Sama bych se v nebi bála Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sama bych se v nebi bála

O prvních dvou dětech, které přišly do její rodiny, napsala Ludmila Janáková knihu Dary se přece nevracejí. Volné pokračování této knihy je o třetí holčičce, která přišla do rodiny ve svých pěti letech. Eliška byla od začátku dítětem se zvláštními projevy a trvalo dlouho, než jí byla stanovena diagnóza. Právě o hledání diagnózy, o sžívání s Eliškou a o tom, jak se dítě s deprivací a s handicapem může projevovat a jak může obohacovat své blízké, je kniha Sama bych se v nebi bála.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sama bych se v nebi bála zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sama bych se v nebi bála (0.00 EUR)


Stažení Sama bych se v nebi bála zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry, Rodina
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Magdalena5

  12. března

  krásná kniha, krásná paní s velkým srdcem

  VladkaBU

  15. ledna

  … úplně náhodou jsem našla pokračování Darů, na které jsem se těšila a nezklamalo. Obdivuju vytrvalost, trpělivost, empatii, zkrátka to, jak paní Janáková celý ten život zvládá i nezvládá. Přeju všem čtyřem hodně štěstí ve všech jejich pokrocích.

  ve_bus

  30.11.2017

  Paní Brodníčková (Janáková), i já Vám chci vyjádřit svůj obdiv. Jste úžasný nesobecký člověk, schopný rozdávat hodně lásky a mít obrovské porozumění. Své Barušce (Elišce) jste změnila život a strašně moc jste jí pomohla. A je to vzájemné, ona zase změnila život váš a máte z ní určitě velkou radost a jste na ni pyšná. Právem. Je z ní krásná slečna a moc hezky zpívá. (https://www.youtube.com/watch?v=vjQXEWJ3GnM a https://www.youtube.com/watch?v=hLW4c8hEGmk ). Přeji Vám oběma hodně štěstí v dalším životě. A i kdyby to s konzervatoří nevyšlo, bude mít Baruška krásného koníčka. Kniha Sama bych se v nebi bála je skvělá, moc dobře se čte.

  Zorka

  18.08.2017

  Kniha napsaná s láskou a zároveň tvrdě realistická. Čtivá a inspirující. Poukazující na to, jak jsou nejen děti s PAS, ale i s jinými handicapy vnímány veřejností. Obdivuji autorku za to, že se rozhodla svůj život zasvětit výchově dětí, které lásku a péči potřebují. Jen mě mockrát napadlo, že by měla být někdy i trošku sobecká a myslet na sebe.

  buccaneerka

  30.08.2016

  Tuhle knihu jsem četla jako první, až potom jsem se dostala k předcházejícímu dílu. Těžko hodnotit knihu, která je vlastně život sám…

  Ale mám velmi ráda knihy o autismu, a tato mi potvrdila, že život s autistickým dítětem může být vlastně pěkný.

  katina

  10.01.2016

  Úžasně pravdivě napsaná kniha, ze které čiší láska, něha, humor a poznání. Paní Janáková, máte můj nezměrný obdiv.

  MichelleS

  26.11.2015

  Pokračování osudů pěstounské rodiny rozšířené o dalšího člena se mi líbilo víc než první kniha. Holky si tuhle úžasnou rodinu zaslouží a autorka si zaslouží lásku svých dcer. Držím jim palce.