Rusko Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Rusko

Podtitul: Země plná překvapení.
Obrovité Rusko s přilehlými jižními republikami je říše protikladů.Má subtropická i arktická moře, neprostupné lesy i bezlesé tundry, horké pouště i hory pokryté věčným sněhem a ledem. Najdeme zde uzemí zničená průmyslem a drancováním přírodních zdrojů, naproti tomu také přírodu téměř nedotčenou činností člověka. Potkáváme tu jak světlovlasé Evropany, tak i tmavé Asiaty, můžeme narazit na nevlídné, nespokojené lidi, a naopak objevil obyvatele velice pohostinné a šťastné. Leoš Šimánek uskutečnil to, co se podařilo jen málokomu. Procestoval bývalý Sovětský svaz od západu na východ podél jeho jižní hranice. Chtěl se na vlastní oči přesvědčit, jak pokročila devastace přírody a co se tam dá ještě zachránit pro příští generace. Během cesty napříč Ruskem objevil některé oblasti, které unikly ničivému působení člověka a které se jako národní parky nebo chráněná území dají ještě uchovat ve své neporušené podobě. Daleko od měst se setkal s lidmi, kteří udržují tradiční způsob života i dávné zvyky. Se svou manželkou a kamarádem, který dobře znal celou zemi před i za Uralem, proputoval Leoš Šimánek velký kus bývalého Sovětského svazu a poznal život v něm na vlastní kůži. Šťastnou náhodou získali povolení vkročit do pohraničních pásem, kam předtím nikdo nesměl. Tato kniha Leoše Šimánka nemá jen informativní hodnotu. Je objektivní a zároveň kritická, je nabitá akcí i zcela nečekanými dobrodružstvími.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rusko zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rusko (0.00 EUR)


Stažení Rusko zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , Action-Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  kika 13

  04.05.2013

  Jako vždycky prostě má u mě pět hvězdiček.

  marmoni07

  20.01.2012

  Já osobně považuji Rusko nejen za nádhernou publikaci, ale i za nejlepší Šimánkovu diashow.

  nightlybird

  15.05.2011

  Rusko, to slovo ve valné části z nás vyvolává tak trochu negativní pocity.Kvůli rozhodnutí několika idiotů se tahle negace přenáší na celou zemi, na obyčejné lidi, na literaturu… a při tom ta země, ti lidé a vlastně i ta literatura trpěli rozhodováním stejných magorů snad i víc než my. Tohle si člověk letmo promítne v hlavě při listování v téhle knize s minimem doprovodného textu, zato s krásnými fotografiemi, ukazujícími jakýsi průřez přírodními krásami ruské krajiny v její mnohotvárnosti, ale i tváře lidí a snímky jejich každodenního života. Opravdu náš fotograf (byť žijící v cizině), který má boty z toulavého telete, předvedl své specifické vnímání světa kolem nás.