Samota Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Samota

Napínavá cesta do lidské duše, dobrodružství plné fantazie a citu, ve kterém se mísí touha, vděčnost, spravedlnost, humor a sny Stránkami tohoto kouzelného příběhu putují nezapomenutelné postavy, které se čtenáři zaryjí hluboko do srdce: okouzlující
zloděj Bruno Labastide, muž, který lidem předepisuje knihy, mladý pašerák slov, lovec snů i krásná Japonka s medovýma očima, jež každou noc ze svého benátského apartmá pokouší osud. Tento magický román nás vezme na cestu kolem světa, z Paříže do Buenos
Aires, z Benátek do Šanghaje, z Guatemaly do Bagdádu, a umožní nám účastnit se podivuhodného dobrodružství svých zvláštních postav, osamělých ztroskotanců, kteří však dokážou to nejkrásnější a nejušlechtilejší na světě — udělat jiné šťastnými.Kniha v českém jazyce!


Stažení Samota zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Samota (0.00 EUR)


Stažení Samota zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La soledad (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (22)

  Přidat komentář

  KateTheBlogger

  03. března

  Knížku jsem si vybrala podle obalu. Neměla jsem tušení do čeho jdu, ale příběh mě pohltil a čtení mě bavilo. Určitě si ji přečtu znovu.

  Anna 13

  02.12.2017

  Je to strašně zvláštní a naprosto ojedinělé dílo. Marně jsem si nad ním občas lámala hlavu a přemítala nad tím, kam to může dospět. Když jsem knihu brala do rukou, čekala jsem něco úplně jiného. Vlastně je kniha spíše taková povídková. Vyloženě bych ji nevydávala za román. Hrdina Labastide mi byl sympatický až ke konci a jinak mi přišlo, že tam zabývá až moc prostoru.
  Naopak jsem si oblíbila příběh mladé Číňanky a příběh předepisovatele knih. I "povídky" Vedlejší škody, Pašerák slov a Obdivovatel měli jistou neobvyklou a zajímavě zpracovanou myšlenku.
  Tajemná, nepochopitelná kniha… Zcela jedinečná svého druhu. Osamocená…

  Liilith

  13.04.2017

  Titul knihy by mohl mnoho potencionálních čtenářů odradit. A po první přečtené stránce vypadá kniha možná ještě smutněji. V tomto ohledu mi občas připomínala některé pochmurné ruské romány, které se vlastně na první pohled jeví vesele a vtipně, jakmile si však danou scénu představíte a vcítíte se do emocí postav, přepadne vás smutek a lítost nad jejich osudy. Jakmile se ale začtete, nejen že se neocitnete v depresi, možná se dokonce čas od času pousmějete. Autor se totiž nesnaží přivést nás na chmurné myšlenky – naopak, každá stránka jeho románu je plná vtipu a něhy, bezpodmínečné lásky, jakou se dokážou mít navzájem rádi všichni lidé v knize, ať jsou sebevíc výstřední. Co se ale autorovi nemůže upřít, je jeho úžasný jazyk, který mě naprosto uchvátil. Protože je to přeložená kniha, patří velká zásluha asi i překladatelům. Natalio Grueso si hraje se slovy a větami tak, že nakonec kniha působí, jak z pera slavného klasika, akorát v moderním podání. Přestože se kniha odehrává v dnešní době, někdy máme pocit jako když čteme příběh odehrávající se v padesátých letech dvacátého století.

  spursfan

  14.03.2017

  Bylo to moc pěkné čtení, takové klidné a příjemné vyprávění, které zaujme. Pohladí svoji lidskostí. Mělo to svoje kouzlo a vedlo to i k zamyšlení. Budu na to rád vzpomínat.

  hellena1523

  04.02.2017

  Velmi zvláštní kniha. Řekla bych dokonce jedinečná. Každý z příběhu je – různě obsáhlá – sonda do něčího života, do určité situace. Všechny ale spojuje téma samoty. Velmi okouzlující, pěkná…Člověka nechá popřemýšlet si o tom, co je vlastně to, co máme všichni na světě společné…A že samota nemusí být vždy nepříjemná…

  sporran

  28.10.2016

  Kniha je zvláštní. V některých částech jsem si říkala, jestli není příliš šmrcnutá levným harlekýnovým brakem, ale část Lovec snů se mi opravdu líbila. Protože se mi čtení natáhlo do více dnů, tak mi unikly některé souvislosti, což mě mrzí, ale poslední třetinu už jsem četla najedou a mohla se tak do příběhu ponořit. Doporučuji třeba na dovolenou.

