Rebelka pod zámkem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Rebelka pod zámkem

Jak nás zasáhne, pokud v dětství slyšíme, že ze sexu s otcem by se matka poblila? A je možné, že nám někdo doslova ukradne život? Román Rebelka pod zámkem je výpovědí dívky, kterou neúměrně přísná sexuálně frustrovaná matka postupně vrhne do pasti psychopata. Ten ji považuje za svůj absolutní majetek a jako takový ji podle chuti prodává, vězní nebo používá k získání různých výhod. Mladá žena se snaží vyvléct z manželských pout po svém. Střídání milenců vede až k narození dítěte jiného etnika. Ani to jí nepomůže, boj na „četníky a zloděje“ je nekonečný. O co víc se hlavní hrdinka snaží osvobodit, o to víc se nevědomky sama spoutává. On má všechno, její jedinou obrannou i útočnou zbraní je sex. Netradičně napsaný, plně otevřený tragikomický příběh mladé ženy a jejího věznitele vás od začátku zcela pohltí. Budete se smát nebo plakat, ale rozhodně se nebudete nudit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rebelka pod zámkem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rebelka pod zámkem (0.00 EUR)


Stažení Rebelka pod zámkem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Petrklíč
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  kalinkacz

  26. února

  Na to, že se jedná o autorčinu prvotinu, tak přiznávám, že jde o celkem zdařilý počin… Mám ale pár ale… Autorka píše svým stylem a kniha má jen cca 180 stran… Jelikož se celá kniha točí kolem nepříjemným a náročných témat, tak bych řekla, že bylo vše jak z rychlíku… Čtenář jen o těch věcech čte, ale nemá prostor, aby je procítil… Kdyby měla kniha tak 350 stran, tak si myslím, že mám za sebou čtenářský zážitek, takhle se ale jedná o titul, který se své konkurenci v žánru nemůže moc vyrovnat… Četla jsem lepší…

  Marie222

  29.10.2017

  Autorka má velmi osobitý styl, při čtení její knihy zažijete napětí, zábavu, budete se bavit, smát, ale zároveň vás obsah vybídne k přemýšlení nad hluboko skrytými zákoutími lidské psychiky a nad otázkou násilí v rodinných vztazích. Marie

  opicak203

  27.10.2017

  Byl jsem asi ve druhé třetině knihy a už jsem se těšil, jak ji začnu číst znovu. Tahle knížka je jako dobrá písnička, ty hlášky si nevědomky opakujete znovu a znovu. Zrovna tak jako pěknou melodii. Úžasný styl, nikdy jsem ještě nečetl nic podobného. Autorka má úžasný smysl pro humor. Neuvěřitelné! Je to vtipné a smutné zároveň. Všem doporučuji!

  Listicka.witch

  21.10.2017

  Kniha, která vás pohltí, šokuje, rozesměje, rozesmutní… skoro až do morku kostí