Sametová píseň Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sametová píseň

Historický příběh o čtyřech bratrech Montgomeryových, který se odehrává v šestnáctém století za vlády Jindřicha VII. pokračuje třetím dílem. Jeho ústřední hrdinkou je Alyxandria Blackettová, která musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům vedeným Rainem Montgomerym. Alyxandria je zajata, obviněna z čarodějnictví a odvedena na hranici, kde má být upálena. V posledním okamžiku ji zachrání Raine Montgomery se svými statečnými a věrnými muži. Láska Alyx a Raina Montgomeryho pak musí podstoupit ještě mnoho dalších a těžkých zkoušek, než konečně dojde naplnění. Sametová píseň je strhující drama o skvělých mužích, ale především o ženách – o ženách krásných a chytrých, které statečně vzdorují osudu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sametová píseň zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sametová píseň (0.00 EUR)


Stažení Sametová píseň zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Velvet Montgomery (3.)

  Originální název:

  Velvet song (1983)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Bonus press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  Ewik

  09. března

  "Sametovou" sérii mám nesmírně ráda. Už ani nevím, kolikrát jsem ji četla a kolikrát ještě budu. Ze všech bratří Montgomeryů mám nejradši právě Raina s jeho pověstnými dolíčky ve tvářích a hlavou tvrdou jako pařez.
  Spolu s Alyx tvoří úžasně výbušnou dvojici plnou vášně. Jejich lesní slovní šarvátky mě snad nikdy nepřestanou bavit.

  První půlka knihy je naprosto dokonalá a bez chybičky. Moc jsem se nasmála u nadávek, kterými Alyx Raina častovala. Druhá polovina byla vesměs vážnější s mnohem více konflikty. Raine je tu jako malé dítě, urážlivý a přehnaně zatvrzelý. I přesto nakonec jeho zdravý rozum vykoukne na světlo boží.

  Jude Deveraux prostě umí. V jejích knihách je všechno, co mám ráda. Jiskrný, vkusný humor, láska a vášeň, ale hlavně báječní a stateční muži se svými důvtipnými protějšky. Zkrátka skvělé čtení.

  Minimi_1

  10. února

  Pekná oddychovka, avšak námetovo najslabšia z pomedzi celej série.

  Enny4

  06. ledna

  Po delší době čtu celou sérii znovu. První část této knížky mě bavila víc, Alyx jako kluk je legrační, její život v táboře v lese… Druhá část knížky už mě tak nebrala, dost mi vadil uražený Raine a jak se Alyx chudák musela doprošovat, jeho nezájem o dítě. Ale protože "samety" jsou moje srdcovka takže opět krásné počteníčko 🙂

  Marci_Vaj

  13.08.2017

  Třetí díl se četl dobře, i když v prvních dvou dílech se mě popis povahy Raina zdál lepší, než jak byla nakonec v tomto díle vykreslená. Každopádně dobré čtení.

  110022

  26.07.2017

  Ani tady jsem se nenudila, Alyx i Raine tvoří dvojici, která měla šťávu. Je to super čtení.

  kackajh

  29.04.2017

  Mooc hezký. Jsem nadšená tím jak se jednotlivé dily prolinaji a navazují. Taky zmínka o Černém lvu a jeho lvici byla zajímavá, jen mě z toho vychází, že Alyx a Raine byli příbuzní? Škoda, že to víc autorka nerozvedla. Možná v poslednim díle.

  tatjana1737

  25.03.2017

  Třetí díl už mne tolik nebavil jako předchozí dva, ale přesto jsem si v něm početla ráda. Co mne však velmi rušilo, byl značný počet překlepů a tiskových chyb v prvním vydání – nepočítaně jich bylo i v předchozím díle. Alyx mi jako hrdinka tolik nesedla jako Judita a Bronwyn, spory s Rainem stran rytířské cti mi byly trochu cizí. Stejně jako zápletka o tom, že Alyx žila jen hudbou a přehlížela ostatní lidi, takže musela dojít prozření a naučit se pomáhat. Nicméně kniha je psaná stejně čtivě, má hodně dějových zvratů a zápletek, zkrátka správné dávky dobrodružství v lehké čtivě milostných románů. Krásné byly lyrické popisy milování přirovnávané k hudbě.

  palomakatka

  11.03.2017

  Tahle kniha se dá číst pořád dokola.Je krásná a člověk si u ní odpočne.

  Havrnka

  04.03.2017

  Dobré oddechové čtení po náročném pracovním vypětí.

  DUNIKO

  03.01.2017

  Četla jsem jí už dávno ale líbila se mi.

  ariel platto

  19.08.2016

  Jednu hvězdičku beru kvůli tomu, že na můj vkus tam bylo příliš mnoho "muziky". Nepřirozená zarputilost a nepodívat se rok na své dítě nepotřebuje komentář…

  popeluška

  06.05.2016

  Kniha se moc krásně četla velmi se mně líbila:-) Těším se na poslední díl.

  mac.martina

  29.04.2016

  Na tuhle knížku jsem byla zvědavá hned potom co jsem si přečetla první díl ze série. Je to hezký příběh a moc se mi líbil. Hezky plynul ale trochu mě štval Rainenem, když jsem četla jak se choval k Alyx potom co mu zalhala abyho ochránila. Ani potom co jí znovu našel a hned po svatbě jí nechal u jeho příbuzných. Každý chlap se musí poučit ze svých chyb a někdy za ně tvrdě zaplatit….

  Dozvěděla jsem se vlastně pokračování příběhu Judity a Gavina z prvního dílu a ve zkratce svým způsobem i příběh z druhého a čtvrtého dílu. I když vlastně vím jak oba ty příběhy mezi mladými lidmi dopadnou, stejně se těším až si přečtu i zbylé dva díly ze série. 🙂

  luci33

  20.02.2016

  Dost mě naštvalo, že je zde prozrazena hlavní osa Milesova příběhu. Teď se mi do něho nechce, když už znám děj a to jsem se na něj docela těšila. A nějak to neodsýpalo, jak jsem u této autorky zvyklá. Asi byla jedna z nás špatně naložená 🙂

  Ivetaa

  14.09.2015

  No, jsem vůbec ráda, že jsem dočetla i poslední díl. Přiznávám, že občas s přeskočenými pasážemi… Vše se to moc vleklo a vleklo.

  moudivlacek

  20.08.2015

  Není zde nouze o lásku, ale i napětí. Tím, že postupně se vypráví o členech rodiny, je mu ten příběh bližší a vtáhne vás do děje tou svou atmosférou.

  Somugel

  18.10.2014

  Poutavě napsané

  kattyV

  06.08.2013

  Jojo, spousta romantiky, láska, dobrodružství, co víc si přát do letního dne. Trochu Shakespearovského motivu – dívka převlečená za kluka uprostřed anglických lesů.

  invocation

  10.04.2013

  Tento díl mě zaujal nejméně…hlavní hrdinové a jejich povahy se mi nelíbili.

  Mia…

  01.03.2013

  Všechny samety a jejich šarmantní bratři Montgomeryové jsou krásným čtením, když si člověk chce odpočinout.

  k.atuska

  22.08.2012

  Byla první, kterou jsem ze série četla. Moc krásně napsané, ostatně jako většina od této skvělé spisovatelky.