Schody z písku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Schody z písku

Příběh Tuláka Wansfella, který se stal živou legendou pouští Dalekého západu.

Dramatický příběh z poloviny minulého století se odehrává v podhůří Kordiller, v poušti, která osudově poznamenává lidské charaktery.

Romantický milostný příběh mladé ženy, kterou z moci zhýralého manžela vysvobodí po mnoha napínavých zápletkách dva čestní zlatokopové je dokreslován dramatičností okolní přírody, jejíž drsný půvab v tomto nenáročném příběhu hraje důležitou úlohu.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Schody z písku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Schody z písku (0.00 EUR)


Stažení Schody z písku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Stairs of Sand (1943)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  dee95

  26.10.2016

  Kdo zná autora, tak určitě rozpozná jeho typický styl psaní. Ano, je to prostě Greyovka. A za mě určitě jedna z nejlepších.

  Martin1974

  08.12.2013

  Romány Zane Greya mi čoraz viac navodzujú pocit, že patria do červenej knižnice. Muži a ženy si v nich navzájom zachraňujú dušu a srdce im môže puknúť od lásky, nebodaj môžu od lásky aj zomrieť. Pravdaže nájde sa v každom románe aj niekoľko stránok pre mužov, ale je toho pomerne málo. Čo stačilo čitateľom pred takmer sto rokmi, dnes už nemusí byť príťažlivé. Dnes by už hlavní hrdinovia skočili rovno do postele, veď prečo sa na dvesto stranách iba navzájom dráždiť, keď sa to môže rovno stať? 🙂 Jedna hodnota týchto kníh ale pretrvá navždy a to zasvätené opisy divokej prírody ( v tomto románe je to konkrétne púšť ), pri ktorých sa dá ľahko rozpoznať, že autor veľa cestoval a videl. Ktovie, či z nich naše pravnúčatá nebudú raz čerpať na hodine slohu.
  " Deti napíšte úvahu na tému Ako si predstavujem prírodné krásy," povedala učiteľka a s ťažkým povzdychom sa pozrela na sivý svet za oknom triedy.

  Poutnice

  05.11.2013

  jsem na tom stejně jako kneznaliba 🙂 našla jsem ji doma v knihovničce, tak jsem si řekla, proč nezkusit a nakonec jsem si autora na nějaký čas zamilovala…přestože je to už dlouho, co jsem je četla, vím, že knížky mají své neodolatelné kouzlo. Gentlemani každým coulem, statečné silné ženy, které nakonec přivítají chlapskou náruč…romantika…krásné prostředí…jak říkám: mají kouzlo

  kneznaliba

  17.02.2013

  První knížka, kterou jsem od autora četla a která mě přivedla k dalším jeho knihám. Skvělé čtení.

  Ikkju

  26.10.2012

  Knihu jsem četl jako jednu z prvních v angličtině, takže kromě rozpáleného písku jsem bojoval s pochopením textu a anglickými slovy. Tyhle dva pocity se u mě neoddělitelně slily.

  Francoa

  25.02.2011

  Román Grey napsal v roce 1928 ,kdy od března vycházel na pokračování v časopise McCall’s.I zde je nádherně ,nepřekonatelně popsaná písečná bouře.Knižně příběh vyšel ,až v roce 1943.Příběh byl dvakrát zfilmován.Poprvé v roce 1929 ve studiu Paramount v hlavní roli Wallace Beery a Jean Arthur,podruhé v roce 1937,také st.Paramount v hlavní r. Larry Buster Crabbe a June Martel pod názvem Arizona Mahoney.Poznámka:Královéhradecká country kapela Doklobouku natočila CD "Schody z písku" inspirované knihou Zane Greye.
  Román velice kvalitně přeložila spisovatelka Hana Bělehradská pod pseudonymem Helena Karezová.