Risk Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Risk

Dotisk vydání z roku 1994, s jinou obálkou!

Hrdinou příběhu je účetní a spolumajitel revizní kanceláře, amatérský jezdec Roland Britten. Po svém nepochopitelném únosu neznámými muži začíná pátrat po motivu jejich činu a krok za krokem odhaluje složité finanční a daňové machinace. Čím hlouběji však do těchto špatností proniká, tím větší nebezpečí mu hrozí. Následuje další, mnohem brutálnější únos, šikanování a tělesné tresty ohrožující jeho život. Konečné odhalení se přesto neodvratně blíží, ale je tak šokující, že Brittenovi nepřináší ani zadostiučinění za prožité peklo, ani uspokojení z perfektně provedené práce.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Risk zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Risk (0.00 EUR)


Stažení Risk zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Risc (1977)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Disease

  02.06.2017

  Slabší kousek. S cifršpionama a defraudantama se holt tolik zábavy neužije.

  studentice

  26.09.2014

  Pro me typicky Francis v pozitivnim smyslu:). Napeti, romantika, kladný hrdina, koně,… Libi se mi Francisuv styl psani, libi se mi, ze nepotrebuje prilisne nasili v knihach a presto jsou napinave.

  soukroma

  19.08.2013

  Napínavé, s nepříjemně výstižným popisem pocitů uneseného člověka (knížka se měla spíš jmenovat "únos…a ještě jednou dokola"). Starší detektivky Francise (tato je z roku 1977) jsou dle mého často lepší než ty z autorovy úplně poslední doby (2000+), a dokonce v nich vůbec nepostrádám dnes běžné vymoženosti – užitečné i pro detektivní práci – jako sledovací či odposlouchávací elektronika, počítače ani Internet.

  kattyV

  26.05.2013

  Pokud si myslíte, že být účetním je nuda, hrdina této knihy vás vyvede z omylu. Pokud jste totiž účetním v určitém vymezeném prostředím ve kterém se dobře vyznáte a máte dobré kombinační schopnosti, stáváte se nebezpečím pro všechny podvodníky. Jak? Snadno. Víte totiž, že všechno souvisí se vším. Víte, že faktura za krmení, kterou zaplatil váš klient trenér se musí objevit u dodavatele krmení, který je také vaším klientem, A pokud se někde začnou objevovat věci, které existují jen na jedné straně, víte, že se něco děje. Má to tu drobnou nevýhodu, že se může stát, že se vám podvodníci pokusí ve vašem bohulibém úsilí zabránit.

  Tcica

  06.05.2012

  Skvěle napsaná kniha, ale děj trochu vázl…

  vitavita

  08.03.2012

  Život je krutý, o čemž se hrdina přesvědčí …..