Římané v Germánii Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Římané v Germánii

Autor, univerzitní profesor starověkých dějin, zde na nevelké ploše shrnuje nejnovější poznatky o pronikání Římanů na území starověké Germánie zhruba od zlomu letopočtu až do konce IV. století po Kristu. Římané se pod tlakem germánských kmenů nejprve stahují za hranici na Rýnu a Dunaji a později ji dokonce opouštějí. R. Wolters se však neomezil toliko na vypsání barvitých bojových dějů, ale podává též obraz života a organizace jak Germánů, tak římských jednotek. Ve své práci využívá současných archeologických výzkumů. Jeho líčení nevynechává ani naše země, jež v tomto období obývali germánští Markomani.Kniha v českém jazyce!


Stažení Římané v Germánii zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Římané v Germánii (0.00 EUR)


Stažení Římané v Germánii zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Die Römer in Germanien (2000)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Vyšehrad
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  LadyValeria

  07.12.2015

  Autor se v publikaci snažil kompletovat dosud získané poznatky o přítomnosti Římanů v prostoru Germánie, a to za použití nejrůznějších metod – písemnými doklady počínaje a archeologickým bádáním konče. Přesto se jedná o publikaci přístupnou i neodbornému čtenáři, jehož nezahltí množstvím odborných termínů a zdánlivě nesmyslných dat. Já se ovšem nemohu zbavit pocitu jistého přeskakování od jednoho tématu k druhému, ačkoliv rozumím snaze o vysvětlení mnoha problémů v jedné publikaci, kazilo mi to svým způsobem studium.

  Christo

  08.09.2011

  Velmi podrobný popis doby a místa, jak napovídá název knihy. Defacto i naše dějiny či našeho území. Z tohoto důvodu je to velmi zajimavé.