Průvodce začínajícího mimoškoláka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Průvodce začínajícího mimoškoláka

V jednotlivých kapitolách se seznámíš s tipy a triky k sebevzdělávání ve škole i mimo ni. Budování kariéry, ale také zvládnutí bouřlivých dvacátých let života a otázky k osobnímu rozvoji – i to v knížce najdeš. Přemýšlíš nad tím, jak si užít výšku a dostat z ní co nejvíc? Jak naplno využít mladé roky života, nakopnout svou kariéru, ale zároveň si naplno užívat života? A víš vlastně, co chceš v životě dělat? Jaká je tvá práce snů a kam vůbec směřuješ? To všechno jsou závažné otázky, na které ti nedáme jasnou odpověď.Kniha v českém jazyce!


Stažení Průvodce začínajícího mimoškoláka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Průvodce začínajícího mimoškoláka (0.00 EUR)


Stažení Průvodce začínajícího mimoškoláka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Backstage Books
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  xxtom

  10.10.2016

  Kniha je poskládána ze stále se opakujících stejných rad od různých autorů. Přijde mi, že si stačí přečíst prvních 30 stran, dál už je to to stejné dokola.

  Jekysek

  29.04.2016

  Kniha, která přesahuje svoje hranice – jsou v ní odkazy na další články a videa.
  Spousta moc užitečných věcí, připomenutí, hodně se věnuje samostudiu a tomu, že v dnešním světě musí být člověk víc než přizpůsobivý, s mnoha dovednostmi. V většině věcí jsem "se našla", určitě doporučím všem, co se chtějí posouvat ve svém rozvoji dál.

  blankaa89

  06.10.2015

  Tato kniha se skládá z různých článků, které jsou přeloženy z angličtiny. Mnoho článků bylo užitečných a pár věcí jsem si i zapsala a budu se jimi řídit. Většina knihy je ale jen o opakování starých známých pravidel nebo jen popisuje znova a znova to, co už bylo vyřčeno. Proto dávám jen dvě hvězdičky. Všechny informace bych totiž zvládla sepsat na cca 30 stran. Zbytečně moc dlouhé, ale uznávám, že mnoho informací je určitě důležitých 🙂

  Eskandriel

  02.06.2015

  Skvělá knížka. Rady o sebevzdělávání se hodí úplně každému, kdo nechce umřít jako blbec. Můžu jenom doporučit. Recenze nahoře v záložkách.