Rytíři kříže Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Rytíři kříže

Svět rozdělený mezi islámské říše už sedmdesát let nepoznal válku. Zbídačená Amerika, která se zmítá ve vnitřních svárech klanů, jej zdánlivě nemůže ohrozit. Nikdo nepochybuje o tom, že právo šaríja daroval celému světu ústy proroka Muhammada samotný Bůh. Nepochybuje o tom ani mimořádně nadaný chlapec Hassan, když mu biřicové před očima ukamenují matku za ciroložnictví. V ten den se však jeho život zbožného muslimského školáka, který se připravuje na dráhu ulema, dočista změní. V pražských katakombách se setkává s Rytíři noci, tajnou křesťanskou organizací. Ačkoli se vydává nebezpečí smrti (každé neislámské smýšlení je jí trestáno) je Rytíři mocně přitahován. Dozvídá se, že svět nebyl vždy takový, jak ho znal. Před třemi sty lety zahájil Usáma I. útokem na newyorské mrakodrapy džihád proti nevěřícím. Jeho následníci pak srazili západní civilizaci a zavedli na celém světě islámský řád. Ten je však nyní ohrožen. Ze základen v americké poušti se vydali smrtelně odhodlaní křižáci, aby zasáhli islám, stejně jako zasáhl před lety Usáma západ. Hassanovo srdce je rozpůleno. Zapůsobilo na něj křesťanství, které měl dosud za impotentní mrtvou nauku. Zapůsobili na něj Rytíři noci, kteří oživili artušovskou legendu. Dřív než se může rozhodnout, dostává se do hry sil, které přesahují jeho individuální osud. Ale možná má v neodvratné válce mnohem větší úlohu, než jakou si dosud dokázal přestavit…Kniha v českém jazyce!


Stažení Rytíři kříže zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rytíři kříže (0.00 EUR)


Stažení Rytíři kříže zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Rytíři noci (1.)

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Wales
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  OldFirehand

  17. ledna

  Nápad dobrý, spracovanie pre mňa katastrofa. Neucelený dej, miestami podľa mňa až zbytočné detailné popisovanie vraždenia, stoporených penisov a podobné dobroty. Celkovo nemôžem hodnotiť kladne.
  Nádejám sa, že bude nejaké pokračovanie, keďže sa vydali na krížovú výpravu. Nejaká partizánčina, záškodníctvo. To by mohlo pôvodný nápad opäť vyzdvihnúť. Ten sa mi páčil.

  acul.p

  27.03.2014

  Nápad dobrý, ale jeho zpracování nudné, bez akce, docela předvídatelné a hlavní hrdina mi taky nijak zvlášť sympatický nebyl…