  Makropulos

  01.08.2016

  Číst tuhle knížku bylo pro mě opravdu potěšení. Obsahuje krásné příběhy, melancholické i úsměvné, poetické a prostě krásné. Doporučuji číst po kouskách a vychutnávat je a na závěr ještě přečíst celé najednou, stojí to za to.

  PájaŽáková

  19.07.2016

  Knihu jsem přečetla jedním dechem a některé kapitoly i několikrát! Vřele doporučuji všem, kteří se cítí sami.

  zuza.floderova

  26.06.2016

  Stejně jako Skawin mě kniha zaujala svým názvem. Nejdřív jsem od ní nečekala nic, možná jen rozptýlení na dlouhý den. Ale tohle jsem nečekala, něco tak… úžasně dokonalého 🙂

  Skawin

  13.06.2016

  Samota mě zaujala už svým názvem… Kniha je plná příběhů samotářů, kteří žijí uprostřed společnosti. Poetické a jako puzzle do sebe zapadající příběhy bez konce a rozuzlení, stejné, jako život sám…

  Dorrinka

  09.06.2016

  Dala jsem se do čtení s velkou vervou, první dvě třetiny přečtla za den a pak… Pak jsem se nemohla na ten zbytek odhodlat, nechtělo se mi a radši jsem listovala časopisem. Zjistila jsem totiž, že kniha nikam nespěje. Nemluvím teď o tom, co by se konvenčně dalo nazvat "děj", ale spíš o vnitřním obsahu, o směřování hlavní myšlenky díla. To tu úplně chybí. Autor vrší zkazky bez hlubší logiky (a někdy zcela bez obsahu, co si budeme nalhávat) a zdá se, že jediným cílem je snaha poněkud prvoplánově dojmout. Abyste mne, vážení čtenáři, nechápali špatně Samota není špatná knížka, má světlé okamžiky, úsměvné ostrůvky ve vlnách patosu. Škoda, že vrchol zažijeme už ve čtvrtině knihy v příběhu o vysloužilém sportovním komentátorovi, protože právě zde se autor jedinkrát blýskne vtipem a důmyslnou gradací k pointě.

  ji7967

  15.01.2016

  Výborná kniha, naprosto nečekaná, spousta myšlenek… Dle mého názoru na tom, jak se bude líbit a jak zapůsobí, záleží na aktuálním rozpoložení člověka. Já se k ní rozhodně budu vracet!

  Aladinka89

  10.01.2016

  "Pod hvězdami, i když jsou sebekrásnější, jsme nakonec všichni bezmocní a sami."

  Krásná kniha. Nezabývá se samotou, která s sebou nese melancholii či smutek, ale samotou jako uměleckým dílem, jako příležitostí k pochopení sebe sama, k nalezení toho, co nás všechny lidi spojuje v jedno.
  Vřele doporučuji.

  memory

  18.12.2015

  Docela příjemné čtení, nic víc, nic míň. Žádný ohromující závěr, některé příběhy propletené, u některých jsem nepochopila, jak si v celku knihy stojí. Přečetla jsem, odložila a víc se k tomuhle nevrátím.

  Temný snílek

  04.12.2015

  Čtení „Samoty“ je jako pohlazení po duši, nesmí se uspěchat a vychutnávat po malých douškách, jinak hrozí, že přehlédnete kouzlo knihy.
  Tento román je zvláštní a také překvapující. Když jsem jej otvírala, tak jsem vlastně ani nevěděla, co od něho čekat. Svou snovou fantazií, samotou i touhou po společnosti, občasným humorem, citlivostí a dojemností si mě získal. Je to nádherná kniha.

