Průvodce Biblí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Průvodce Biblí

Revidované a rozšířené vydání třímilionového bestselleru.

Již tři desítky let mají čtenáři Bible k dispozici tuto obsáhlou příručku. O její trvalé oblibě svědčí bezpochyby skutečnost, že byla vydána ve třiceti jazycích v celkovém nákladu tří miliónů výtisků. Opakovaná a revidovaná vydání ji řadí ke světovým bestsellerům a mnozí považují Průvodce za jednu z nejlepších a léty prověřených příruček pro studium Bible.
Poslední upravované vydání z roku 1999 se nyní dostává do rukou i českým čtenářům. O kvalitě knihy svědčí nejen bohatý obrazový doprovod, mnoho mapek a grafů, ale především vysoká úroveň textového materiálu, na jehož přípravě se podílel široký tým předních světových odborníků. Není jistě třeba připomínat, že veškeré faktografické údaje se opírají o nejnovější vědecké poznatky.
Kniha vychází vstříc široké skupině čtenářů – nabízí pojednání o významných biblických osobnostech, ukazuje jak přistupovat k četbě různých žánrů Starého a Nového zákona, jak porozumět biblickým příběhům, poetickým a mudroslovným spisům, proroctvím i apokalyptickým textům.

Průvodce Biblí obsahuje :
– 680 stran textu, který čtenáře provází celou Biblí knihu po knize, kapitolu po kapitole, někdy i verš po verši a objasňuje mu klíčové pojmy: poukazuje na význam biblického sdělení a na možnosti jeho interpretace.
– 126 odborných článků, které se zabývají jak širšími reáliemi a okolnostmi života ve starověku, tak i některými specifickými tématy.

Více než 700 barevných fotografií a ilustrací, jež se snaží přiblížit svět biblických postav a událostí.
– 68 map, které udávají polohu a popřípadě i další důležité informace.
– 20 tabulek a diagramů, které se významně podílejí na vizuálním zachycení tehdejšího světa
-rejstřík pomáhá při rychlém vyhledávání nejdůležitějších jmen, míst, událostí i různých biblických pojmů, přispívá rovněž ke snadnější orientaci v Průvodci

Celá kniha má 816 stran nabízejících důležité informace a vhled do podstaty problémů. Je pestrá, zajímavá, podnětná a inspirující. Jejími autory jsou ti, kdo objevili bohatství Bible a chtějí se o něj podělit s ostatními.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Průvodce Biblí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Průvodce Biblí (0.00 EUR)


Stažení Průvodce Biblí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The New Lion Handbook to the Bible

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Česká biblická společnost
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  M.H.

  05.10.2016

  Kniha celkom osciluje medzi úvodom do jednotlivých kníh (tie sú skôr stručné, v rozsahu do 3-4 strán) a poznámkami ku kapitolám, či často aj jednotlivým veršom biblického textu.

  Okrem toho obsahuje množstvo článkov, ktoré vysvetľujú archeologické či historické okolnosti a často aj súvislosti z bežného života zo súdobého prostredia Izraelcov a okolitých národov či štátov.

  Na odbornú knihu obsahuje azda priliš mnoho fotografií, ktoré sú skôr ilustračné, než priamo súvisiace s textom knihy. To, spolu s niekedy dosť populárne písaným štýlom, knihu robí trochu menej hodnotnou.