Sensei ze Šambaly 1 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sensei ze Šambaly 1

Kniha byla sepsána podle zápisků bývalé maturantky, která ve svém deníku zachycuje události z let 1990 – 1991. Tato kniha odkrývá vnitřní svět šestnáctileté dívky, která se najednou ocitla tváří v tvář smrti. To ji donutilo přehodnotit svůj život a hledat odpovědí na věčné otázky: "V čem spočívá smysl života? Kdo doopravdy jsem? Proč je většina lidí na světě věřících? Vždyť když věří, znamená to, že v něco doufají. Jakým způsobem dosahují velcí své vnitřní nesmrtelnosti? Co se skrývá za pochopením podstaty člověka?" Nespoutaná energie vnitřního hledání ji přivede k setkání se zvláštním, velmi vzdělaným mužem, mistrem východních bojových umění a velmi tajemnou osobou – Senseiem. Senseiův neobvyklý pohled na svět, který proniká až do samotné hloubky duše, jeho fascinující filozofie a znalosti o světě a o člověku, dynamické bojové umění a moudrost v každodenních situacích, alternativní medicína, starobylé duchovní praktiky (včetně účinné techniky k ovládnutí negativních myšlenek), projevy fenomenálních lidských schopností. To všechno a mnoho dalšího hrdinka pozná, když se seznámí se světem Senseie. Nejdůležitější je ale to, že najde odpovědi na své hlavní vnitřní otázky a na základě své vlastní zkušenosti pozná, že je lidem darována shora nejmocnější tvořivá síla – síla víry a lásky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sensei ze Šambaly 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sensei ze Šambaly 1 (0.00 EUR)


Stažení Sensei ze Šambaly 1 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Sensej. Iskonnyj Šambaly (2005)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Ibis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  peju

  15.08.2017

  Užasná kniha, vlastně série, kterou cítíte duší a jasně tak poznáváte hluboká moudra, která se přímo dotýkají vašeho srdce.
  Vzhledem k hloubce knihy a jasné identifikaci skutečné pravdy to sice není podstatné, ale pokud by někoho zajímalo, tak jako mě, tak i postava senseie je dle mého názoru skutečná a jedná se o akademického profesora I. M. Danilova, který má více než dvacetileté zkušenosti s neinvazivními metodami léčení páteře a je majitelem mnoha lékařských patentů. Sám také knihy píše a kromě značných odborných znalostí disponuje též obrovskou duchovní moudrostí……

  stellaria

  03.12.2016

  Jedna z kníh, ktoré vám môžu zmeniť život alebo ovplyvnia celý váš ďalší život…pre každého, kto chce so sebou pracovať v duchovnom zmysle. Nie je z kníh, ktoré si stačí raz prečítať, ale z tých, ku ktorým sa opakovane vraciame, nielen pre útechu a podporu, no zakaždým tam objavíme niečo "nové" resp. tým, ako sa posúvame vo vývoji, získavame pochopenie, poznanie a objavujeme nové súvislosti vo vzťahu k sebe, k Bohu (niekomu je možno bližší výraz Zdroju, Najvyššej inteligencii a pod.), k svetu (nielen fyzickému), k blízkym, ale aj k ľudom, ktorých tzv. "nemusíme". Vrelo odporúčam.

  KetrinZel

  23.03.2014

  Moc se mi líbila. Je plná moudrostí, informací a seznamuje a nekriticky srovnává různá učení, víry a hlavní životní filosofie.

  venulka.b

  19.05.2013

  Kniha Sensei ze Šambaly se mi dostala do rukou víceméně náhodou, paní v knihovně mi ji doporučila jako velmi zajimavé a inspirující čtení a vzhledem k tomu, že zná můj čtecí vkus, myslela si, že by se mi kniha mohla líbit. A měla pravdu. Kniha mi dala spoustu námětů k zamyšlení a rad, podle kterých se řídit, aby člověk našel smysl života a odpověď na spoustu otázek, které trápí téměř každého z nás.
  Není to kniha o Bohu. Je to o té "vyšší" moci. Každý jí nazývá jinak. Každopádně asi nejdůležitější myšlenka, co se v knize vyskytuje je: věřit.
  Takže pokud jste četli třeba knihu Tajemství od Rhondy Byrne, určitě se vám i tato kniha bude dobře číst.