a to i přesto, že nejsem velký obdivovatel ženských románů, ale přece jen se někdy najdou výjimky. Šepot vzdálených chvil byl v mé knihovně už dost dlouho, a teď v letních měsících nadešel čas si knihu přečíst. Hned na úvod musím říct, že jsem od knihy očekávala trochu víc, už jen díky předešlým dvěma knihám, které jsem četla, možná jsem očekávala víc. Příběh se odehrává opět ve dvou časových rovinách a je zasazen do zámku, který obestírá vcelku zajímavá historie. Postav je v příběhu celá řada, jenže tady se z nich dalo vyždímat mnohem víc, obzvláště pokud jde o sestry Blytheovy, svůj prostor měly, ale na to, že byly ve středu dění obou dějových linií, přišlo mi, že jejich charaktery nebyly úplně dotažené, což mě dost překvapilo vzhledem k tomu, že vím, že autorka to normálně zvládá. Do příběhu je zakomponovaná zajímavý příběh o Bahnivci (až knihu přečtete pochopíte), takže to má tajemný nádech. Celkové rozuzlení příběhu mě neposadilo na zadek, jak tomu bývá u jiných autorčiných knih, což mě docela zklamalo a to je také ten důvod proč je kniha slabší než její předchůdci. Navíc celková délka necelých 500 stran, byla jednoznačně moc a knize to neprospělo, protože by snesla o 100 stran méně. Kniha patří do edice světových bestsellerů, a s tím nemám problém, ale rozhodně si nezaslouží zlatou nálepku, jako její předchůdkyně, protože tohle by spíš sedělo na stříbro. Rozhodně nešlo o žádný příšerný román u kterého by jste se kousali nudou, to rozhodně ne, ale pokud znáte tvorbu Kate Morton tak víte, že její jiné příběhy jsou daleko lepší.

  jana79

  08.10.2017

  Krásný i smutný příběh,ale miluji tuto autorku a tak mě opět nezklamala.

  Denninka

  06.10.2017

  Nebyl to pro mě typ knihy, u který by mě příběh zcela pohltil. Na mě až moc podrobně popisné. Po celou dobu čtení mě držela atmosféra tajemství, které bude na konci vyjasněno a to příběh hezky zakončilo. Ale mezi TOP knížky nemohu zařadit.

  Pavlaj

  24.09.2017

  Pocta klasickému gotickému románu, kde dům je jedním z hlavních hrdinů příběhu. Dům je milován i nenáviděn, miluje a nenávidí, v jeho zdech se ozývají hlasy a přehrávají ozvěnu vzdálených chvil. Pro mě osobně působivé.

  javirgo

  05.09.2017

  Moje třetí a nejhorší kniha od této autorky.

  helena1147

  24.08.2017

  Kniha se mi zdála zbytečně "natáhnutá", zdlouhavá.

  rosalindaaa

  05.08.2017

  Tato knížka je fakt bomba, je velice zajímavá a moc hezky napsaná

  Jane100

  23.07.2017

  Bohužel zatím nejslabší kniha od Kate Morton. Mírné (ale opravdu jen mírné zklamání). Doufám, že se jedná jen o výjimku a její další kniha už bude opět na takové úrovni, jako třeba Dům u jezera.

  intelektuálka

  22.07.2017

  Já už trochu věděla do čeho jdu, takže mě kniha nezklamala. Jsem teď nějak naladěna na dobře vyprávěné příběhy a tato autorka umí.
  Ještě jeden titul a bude má oblíbená. Doporučuji.

  Anie94

  15.07.2017

  Tuto autorku mám velice ráda. Četla jsem od ní už pár knih a byla vždy spokojená. Ale tato kniha se fakt nepovedla. Byla zmatená, přeskakovalo se z jedný doby do druhé, z jedné události na druhou. Do čtení jsem se kolikrát musela nutit, a ten konec byl odfláknutý.

  bábuška

  11.07.2017

  Tato kniha se nedala přečíst za dva nebo tři večery. Příběh z počátku čtyřicátých let kdy Anglie vstupovala do války, je v celé knize pouze jednou z částí. Jako každý několikasetletý anglický hrad má svou historii i osudy a tajemství jejích obyvatel. V oněch čtyřicátých letech se setkáváme se třemi osamělými sestrami, jímž je domov vlastně vězením. V poválečné době se pomalu začínají rozplétat jednotlivé osudy, místy některé části jakoby připomínaly staré gotické romány. Tajemno, vlhké zatuchlé zdivo, nekonečné chodby plné pavučin, tajná dvířka, rejdění myší. Tragické konce několika lidí a tajené duševní poruchy. Celým příběhem se musí každý čtenář "prokousat" sám a tak končí i závěr autorky. "Pravda zemřela zároveň se třemi sestrami, a pokud snad kameny v základech zámku dál šeptaly, co se stalo oné noci v říjnu 1941, já jsem je neslyšela. Nechtěla jsem je poslouchat. Už ne. Byl čas, abych se vrátila do svého vlastního života. Krásná a zajímavá kniha.

  MíšaS.

  05.07.2017

  Za mě skvělé počtení. Napínavá od začátku do konce, ale uznávám, že někdy se kniha vlekla zbytečnými zákrutami, proto ta stržená hvězda. Konec byl takový divný, i když jako ukončení rodinného příběhu asi oprávněný — vše bylo řečeno a po nás popel –.

  Acquenta

  29.06.2017

  No, tuhle knihu jsem četla opravdu velmi dlouho. Vůbec se mi k ní nechtělo vracet, zbytečně dlouhá, mít tak o 100 stránek méně, bylo by to lepší…a ten závěr ? No, co dodat… na to, jak nás Kate napínala, tak konec teda opravdu strašný…za mě moc ne :-/

  jindrusa

  24.06.2017

  Po počátečních rozpacích se kniha "rozjela" a hezky gradovala až do konce.

  Marika Vanova

  19.06.2017

  No …po delším rozjezdu, se mi příběh zalíbil a hltala jsem ta další a další tajemství až do úplného konce. Pro mě se to vyvinulo nakonec zcela nečekaně, měla jsem svou teorii, ale tohle ne. Kate Morton mě opět dostala.

  LenysekC

  03.06.2017

  Prvních 250 stran se vážně dalo shrnout do čtyř vět… ale pak už budiž. A v závěru docela překvápko.

  Agatha84

  12.05.2017

  Rozečteno už několik měsíců a pořád mi to s touto knihou nějak nejde.

  zuzana2599

  11.05.2017

  Opět parádní kousek od mé oblíbené autorky.
  Poklad, který ukrývám ve své knihově, kniha, která šeptá své tajemství ukryté
  ve stěnách starobylého zámku.

  wildprincess

  15.04.2017

  Pěkné, i když místo trošku zdlouhavé….moje první kniha od této autorky, jsem zvědavá na další…