Prostě běž! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Prostě běž!

"Kniha od nadšenců, jako jsi ty, kteří běhají pro radost – tak jako ty."

Eda Kožušník založil v roce 2013 blog s názvem Prostě běž!, pro nějž je charakteristických 66 běžeckých rad, a nová příručka vychází právě z něj. Eda na svém blogu tvrdí, že běhání není žádná věda, on sám běhá především pro radost.

„Největším problémem začátečníků je vzít odvahu a vyběhnout. Příručka je tedy především o motivaci zvednout zadek, nazout boty a nebát se zdolat první kilometry,“ říká Eda.

Nejen z toho důvodu se nová příručka vedle prostých běžeckých tipů opírá o dvě desítky inspirativních příběhů lidí z celé ČR. Lidí, kterým během změnil život podobně, jako může vám.

Cílem autorů bylo, aby se v ní každý našel.

„Proto čtenářům nabízíme pestrou skladbu příběhů. Od těch, kteří díky běhu zhubli, přestali kouřit, dosáhli met, o nichž se jim nikdy předtím nesnilo, či běhají bosi, navzdory vysokému věku či ztrátě zraku,“ popisuje spoluautorka příručky, novinářka Eva Fryšarová, která si pro radost tvoří blog zabehu.cz.

Na 200 stranách nechybí ani základní zdravotní rady, doporučení pro začátečníky, odpovědi na nejčastější otázky či rámcové tréninkové plány. Hobby běžci se v příručce setkají také s našim předním běžcem a několikanásobným vítězem RunTour Vítkem Pavlištou, který razí stejnou teorii jako oba autoři: běhání není věda, stačí obout kecky a… prostě běžet!
Kniha v českém jazyce!


Stažení Prostě běž! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Prostě běž! (0.00 EUR)


Stažení Prostě běž! zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Osobní rozvoj a styl, Sport
  Vydáno: , eStat.cz
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)