Proměna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Proměna

Prvním titulem vydavatelství iBalance je kniha W.Dyera nesoucí symbolický název Proměna. Autor v ní přehledným a jednoduchým způsobem zpřístupňuje duchovní pravdy člověku moderní doby a napomáhá nám tak žít život z duchovní perspektivy. Je jen na nás, zda učiníme “otočku” a budeme směřovat od AMBIC řízených naším egem k životu, který je sycen SMYSLEM. Autor čerpá z mnoha klasických děl duchovní literatury a k pochopení jednotlivých životních fází využívá učení Lao c´, Carla Junga, citáty z Bible, Shakespearových děl nebo Kurzu zázraků (A Course in Miracles). Organizační formát je jasný a přehledný – W. Dyer se zabývá čtyřmi fázemi lidského života a duchovního hledání. Předmluvy se laskavě ujal herec, improvizátor a Člověk Jaroslav Dušek. Kniha vznikla jako filozoficko – duchovní doprovod stejnojmenného filmu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proměna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Proměna (0.00 EUR)


Stažení Proměna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , ibalance
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  popelka595

  09.12.2015

  Nejdříve doporučuji zhlédnout stejnojmenný film, na který se knížka často odkazuje, jinak byste se mohli ztrácet. A pak taky musím říct, že tahle knížka s mým egem opravdu hodně zamávala a dobře mu tak 🙂

  JuVo

  05.09.2015

  Knížka mě v mnohém posunula "dál". Dr. Wayne W. Dyer byl (vlastně stále je 🙂 mým oblíbencem a životním učitelem…miluju jeho myšlenkový potenciál a nadhled. Stejně skvělý je i stejnojmenný film, kde Wayne ztvárnil hlavní roli…