První planeta smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

První planeta smrti

Planeta Pyrrus je živoucím peklem smrtící flóry a fauny, divoké tektonické činnosti a zničující gravitace a rovněž jedním z nejméně pohostinných míst v lidmi kolonizovaném vesmíru. A přesto se na ní usídlila lidská kolonie přežívající v relativním bezpečí za ochranným valem…
A právě na Pyrrus dorazí Jason dinAlt, odvážný dobrodruh a hazardní hráč využívající ve hře svých nevyzpytatelných paranormálních schopností, aby se zde postavil nejem místním osadníkům, ale i planetě samotné…
Román První planeta smrti je dnes už klasickou akční science fiction, která po celá desetiletí od svého vzniku sloužila jako inspirace nespočtu dalších knih včetně dvou vlastních pokračování. Po celém světě se prodaly milióny výtisků této dodnes čtivé knihy, jež k vám přichází ve svém třetím českém vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení První planeta smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


První planeta smrti (0.00 EUR)


Stažení První planeta smrti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Planety smrti (1.)

  Originální název:

  Deathworld (1960)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  OldFirehand

  17. února

  Príbehy o planétach smrti sú skvelou oddychovkou do vlaku.
  Alebo na dovolenku s deťmi – človeku akosi neprekáža, keď to musí prerušovať, hehe.
  Proste dobrá vesmírna strieľačka s hlavným hrdinom a lá pánom sveta.
  Nič viac, nič menej.

  B4LU

  13.12.2017

  Parádní akční nálož s tehdy celkem neotřelou ústřední myšlenkou překotně se vyvíjející zabijácké fauny + flóry, její příčiny a následků. Za zmínku také stojí, že Harrisonův hrdina co chvíli pronese nějakou vtipnou hlášku, takže i z tohoto pohledu jde o příjemné čtení.

  Predator3313

  30.10.2017

  Jednoduchá stará dobrá sci-fi. Jelikož mě velmi zajímají knihy s popisem jiných planet, tak jsem si tuto sérii nemohl nechat ujít. Po letech co jsem ji naposledy četl mi už nepřipadá tak dokonalá, ale stejně v tom vidím parádního Harrisona kterého mám rád. Už jen za ten nápad 5*

  toni-az

  28.10.2017

  Kdysi jedna z nejlepších knížek, teď po cca 20 letech pro zajímavost přečteno znovu, jak se k tomu budu stavět po mnoha jiných přečtených knížkách. Pořád příjemně odsýpavý příběh, ale trochu naivní pohled na věc. Na druhou stranu příběh nenudí a je čtivě napsaný.
  Na béčko fakt dobrý…

  Petroff

  30.08.2017

  Hrubě super akční techno sci-fi pro drsňáky. Když se k tomu spisovatel jmenuje, jak se jmenuje, je jasný, že drsný to bude .) Je to sranda, oddechová střílecí nálož.

  Pasadenka

  11.06.2017

  První planeta smrti je z původní trilogie rozhodně nejlepší. Prvně, není to knížka pro každého. Je to sci-fi ze staré školy. Tedy nic pro rejpali, kteří mají problém s tím, že autor se víc zajímá o nějakou problematiku nežli o to, jestli celý příběh drží pohromadě. Hlavní poslání knížky a její antropologický a ekologický přesah jí dává tu pravou patinu líbeznosti. Hlavní hrdina, vychcánek, se z neznámého důvodu rozhodl, že zachrání jednu z tisíců obydlených planet a vyřeší její potíže. Navzdory nevůle domorodců se mu podaří odhalit jádro pudla a předestřít možné řešení. Zároveň se nehraje na idealistu a jasně říká, že hodně lidí i tak umře. Jakému příznivci starého sci-fi by se toto nelíbilo? 5*!

  pepua

  06.11.2016

  Těžko uvěřit, že až takhle špatně napsané sci-fi má tak vysoké hodnocení. Příběh je prostinký a plný nelogičností, děj se dopředu posouvá vyloženě křečovitě. Přečíst knihu mi netrvalo nikterak dlouho, přesto to bylo poměrně utrpení. "Béčko" jak vyšité.

  pafčaodřeky

  01.08.2016

  Stará dobrá akční sci-fi s netypickým hrdinou-hazardním hráčem, který má na nové planetě velký fyzický hendikep (je na úrovni 3 letých dětí), my se bavíme a on zatím přemýšlí proč je planeta tolik nepřátelská….jednoduché, vtipné, slušná zápletka, akce.

  Aimiste

  05.04.2016

  Báječné čtení…není co dodat, mezi autory Sci-fi patří mezi mé oblíbené

  Mafian

  10.03.2016

  předloha pro Avatara,:) ale vážně, můžu jen doporučit, po přečtení se začnete se k floře a fauně chovat s úctou,:)

  Terva

  09.06.2015

  Kniha, vlastně celá trilogie, má tak jednoduchý název až to někdy čtenáře odrazuje. Ale opak je pravdou, čím horší obal, tím lepší obsah. A že to tady perfektně funguje a je to čtivé poznáte již z počtu prodaných kusů.

  jiri.one

  11.04.2015

  Kniha je rozhodně originální, tu a tam akční, dost nápaditá, ale nemůžu říct, že by mě vyloženě nadchla a to hlavně kvůli nelogičnostem, které tam jsou zřejmě především proto, aby autor alespoň trochu natáhl dost krátký děj. Nicméně špatné to rozhodně není, takže pokud máte rádi sci-fi ze staré školy, tak směle do toho.

  flippercz

  13.10.2014

  Kniha má vynikající děj s tak neuvěřitelně napínavím průběhem , že se četla prakticky sama.

  Erinien

  26.04.2014

  Podle tohohle by měli natočit film. Miluju tuhle knihu už od dětství.

  1972Sixo

  19.02.2014

  Výborná akčno-dobrodružná, ľahkočítajúca sa sci-fi. To treba tiež vedieť napísať.

  vrgulnik

  10.07.2013

  Moje první kniha od Harryho Harrisona, kterou jsem četl poprvé jako teenager. Později jsem si tohoto autora velmi oblíbil a přečetl téměř vše, co stálo za přečtení. Po letech jsem se k planetám smrti vrátil a pořád mě baví. Není to literární veledílo, ale je to skvěle napsaná žánrovka. To platí pouze pro první 3 knihy série. Zbytek už napsali jiní autoři a nemají bohužel potřebnou kvalitu.

  Daxie L. Jesus

  15.04.2013

  Na moje standardy a poměry přečteno až skandálně rychle (kolem dvou hodin). Co můžu říct? Tři slova naprosto vystihující celý tenhle knižní Avatar: Akční konverzační slaďárna. Toť veš…tedy, pardon, vše.

  Aliii

  31.08.2012

  Velmi čtivá knížka plná akce, čte se jedním dechem, mohu jen doporučit.