Provinilé manželky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Provinilé manželky

Abbie a její tři kamarádky vystoupí ze soukromého vrtulníku a ubytují se v nejluxusnějším hotelu, v jakém kdy byly. Po čtyři dny si mohou daleko od svých manželů užívat všeho, co okázalé a zároveň diskrétní Monte Carlo přináší. Pak se jednoho rána Abbie probudí obklopená policií. Stalo se něco hrozného – všechny čtyři ženy jsou obviněny z vraždyKniha v českém jazyce!


Stažení Provinilé manželky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Provinilé manželky (0.00 EUR)


Stažení Provinilé manželky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Guilty Wives (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  veveronka

  10. března

  Super,jako vždy přečtené jedním dechem

  postrach

  29.07.2017

  Čtyři kamarádky si vyrazí užít si,Myslí si,že si užívají svobody bez manželů.Mýlí se.Baví se, užívají svobody….Všechno je pryč a aktérkám se hroutí život.Ocitají se ve vězení a musí bojovat za pravdu a o život.Kniha začne vyprávěním jedné z nich,za mřížemi.Pokračuje tím,jak to všechno začalo.Seznámení se ženami,jejich manželi…Vypráví o Monte Carlu-před 13 měsíci.Jedná se o spiknutí.O tom je děj,celé knihy.

  Jaruš7

  05.07.2017

  Četba jedna radost, jako dobrý tah ( spíš magnetický ), bylo na úvod dát do knihy kapitoly ( a teď prostě nevíte jestli z prostředka knihy nebo z konce – což jaksi záměrně vám nastartuje fantazii do součinnosti, předvídat příběh), coby vzorek, jedny z nejdramatičtějších momentů. Toto silné naladění pak zůstane až do konce. ( Tentokrát touha nemrknout se, mi dala co proto, ale jako vždy jsem zdárně odolala, ale byla to síla, protože tou ukázkou, už máte co se krotit, aby váš tip, byl porovnáván s autorovým.
  Pro mimořádnost se pak jeví i posty aktérů, neboť i když se to zdá snad až dost přehnané, troufnout si na ten nej…, v příběhu to má dynamickou váhu, která určuje reakci mas a policejní, pracovně extrémní , akční angažovanost – hlava nehlava.
  Pro mě provokativní četba, dala mi něco navíc, to co jsem musela ukočírovat sama v sobě.

  Kerberos

  25.06.2017

  Spiknutí manželů.

  xxBILLY

  23.06.2017

  Velmi dobrý zajímavý kriminální román.
  Stála Vám, holky, ta ,,šou" za to?

  čef

  23.03.2017

  Čtenáři románů Jamese Pattersona jistě neočekávají literaturu jako od Balzaca. V první řadě jde o napětí a akce a toho se zde dočkají mírou více než dostatečnou. Bezmoc hrdinek, které se ne vlastní vinou zamotaly do vraždy a spiknutí(jakkoliv málo pravděpodobné) a nespravedlivý postup proti nim je místy až drastický – čtenář obrací stránky jako ve snu. Velmi poutavě napsáno.

  sabca

  26.12.2016

  Tak jako část čtenářů zde i já měla problémy se začíst. Pak začal děj být zajímavý a posledních 100 stránek už jsem musela přečíst najednou. Podmínky ve vězení do kterého se manželky dostaly byly neúnosné. Abby byla velmi sympatické hrdinka, které se nevzdávala. Myslím, že kniha si zaslouží trochu pozornosti.

  locin

  15.08.2016

  Musím říct že toto je první kniha od tohoto autora a vůbec nejsem zklamaná. Je pravda že příběhy z věznického prostředí není úplně můj šálek kávy, ale spisovatel má velkou slovní sílu a ví jak zaujmout čtenáře. Takže jsem nakonec dočetla až do úplného konce a musím říct že toho nelituju.
  Určitě si od tohoto autora ještě něco přečtu.

  zdehan

  10.01.2016

  Kniha ze začátku nebyla nic moc ale pak se to rozjelo a byla napínavá až do konce přečtena za dva dny mužu doporučit

  mirunda

  11.10.2015

  Výborná detektivka. Četla jsem ji jedním dechem. Tak jak jsem byla zpočátku skeptická, po pár stránkách mě to přešlo a musela jsem prostě číst a číst.

  malen

  17.05.2014

  A tak, já mám pocit, že jsem od Pattersona četla i horší a tahle se mi docela líbila, třebaže to bylo trošku přitažené za vlasy . Příběh byl napínavý, venku prší, tak jsem to zvládla za dva dny. Ale znám od něj i mnohem lepší knížky, to je pravda, po těch se mi stýská..

  pidalka777

  30.03.2014

  Sice jsem ze začátku myslela, že ji zahodím, ale vytrvala jsem a pak od uvěznění Abbie mě to chytlo a dočetla jsem to. Mimochodem tato kniha nemá nic společného s Alexem Crossem je to samostatný román.

  putpuda

  17.12.2013

  Musím souhlasit, Pattersona mám strašně ráda, ale u téhle knížky jsem měla co dělat, abych nepřeskakovala stránky a dokonce jsem myslela, že ji snad odložím ….a prezident Francie (to mi přišlo už moc) ….dočetla jsem, ale nelíbila se mi. Nudná, a dost politiky….Vůbec to nemělo ten švih, na jaký jsem u něj zvyklá….Už se těším na další díl "Boxerky" – ta bude určitě lepší 🙂

  1.ještěrka

  06.12.2013

  Tato kniha mě spíš zklamala.Mám Pattersona přečteného celého, vše co napsal. Ale tohle bylo za hranu.Absolutně nereálný děj.
  Doufám, že se autor příště polepší a já si čtení zase užiju. Ještě, že je to jednotlivý titul na nic nenavazující, tak se nic nestane, když ho někdo vynechá.

  danit

  28.09.2013

  Pořád jsem po tomto autorovi pokukovala a teď lituji (po přečtení komentáře Neri a přečtení knihy), že jsem si vybrala na otestování autora zrovna tento titul. Sled událostí rychlý, vtáhne do děje, ale celou dobu jsem si říkala, jestli už to není přetažené za vlasy. A část u konce se opakovala se začátkem, nevím jestli záměrně nebo omylem, ale pasaž se opakovala, což mi trochu vadilo. Jinak čtivé, odpočinkové, ale najdou se určitě "propracovanější" autoři, ke kterým se vrátím raději…

  Neri

  18.09.2013

  Přečetla jsem hodně knih od Jamese Pattersona a v porovnání s ostatními, tato byla zklamáním. Spiknutí, o kterém pojednává děj knihy, bylo tak absurdní, jak to jen jde, celá myšlenka je příliš nereálná, aby se jí dalo uvěřit. Jako obvykle u knih J, Pattersona je to rychlé, snadné, vyloženě odpočinkové čtení. Začíst se mi ale tentokrát dělalo opravdu problém, chvíli jsem se i rozhodovala, že knihu odložím. Konec možná můj celkový dojem z knihy lehce napravil, ale přesto to nebylo ono. Váhala jsem mezi dvěma a třemi hvězdami, ale nakonec ani moje úcta k autorovi nedokázala převážit nad rozpačitým dojmem z Provinilých manželek.