Prostě si to přejte, a to s lehkostí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Prostě si to přejte, a to s lehkostí

Pierre Franckh vás ve své další knize o přání podporuje v láskyplném způsobu, jak se zbavit starých přesvědčení, aby se i vaše nejtajnější přání mohla stát skutečností. Tentokrát se v knize nazvané „Prostě si to přejte, a to s lehkostí“ zabývá problematikou peněz, zdraví a práce. Samozřejmě jsou v textu uvedeny i mnohé dojemné a zábavné příběhy nadšených „přejících“. K těmto příběhům autor přidává cenné rady a představuje nejlepší „přací“ formulace, aby se mohly splnit všechny vaše sny. Pozor! Knihy od Pierra Franckha, včetně novinky „Prostě si to přejte, a to s lehkostí“, mohou změnit váš život!Kniha v českém jazyce!


Stažení Prostě si to přejte, a to s lehkostí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Prostě si to přejte, a to s lehkostí (0.00 EUR)


Stažení Prostě si to přejte, a to s lehkostí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Wünsch es dir einfach aber mit Leichtigkeit (2007)

  Žánr:
  Literatura naučná, Učebnice a slovníky
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  DYRKA98

  03.07.2017

  Kniha, která mi obrátila způsob myšlení. Jsem plná lásky a přání se mi SKUTEČNĚ plní!!! Myslela jsem, že za přáním se musí tvrdě jít, ale svůj postoj jsem změnila, když jsem zjistila že svět SKUTEČNĚ JE továrna na splněná přání!!!

  matomi

  28.05.2015

  Spousta příkladů ze života jiných lidí, které motivují a "nutí" to zkusit taky. Další knížka o "přání si", která se mi opravdu líbila a která splnila svůj účel. Přeju si a má přání se plní (i ta špatně formulovaná :D)

  tess.de.veles

  07.04.2015

  Já musím souhlasit s komentářem pode mnou….NIc nemotivuje a nenaladí tak, jako splněná přání druhých lidí…doslova mi to rozzářilo den…a zjistila jsem, že nic není nemožné….někdo čte před spaním Bibli…..já čtu Franckha :)…..a neměnila bych ani náhodou….
  Síla myšlenek je úžasná věc…..

  pecka02

  06.12.2013

  Knížka mi byla půjčena a vzhledem k tomu, jak je uzounká a malinká, jsem k ní přistupovala trochu skepticky. Už jsem četla více knih podobného typu a čekala jsem nějaký výcuc, který mi nic nového nepřinese. Mé očekávání se sice v podstatě splnilo (že by to bylo tím, že jsem si to "přála"?), ale i tak knížku hodnotím hodně pozitivně, a to hlavně díky velkému množství příběhů/dopisů, ze života lidí, kterým se "přání si" úspěšně daří. I kdyby nic jiného, dokáže tahle knížka alespoň pozitivně naladit a motivovat.