Sackettova zem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Sackettova zem

Barnabas Sackett, syn neohrozeného vojaka a bojovníka, zdedil po otcovi odvahu, zmysel pre spravodlivosť a obratnosť v zaobchádzaní so zbraňou. Píše sa rok 1599 a v Anglicku kolujú chýry o Novom svete. Barnabas sa dostane nie vlastnou vinou mimo zákona. Jeho podnikavému duchu Amerika sľubuje to, čo vo vlasti nemôže dosiahnuť pre svoj neurodzený pôvod. Sníva o Novom Svete, hoci vie, že v ceste mu stoja bezohľadní piráti na šírom mori. Túžba po nezávislosti a dobrodružstve je však prisilná, aby odoslal volaniu nepokojnej krvi, ktorá ho ženie za Atlantik …Kniha v českém jazyce!


Stažení Sackettova zem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sackettova zem (0.00 EUR)


Stažení Sackettova zem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  The Sacketts (1.)

  Originální název:

  Sackett´s Land (1974)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  snupko

  16. února

  Príbeh plný dobrodružstva vhodný pre milovníkov Karla Maya a paperbackových románov a odpočinokového čítania. Postavy jednoducho vykreslené a charakterom dané od prvého momentu, buď je ten ktorý dobrý alebo zlý. Samozrejme hlavnému hrdinovi sa všetko darí a je úžasný po každej stránke až je to úsmevné a nakoniec únavné. Mám k dispozícii celú ságu, ale budem sa k nej pravdepodobne vraciať po prestávkach, predsa som už z tipovo takýchto kníh vyrástol.

  pablovendat

  17.11.2014

  Bombastická sága. První díly jsou spíše historické, dobrodružné, a jak roky běží přerostou v klasický western.

  astroweb

  08.09.2014

  Přečetl a dočetl sice s přestávkou, ale jednou za čas se to dá. Odpočinkové, nenáročné.

  PatrikDi

  24.10.2013

  Neohrožený Barnabáš Sackett, který zdělil od svého otce nejen odvahu, smysl pro spravedlnost a bojového ducha se vydává na dobrodružnou cestu do Neznámé země pojmenované po mořeplavci Amerigo Vespuci. V díle jde jasně vypozorovat, že spisovatel Louis L Amour je velmi dobrým tvůrcem napínavých příběhu, které vyprávějí o kmenech Indiánů, jež jako bílí mužové, bojují mezi sebou o zvířata, půdu a ženy. Rozdíl je ve způsobu chápání boje, uctívají odvahu a opovrhují bojácností. Barnapáš a jeho věrní druhové, na které má během své cesty štěstí se zaplétají jak s rudými domorodci tak i bílými žoldnéři, piráty a vojáky jejího královského veličenstva.
  Četba, v níž není nouze jen o půtky ale i promyšlené a rafinové jednání hlavního protagonisty, který jak říká, se silou by v některých situacích neuspěl. Je zapotřebí lest a strategie. Ta jediná vyřadí protivníka, který je častokrát v přesile a troufá si s pýchou na muže, který svou "kůži nedá zadarmo".
  Pokud na dílo nahlížíme, jako na cestopisný, dobrodružný příběh s prvky poznání nových krajin a lidí, její hodnota je značně vysoká. Nejen ze stránky obsahové, coby kvalitního zpracování ale i samotný námět a působivé a strhující scénky. Ano, odvaha a čest, nejdůležitější vlastnosti muže.

  knihomilka

  09.04.2013

  Veľmi zle sa mi to čítalo, štýl bol čudne zasekávajúci, celé ma to miatlo, dej nezrozumiteľný, ťažko bolo predstaviť si, čo autor vlastne práve opisuje, ako si danú situáciu predstaviť, celé ma to rozčuľovalo. Westerny mám rada vo všeobecnosti, sú kvalitné, dobré i horšie, ale toto je ten najhorší western, aký som kedy čítala. Z tejto série som prečítala 3 knihy, ďalšie som sa už nedonútila. Dúfala som, že druhá, prípadne tretia časť budú prijateľnejšie, ale všetky sú rovnako zlé. V ktoromsi dieli na záver hrdina zomrel a to ma potešilo, lebo ma už viac nemusel obťažovať, tak veľmi mi bol proti srsti.

  Francoa

  05.10.2012

  Je zajímavé i když mám rád westerny,tak tahle kniha (neni western) se mi ze Sackettovek četla nejlíp.Četl jsem jí už 3krát a ještě Vzdálené modré hory 2krát.K ostatním jsem jsem ještě nedorazil a četl je pouze jednou.Velmi pěkný dobrodružný příběh, odehrávající se v 16.století o hledání nového domova.

  sackettboy

  Sackettovci sú nezabudnuteľnou rodinou amerických priekopníkov, stvorených majstrovským rozprávačom Louisom L’Amourom, ktorý nám vo svojich románoch približuje dobrodružné obdobie amerického pohraničia v minulých storočiach. Sackettovci, muži rovnako ako ženy, hrdinský vzdorujú panenským oblastiam americkej divočiny a ako hlavná zbraň im slúžia ich sny a odvaha. Generáciu za generáciou postupujú ďalej na západ. Poháňa ich nepokojná tulácka krv, ktorá ich núti isť stále vpred, na miesta, kam ešte nevkročila noha belocha, do divočiny, kde budú slobodní a nezávislí. Sackettovci majú svoju hrdosť, stoja za pravdou a udržiavajú silnú rodinnú tradíciu. Nech sú kdekoľvek, vždy sa vedia spojiť, aby zdvihli hodenú rukavicu, bez ohľadu na to, aká ťažká a nebezpečná je úloha, ktorú majú splniť. Každá kniha tejto unikátnej série obsahuje jeden vzrušujúci príbeh a dokopy tvoria epickú fresku, ktorá zachytáva zrod amerického národa. Sága vznikala postupne celé štvrťstoročie a už roky fascinuje čitateľov na celom svete.