Půjdu do pekla spokojen – Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Půjdu do pekla spokojen - Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha

Je to fascinující příběh. Vysoký důstojník SS Adolf Eichmann, pověřený uskutečněním obludného plánu vyhlazení židovského obyvatelstva na všech územích ovládaných hitlerovským Německem, patří k nejbizarnějším osobnostem 20. století. Nazval-li Dušan Hamšík Adolfa Hitlera „géniem průměrnosti“ pak Eichmann je „géniem nicotnosti“. Pilný úředník smrti, vzorný otec rodiny, poslušný, vlastního myšlení neschopný vykonavatel rozkazů. Zorganizoval trýznivou smrt milionů lidí, dospělých i dětí, byl na to patologicky hrdý, chvástal se, že i do pekla půjde spokojen, ale o pár let později, před soudem a na dohled od šibenice, sdělí světu, že vlastně ani není antisemitou, věří v Boha a nikdy se nechtěl věnovat zabíjení. Kráčíme-li krok za krokem stopami dramatického, ale současně i absurditou přeplněného života tohoto muže, užasneme nad tím, jak rozporuplné malosti může být člověk schopen.Kniha v českém jazyce!


Stažení Půjdu do pekla spokojen – Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Půjdu do pekla spokojen – Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha (0.00 EUR)


Stažení Půjdu do pekla spokojen – Adolf Eichmann: životní dráha masového vraha zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  achilles

  10.11.2015

  Co k tomu napsat. Většina je známá. Především dílo od Arendtové Eichmann v Jeruzalémě je výborné. Cílek všechna fakta shrnul do celkem napínavého díla. Pořád to je však u všech nacistů stejné: konali svou povinnost. Otázkou je, zdali kdyby ji nekonali, někomu tím pomohli. Nepomohli, našli by se jiní. Pomohli by ale své duši. Co by se s nimi stalo, kdyby odmítli? Poprava? Ve fázi, kdy soukolí již bylo rozjeto, jistě, ale na začátku asi nikoliv. Ano, jsou to zločinci, kteří byli, jsou a budou.