Radost z ticha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Radost z ticha

Ukrývají se tajemství světa v tichu?

Kdo jiný by mohl znát odpověď, než ten, kdo kráčel padesát dní o samotě Antarktidou k Jižnímu pólu a naučil se ticho s úžasem nacházet kolem sebe i ve svém nitru?

Erling Kagge, dobrodružný filozof a filozofující dobrodruh, představuje v této meditativní knize ticho jako hybatele silných prožitků, zdroj životních hodnot, kreativity a štěstí. A hlavně nás učí, že najít své ticho lze i uprostřed vřavy hlučícího města.

Ticho je nový luxus, hýčkejte se jím.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Radost z ticha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Radost z ticha (0.00 EUR)


Stažení Radost z ticha zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Stillhet i støyens tid: Gleden ved å stenge verden ute

  Žánr:
  Literatura světová, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Jan Melvil
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  pajaroh

  06. března

  Pěkné úvahy jednoho zajímavého člověka a cestovatele o klidu vnějším a především tom vnitřním. Je to příjemné a zklidňující čtení nejen o cestách, sněhu a tichu, ale i o věcech, o kterých dobře vím a snažím se je uvědomovat (a často také trochu násilně ignorovat) jako je vliv technologií na osobnost člověka, hluk města, civilizace… přestože o těchto tématech bylo poslední dobou napsáno mnoho knih, postřehy "tichého" norského polárníka jsou zajímavé, někdy originální a osobité (a občas tak trochu násilně motivační, ale to ze mě možná jen mluví odpor k čemukoliv nucenému).
  Líbil se mi především začátek, kde se autorovi podařilo jednoduše popsat důvod, proč ráda cestuji. Konec knihy už nedrží pohromadě, myšlenky jsou neucelené a téma zbytečně nadstavené, stejně jako formát a grafické zpracování knihy, ve kterém je cítit velká snaha o prodejnost. Škoda, mohl to být malý, kapesní, plnohodnotný paperback.

  "Které cesty vedou k tichu? Já věřím v putování přírodou. Nechte elektronická zařízení doma a vydejte se někam do pustiny, kde kolem nebude živá duše. Zůstaňte tam sami tři dny a tři noci."

  inkara

  02. března

  Příjemná, skoro meditační kniha. Přiznám se, nedala mi příliš moudrosti, ale dala mi pocit klidu. Vím, po čem sáhnu, až budu opět potřebovat kus Ticha.