Rekvalifikační kurz Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Rekvalifikační kurz

Tato černočerná komedie s groteskními prvky se zabývá kontroverzním tématem trestu smrti. S nadsázkou, z níž ovšem mnohdy mrazí, zkoumá, co by se asi tak stalo, kdyby k obnovení tohoto trestu přikročila Evropská unie. Jisté je jedno, rázem by chyběli mistři popravčí. A tak, aby se vyhovělo zadání z Bruselu, bude zapotřebí urychleně otevřít speciální rekvalifikační kurz. V něm budou vhodní kandidáti – muži i ženy (politická korektnost si přece žádá genderovou rovnováhu ve všech oblastech) – podrobeni náročnému výcviku, než budou náležitě připraveni pro výkon tohoto čerstvě rehabilitovaného povolání. Ondřej Neff ve svém novém románu navázal na žánr „mystifikační fikce“, který s úspěchem využil už v Tušení podrazu a Celebritách. Tentokrát s příměsí detektivky: není náhodou, že osudy deseti adeptů a adeptek připomenou slavný příběh Agathy Christie o deseti malých černoušcích. Kdo z účastníků kurzu nakonec uspěje v náročné konkurenci, kdo vyjde jako vítěz z náročného výběru, do kterého se zaplete i zuřivý reportér Reflexu Jiří X. Doležal a profesionální ochránkyně lidských práv Rufaro Latifová? Jde o fikci plnou temného humoru, ale až dočtete, možná si s nutkavou obavou pomyslíte: A opravdu se nic takového nemůže stát?Kniha v českém jazyce!


Stažení Rekvalifikační kurz zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rekvalifikační kurz (0.00 EUR)


Stažení Rekvalifikační kurz zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Plus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  trudoš

  24.10.2017

  Kdyby se jednalo o stostránkovou novelu, nebál bych se hodnotit plnou palbou. Ondřej Neff totiž umí být příjemně troufalý, ironický, sarkastický a hlavně trefný. Ovšem jak text třísetstránkového románu ubíhá, čím dál víc mi neustálé omílání toho samého začalo lézt krkem. Dialogy najednou přestaly být zábavné, postavy sympatické a zápletka vlastně nikam neeskalovala – ano vyvíjí se, ale po chvilce jsem si na systém „nejhorší možná varianta“ zvykl, pročež další vývoj neměl čím překvapit. A to beru v potaz, že jde o satiru toho nejdrsnějšího ražení, která nestojí na dějových kličkách. Naneštěstí autor není zas až tak třeskutě vtipný, abych si místo všeho jmenovaného užíval pouze stylistiku. Možná v jiný čas a za jiné situace.
  PS: Občas se v různých knihách vyskytnou scény či postavy, které se vám zapíší do duše, ať už v kladném smyslu, nebo v tom záporném. Z Rekvalifikačního kurzu jsem si odnesl vražedkyni dávající nehlídaným nemluvňatům do pusy klíh. No, a další noční můra je na světě.

  Littlewheat

  12.01.2017

  Máte rádi černý humor? Absurdní situace? Máte chuť se zamyslet i zasmát? Ondřej Neff vám toto vše dodá ve skvělém balení a úžasné formě.
  Kniha nemusí sedět všem, ale pokud vám tento šálek čaje zachutná, budete se skvěle bavit.
  Doporučuji.

  alisie

  02.08.2015

  Místy jsem si říkala, že to není dobrá volba pro první seznámení s knihami od tohoto autora. Příběh byl relativně poutavý, ale jinak mi filozofie skupiny, která se dělí na menší části a ty spolu kují pikle, aby se dostali dál, příliš nesedí.

  martin6849

  24.06.2015

  Úchylárna. Ale dobrá. Vlastně víc než dobrá, výborně jsem se u ní bavil.

  milamarus

  22.05.2015

  A jak ten proces ZNOVUZAVEDENÍ nejvyššího trestu začne? Třeba takhle. Kdo ví.

  Zpráva ze dne 17. července 20XX
  Na základě tlaku vycházejícího z mínění veřejnosti dospěl prezident k závěru, že je pro zachování celistvosti českého národa nutné zahájit proces likvidace. Poté co Parlament ČR posoudil priority, a vláda navzdory těžkostem ve státním rozpočtu uvolnila finanční prostředky, vypisuje Ministerstvo spravedlnosti konkurz na významnou exekutivní pozici ve státní správě – kata.
  Nabízíme: nepravidelnou pracovní dobu a nadprůměrný plat
  Fyzické předpoklady kandidátů nejsou, a s ohledem na jejich diskriminační povahu ani nemohou být, stanoveny.
  Pozice však vyžaduje:
  • určitý stupeň patologičnosti (tvrdé povahové rysy, schopnost uzavřít se před utrpením druhých a nedopustit proniknutí slitování),
  • odborné znalosti,
  • praxi – kandidát musí mít zkušenosti s organizací externích pracovníků, kteří s ním jakožto se „zvoleným nositelem úkolu“ bez ohledu na bezpečnostní rizika a předpisy budou spolupracovat. Jejich počet se však omezuje rozsahem finančního zajištění z každoročně přidělovaných vládních prostředků.
  Kandidáti splňující tato kritéria budou v příhodné době, nejpozději však do konce tohoto roku zhodnoceni komisí Ministerstva spravedlnosti. Závěry komise budou poté předloženy na společném zasedání vlády.
  Přihlášky do konkurzu posílejte na adresu:

  Ministerstvo spravedlnosti ČR
  Vyšehradská 16
  128 10 — Praha 2

  Obálku s přihláškou označte heslem: Projekt Z

  JUDr. Tomáš Krvavý, tajemník

  machalcz

  26.10.2011

  Není to špatné. Místy malinko utahané. Závěr se dal očekávat, ale ten úplný finál jsem nečekal. Celkově mě kniha bavila a zpříjemňovala mi cesty do práce a z práce.