  Pistácie

  22.08.2015

  Ze začátku jsem se do knihy spíše nutila. Nakonec mě ale přeci jen dostala. Druhou polovinou jsem doslova proplula. Hltala jsem každá slova a příběh si mě získal.

  maid

  15.08.2015

  Ze začátku jsem knížce nějak nemohla přijít na chuť, pak jsem si ale na autorův styl zvykla a nakonec to bylo docela příjemné čtení

  lenka1095

  11.08.2015

  Zvláštní kniha. Hezká, ale čekala jsem od ní přeci jen víc….

  KKlara

  24.07.2015

  Asi jsem tu knihu nějak nepochopila… Je pravda, že byla moc hezky napsaná, její jazyk byl hezký. Ale neví, co si myslet o ději. Podle mě měla kniha našlápnuto na moc pěkný příběh, kdyby se to nějak poskládalo ke konci (mám i nápady jak 🙂 ) , ale nic takového se nestalo – Přesně jak píše Alex.Barunka…

  Alex.Barunka

  24.05.2015

  Kniha s krásnou obálkou a skvělým námětem na zpracování mě celkem zklamala. Prvních sto stran jsem si užívala a ke konci čekala opravdu nějakou pointu či překvapivý závěr, ale nic nepřišlo.
  Kniha je podprůměrná, styl psaní skvělý. Je to škoda, autor si s příběhy mohl víc pohrát.

  bondula

  21.05.2015

  A tak pekne to začínalo… Samota má nápad, zaujímavú formu a úplne skvelé prechody z príbehu do príbehu. Vlastne celá sa skladá z príbehov. Z príbehov z osamelého života sympatického podvodníka – cestovateľa Bruna Labastideho a z ďalších drobných príbehov rôznych postavičiek krížom – krážom po svete.
  Linka života hlavného hrdinu Bruna bola v knižke hlavným motívom, ostatné texty, ako keby ju mali dopĺňať. Nedá sa povedať, či šlo tiež o príhody, v ktorých hlavný hrdina vystupoval, alebo nie, nakoniec to nie je vôbec dôležité. Ich pojítkom mala zrejme byť tiež samota. A tu som sa zarazil prvý krát.
  Nie že by sa ich hrdinovia nemohli cítiť osamelo, to nie, ale rozhodne z nich samota nevystupovala tak silno a nebola ani tak dôležitým osobnostným rysom, ako u Bruna. A ako som točil stránky ďalej a ďalej, samota sa v príbehu stávala čoraz menej zreteľnou, ale nie, že by smerovala k nejakému ukončeniu samoty, k nájdeniu niekoho, koho osamelý potrebuje, ona proste vyšumela.
  A keď začal autor k záveru miešať do textu všetky stokrát prevarené klišé, násilný sentiment a akési coelhovské múdra, kým som sa dostať po poslednú stránku, ktorá sa žiaľ podľa očakávania niesla presne v tomto duchu, svoju príjemnú knižku mi dokázal navýsosť znechutiť. Vážne škoda…

  Pett

  30.04.2015

  Povídej, povídej pohádku…. už po přečtení prvních pár stran jsem byla lapena do magického víru slov… můj písmenkový fetiš je zcela uspokojen a plesal stránku po stránce… ještě teď jsem pohlcená atmosférou příběhů, kdy s téměř každou kapitolou se rozvíjí osud postavy z kapitoly předchozí či je nám vyprávěna smyšlená fantazie, která má skvostnou myšlenku… a to nejsem zastáncem povídek, jenže zde k sobě vyprávění naprosto sedlo… nerušilo…
  Koho by nepotěšil nějaký ten předepisovatel knih, který by vám předepsal přesně tu knihu na to vaše tělo a duši… či kdo by leckdy neuvítal v dnešní době zpoplatnění slov, aby se jimi nedalo plýtvat a nepraskla vám z nich mnohdy hlava… a o lovci snů ani nemluvě… zkrátka jsem potěšena, okouzlena a mile překvapena!