Půlnoční zátoka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Půlnoční zátoka

Polorozpadlý statek Manet Hall na okraji New Orleansu měl pro právníka Declana Fitzgeralda podivuhodné kouzlo. Muž si po letech splnil dávný sen a usedlost koupil. Opustil advokátní praxi a dal se do rekonstrukce stavení, aby mu vrátil zašlý lesk. Usedlost je údajně opředena děsivými pověstmi a Declana se zmocňuje obava, že nejsou jen pouhým výplodem fantazie. Začne totiž trpět úzkostí a nesnesitelným, jakoby cizím žalem. Ze zlých představ ho vytrhne bodrá a srdečná tmavovláska ze sousedství Angelina, která také má k místu zvláštní vztah. Dřív než naplánují společnou budoucnost, je třeba odhalit tajemství stejně temné jako voda ve zdejší říční zátoce…Kniha v českém jazyce!


Stažení Půlnoční zátoka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Půlnoční zátoka (0.00 EUR)


Stažení Půlnoční zátoka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Midnight Bayou (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  evin84

  24.09.2017

  Krasna knizka a dej ktery me uplne vtahnul do deje. Moc me bavila.

  moudivlacek

  03.08.2017

  Mám ráda tuto spisovatelku a vždy se na její knihy moc těším. Ani tahle mě nezklamala. Velmi silně emotivní příběh. I když se to může někomu jevit jako utopie, někdo vnímá minulost, někdo budoucnost, a můžeme to nazývat různými jmény.
  Každopádně je to boj dobra a zla, láska proti nenávisti a nadřazenosti. Hlavní hrdinové se mi zalíbili oba dva od počátku a tušila jsem, že oni svým způsobem života mají vyřešit minulost. Declana si hned oblíbíte a nejraději byste ho měli u sebe, ale také jsem chápala Lenu a její strach z lásky.
  Prostě romantika jak má být.

  EvikU.

  08.04.2017

  Pěkný román, nechybí v něm nic, co má skvělá knížka mít.

  kanitsuj

  26.02.2016

  Ke knížce jsem se dostala díky synopsi, která mne zaujala – mám ráda příběhy o domech s tajemstvím, ale byla jsem spíše zklamaná, neb je to takový slabší průměr pro náročnější čtenáře – zápletka pro mne nebyla dostatečně napínavá a rozuzlení na konci postrádalo logiku. Převtělování my vůbec nedávalo smysl a čtení myšlenek mrtvých postav živým postavám, to už bylo opravdu trochu příliš…Chápu, že se jedná o mysteriózní čtivo, ale bylo to takové rozvleklé povídání o tom, co všichni víme po přečtení několika prvních stránek a pak 300 stránek čekáme, jak se z toho autorka se ctí vylže. Bohužel tady se závěr příliš nepovedl, skoro bych řekla, že nebýt závěru, hodnotila bych knížku i o něco kladněji.

  cmelda87

  23.08.2015

  Tahle knížka byla moje první od této spisovatelky. Možná je to červená knihovna, ale je to taková hodně dobře čtivá oddechovka. A i když to bylo hodně napínavé, tak se tam neztrácely vtipné pasáže, které to všechno příjemně oživily. A i proto se mi knížka tak líbila 🙂

  lifeoptimist

  31.01.2015

  Knížka mě hodně bavila – zvláště u některých pasáží jsem se muslela doslova chechtat, příběh taky dobrý, akorát teda mě zklamal závěr – asi jsem si už moc zvykla, že Nora R. má strhující závěry, které mě doslova pohltí a nemůžu se odtrhnout, tak zde to bylo podle mě osobně takové…..nijaké, pátrala jsem teda i po filmu – no tak nebyl špatný, ale knížka mě bavila víc, ale na druhou stranu film měl lepší konec než v knížce, ač se teda scénáristé krapítek odchýlili…..ale znáte to 100 lidí 100 názorů..=)

  avad

  05.09.2014

  Nádherná knížka, viděla jsem i film, ale kniha se mi líbila víc.

  lilycharlybeth

  31.05.2014

  Jednoho víkendového odpoledne jsem náhodou viděla film na motivy této knihy. A jako u všech filmů, chtěla jsem si přečíst knižní předlohu.
  Ehm.
  Musím říct, že dle mého naprosto subjektivního názoru byl film prostě lepší. Tohle není závěr, ke kterému bych docházela často. Hlavním důvodem bylo, že ve filmu nebyly tak rozvlekle zachyceny myšlenky hlavních protagonistů (logicky), které mě vytáčely od začátku až do samotného konce. Obzvlášť z Angeliny jsem někdy rostla. Možná mi nesedl styl psaní, možná byl vážně problém v hlavních hrdinech.
  Jedna hvězdička za námět, druhá za historické části.

  ajaworld

  04.04.2014

  No,taková červená knihovna.Člověk skoro ví, jak to dopadne.Jako oddychovka dobrý, ale často bych takovou literaturu nemusela.

  he.olca

  08.01.2014

  Moje první kniha od Nory. Měla jsem chuť na oddychovku, romantiku… Povedlo se, výborně se prolínala minulost a současnost. Napínavé a čtivé.

  Moniks

  15.10.2013

  Pěkná , čtívá knížka,romanticky zajímavy sled udalostí co bylo a bude.Povedla se .

  Jitka.Š

  23.08.2013

  Tato kniha byla hezky dpočinková 🙂

  zdazilek

  01.07.2013

  Napínavé a velmi čtivé.Líbí se mi spojení minulosti a přítomnosti. Podle mě patří k autorčiným lepším knihám.

  kika 13

  03.03.2013

  Pěkný román napínavý a nedá se od něj odejít.

  rose

  07.02.2013

  Řekla bych, že autorka napsala některé lepší knížky. Ale i tak jsem si to docela hezky užila. Druhá půlka mi přišla už taková trochu násilně zaplétaná, to převtělování začalo být trochu nepřehledné. Ale abych byla spravedlivá- romantika i napětí si přišly na své.

  ewisek22

  27.11.2012

  V Manet Hallu bych teda nechtěla strávit ani jednu noc:)) Skvělá knížka od Nory, jako téměř všechny, které jsem kdy od ní četla. Miluju spisovatelčin smysl pro humor…mnohokrát jsem se přistihla, že se směju při čtení jako učiněný blázen:))

  petrzelka

  14.11.2012

  Pěkné ,trochu až napínavé čtení,od kterého se mi nechtělo odcházet.Stojí za přečtení.

  mariva

  15.10.2012

  Autorka nezklamala, jako vždy je zárukou skvělého čtení. Také mi dělalo problém odtrhnout se od knížky a nemít jiné povinnosti, přečetla bych ji najednou. Skvělá knížka, doporučuji k přečtení.

  princesse

  19.07.2012

  Opět další skvělá kniha od Nory Roberts. Přečetla jsem jich již spoustu a tahle skutečně "opět" nezklamala!!! Doporučuji. Výborný příběh, prolínání minulosti se současností, nádherně napsané, čtivé. Přečteno za 2 dny, kdybych nemusela dělat nic jiného, jeden den by na to stačil. Hned se vrhám na další, už mi na stole leží Kde končí řeka, tak jdu na to.

  Kačík

  10.10.2011

  Nádherná knížka, díky ní jsem objevila svoji současnou nejoblíbenější autorku 🙂