S andělem ne Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

S andělem ne

Děj příběhu volně navazuje na předchozí autorčin román Po velmi tenké čáře. Znovu se setkáváme s jeho hlavní hrdinkou Leonou Málkovou, jejíž další osudy jsou stejně složité, jako je komplikovaná její povaha. Lea prožívá další velkou lásku, hledá, motá se v kruhu, bojuje, vzteká se, jde proti všem i proti sobě, aby (snad) mohla být sama sebou a znovu našla ztracené sebevědomí. A mezitím se léta osmdesátá přelévají do devadesátých a proměňuje se celá společnost. Leonin příběh se prolíná s epizodami ze života jejích rodičů a prarodičů, jejichž prostřednictvím se děj vrací do počátečních desetiletí 20. století a dotýká se postupně zlomových událostí našich moderních dějin. Zdá se, že neexistuje doba, v níž by člověk mohl jen tak pohodově přebývat…Kniha v českém jazyce!


Stažení S andělem ne zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


S andělem ne (0.00 EUR)


Stažení S andělem ne zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Eroika
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  fruitbueno

  03.08.2014

  Na autorčině textu je mi sympatická skromnost, s níž kniha vystupuje. Bavilo mě prolínání časových rovin (i paralelní osudy hlavních ženských hrdinek), bavil mě i dialekt a celkově mám z četby pozitivní dojmy. Palec hore dávám i "snovým pasážím", pasážím, které jsem si cvičně pojmenovala "maniodepresivní" a doporučuji knihu přečíst všem, kteří si o sobě myslí, že jsou melancholici (neurotici, poloblázni atd.). Projít totiž dějiny českého (a československého) státu intenzivně subjektivníma očima několika generací, nespadnout při tom do kýče, nudy a šedi – to se podaří málokdy.