Romulanská válka 1: Pod křídlem dravce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Romulanská válka 1: Pod křídlem dravce

Romulané, nepřítel hrozivější než všichni předchozí, se blíží k Zemi, světům obývaným lidmi i planetám jejich spojenců. Nikdo nezná jejich tvář, nikdo neví, co požadují, nikdo neví, jak se s nimi dohodnout. Romulané útočí jako noční přízraky, zanechávají po sobě zmar, spoušť a smrt. Ani spojené síly Země, Andorie a Tellaru nestačí na zastavení krutých nájezdníků, navíc se Koalice planet, která měla představovat účinnou ochranu, otřásá v základech. Nejmocnější spojenec – Vulkán – totiž něco skrývá. A odmítá se zapojit do boje proti přicházející zkáze…
První vydání.

— zdroj: www.legie.info —
Kniha v českém jazyce!


Stažení Romulanská válka 1: Pod křídlem dravce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Romulanská válka 1: Pod křídlem dravce (0.00 EUR)


Stažení Romulanská válka 1: Pod křídlem dravce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Star Trek: Enterprise (2.)

  Originální název:

  The Romulan War: Beneath the Raptor’s Wing (2006)

  Žánr:
  Sci-fi
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Phoenix16.cz

  23.12.2016

  Skvělá kniha a příběh. Rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co český Star Trekovský trh nabízí. Ale už v předchozím díle mi trochu vadilo větší množství dějových linií. To je v tomto díle dovedeno k dokonalosti, kdy vlastně neexistují hlavní postavy, protože každý má pár kapitol a to nijak rozsáhlých. Když se smíříte s tím, že Archera a spol. si moc neužijete hned na začátku, čeká vás parádních 600 stránek nabitých akcí. I když je kniha poměrně dlouhá, fakt tu není prostor pro nějaké vyplňovačky (s výjimkou reportérky, která se tu občas objevuje celkem zbytečně).

  Rilian

  22.06.2015

  Nejlepší díl, celé série. Příběh má švih a celá kniha se prakticky věnuje dění na frontě. Zejména skvěle napsaná pasáž o akci lodi Columbia, když se Romulané rozhodnou poprvé využít sebevražedné stíhače s jadernými náložemi.
  Autor myslím velice důmyslně vyřešil některé nejasnosti mezi seriálem Enterprise a epizodou TOS Balance of terror, kde se tvrdí, že se bojovalo na primitivních impulzních plavidlech s jaderným pohonem, nebo proč vlastně Země bojovala proti Romulanům sama.
  Trochu úsměvně nicméně působí kočovná služba praporčíka Travise Mayweathera a lodí, na nichž slouží, které mají životnost asi deset minut. Ačkoliv chápu tento postup. Autor tím chtěl ukázat nejen působnost tajné romulanské zbraně, ale i ukázat jednotlivá místa probíhajícího konfliktu. Ale podobně jako u prvního dílu, možná by tato scéna vypadala lépe na plátně.
  V každém případě, pokud jste přečetli první díl, druhý se vám bude líbit ještě více.