Schovanka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Schovanka

Rok 1872.

Emily neměla šťastné dětství: když jí bylo jedenáct, její otec zemřel během zlatokopecké výpravy na Nový Zéland. Odcházel z tohoto světa poměrně klidný, poněvadž mu jistý muž slíbil, že se o Emily postará a bude řádně spravovat její dědictví. Nic z toho se však nestalo, a tak se chudá osiřelá Emily ocitla v přísné dívčí škole a strávila tam několik nešťastných let. Sotva dosáhla plnoletosti, věčně nabručená ředitelka školy jí sdělila, že je načase, aby se o sebe začala starat sama. Zoufalá dívka se rozhodla odplout na Nový Zéland a vyhledat muže, který se zpronevěřil svému slibu.
Justin Connor už nedokázal snášet pokrytectví londýnské smetánky a vyměnil elegantní viktoriánské salony za divoké novozélandské pobřeží, které mu připadá jako poslední ráj na světě. Když jedné noci najde na pláži bezmocně ležící dívku, netuší, že se celý jeho svět otřese v základech. Záhadná trosečnice v něm totiž vyvolá nepříjemné vzpomínky, které již dávno vypudil z paměti. A to ještě netuší, že se mu ta neznámá kráska s nádhernýma očima rozhodla pomstít za nedobrovolných sedm let samoty – a jako odškodné nepřijme nic menšího než jeho nezdolné srdce.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Schovanka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Schovanka (0.00 EUR)


Stažení Schovanka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Once an angel (1993)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Arisis

  05. ledna

  Ten konec mi přišel moc natahovaný. Knížka mohla být kratší. Ale jinak to bylo pěkné a vtipné

  ketvin

  07.12.2017

  Dokonalá kniha, opravdu skvěle napsaná, napínavá, vtipná, zamotaná… Do hlavních hrdinů se člověk zamiluje a pořád si říká "proč to proboha děláte tak složité" 😀 Ale stojí to za to… Když Justin čeká na svou chráněnku s novým poníkem a přijde dospělá žena… 🙂 Pořád jsem doufala, že se už vrátí oba na Nový Zéland – tam byl příběh nejlepší 🙂

  Helena2188

  26.09.2017odpad!

  Nejsem schopná jí dočíst ,vůbec neba.

  Da7nd1

  03.02.2017

  Moc hezká knížka, dost jsem se nasmála, jaké skopičiny vymýšlela Emily,a Justin , jak se z ní mohl zbláznit a nevěděl si s ní rady, to se fakt povedlo doporučuji, dávám 5 hvězdiček

  Barbora H

  21.01.2016

  Kniha velmi hezká, velmi čtivá, zajímavá, napínavá, ale nejraději bych jí vzala hvězdy za chování hlavní hrdinky (otřesné – autorka se fakt vyřádila), ale jinak byla knížka opravdu super, tak jí o hvězdy neobírám…

  renefer

  12.10.2015

  Někoho může odradit obálka, ale opravdu tak třeskutě žhavé to není. Emily sice občas jedná zvláštně, ale opravdu jsem se bavila u jejich nápadů i u Justinova úsilí, chovat se jako vzorný tatínek.

  havrmoni

  31.05.2015

  Hezké,romantické,ale možná zbytečně dlouhé. Hlavní hrdinka by zasloužila na zadek jak malé dítě,protože se tak skoro polovinu knihy chovala. Nelituji,že jsem četla,ale myslím,že se k ní už nevrátím.

  malazluta

  24.01.2014

  Hlavní hrdina je sympatický, hlavní hrdinka by podle mě občas zasloužila …, líbilo se mi zajímavé prostředí Nového Zélandu, ale obávám se, že v budoucnu upřednostním jiné knihy této autorky.

  machrus

  01.12.2013

  Pěkný příběh.Trochu ten konec mohl být lepší,ale dalo se to.

  miruska1

  17.06.2013

  Zase skvela kniha. Možem len doporučiť.

  Nibiru

  17.05.2013

  Pěkná, docela realisticky napsaná romance, hlavní hrdina je moc sympatický.

  neznama.87

  10.09.2011

  Kniha, u které jsem se dojala, zasmála a přenesla do světa dobrodružství, lásky a hřejivé náruče muže. Moc krásně napsané, ani tentokrát mě Teresa M. nezklamala! Vřele doporučuji všem romantickým duším!