Projekt Kraken Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Projekt Kraken

Myslím – tudíž zahynete…
Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA, avšak vymkla se z rukou. Vyslání sondy do mrazivého metanového prostředí Saturnova měsíce Titanu nemá v dějinách dobývání kosmu obdoby. Pozemní zkouška vesmírné sondy končí fatálním nezdarem. Přičinila se o něj Dorothy, nejdůmyslnější produkt kybernetického programátorství. Místo k nejzazší hranici sluneční soustavy pronikla do celosvětové sítě, do internetu, tedy prakticky do každého počítače na světě,
do Pentagonu, na Wall Street, dostala se i do prezidentova kardiostimulátoru.Kniha v českém jazyce!


Stažení Projekt Kraken zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Projekt Kraken (0.00 EUR)


Stažení Projekt Kraken zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Wyman Ford (4.)

  Originální název:

  The Kraken Project (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Sci-fi
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  Melein

  22. ledna

  Dle mého názoru docela dobré sci-fi. Místy sice pohádka, ale stála za přečtení.

  horvis

  20. ledna

  Já jsem to původně číst nechtěl, ale četl jsem to.
  Bohužel nic moc.

  Kerberos

  13.08.2017

  Spíš než triller bych označila jako scifi,ale dobře se čte jakovšechno od tohoto autora.

  mira.k

  31.07.2017

  Nechápu lidi, kteří hodnotí román aniž by ho četli!

  orinka3

  22.05.2017

  Typicky americké. I s nezbytným prezidentem. Četba napínavá, dramatická. Trošku mi připomněla starší film Číslo 5 žije. Nápad s umělou inteligencí, která prchá prostředím internetu, je určitě zajímavý. Kniha průměrné kvality, víc než 3 hvězdičky si určitě nezaslouží. Ale čte se mimořádně dobře a snadno.

  Bruno636

  06.04.2017

  dosť plytké,. z bodu A do bodu B a medzi tým nič moc,..

  HonzaT

  12.12.2016

  Ford jakoby opět vedlejší kolejník. Douglas chtěl především románem varovat před UI. Ze všech čtyřech dílů, je tento nejslabší. ŠKODA.

  sojmen

  04.12.2016

  Naprosto nereálné, ale velice napínavé. Pokud trochu rozumíte aspoň trochu počítačům, tak se málem budete smát nad některými nesmysly, ale pokud se přes to přenesete budete mít velice napínavou knihu.

  lampernaqui

  25.10.2016

  Zatímco Zapomenutý pokoj od kolegy spisovatele Childa mě svým způsobem nezklamal, tak Projekt Kraken zklamal hodně. Tři dějové linky, které se spojí do jedné – pátrání vědátorky a hlavního hrdiny po umělé inteligenci, která zmizela kdesi na internetu… kluk se svým robotem …. parta obchodníků, kteří chtějí na burze vydělat hromadu peněz. Pokud by zůstala pouze první dějová linka, kniha by byla mnohem lepší. Opravdu zbytečná linka se zlým bankéřem měla snad jen natáhnout knihu o pár stran, jinak nevím. Spoiler. A závěr s robotem? Takovému by se vyhnul asi i Spielberg ve svých dětských filmech. Takže bohužel slabé.

  Elea

  18.10.2016

  Zajímavý děj, místy trochu předvídatelný, ale nutí k zamyšlení o odpovědnosti za všechno, co člověk vytvoří.

  cendar

  14.10.2016

  Velice zajímavá kniha o možnostech umělé inteligence. Některé technické záležitosti zřejmě nebyly úplně reálné, ale na celkové čtivosti románu to nic neubralo. Umělá inteligence je budoucnost výpočetní techniky a tady to bylo velice pěkně románově zpracováno. Byla to pěkná jízda od začátku do konce.
  Román s Algo obchodováním je také Index hrůzy a podobnou entitu je možné nalézt také v knize Daemon.

  Patapuf

  12.09.2016

  Hlavní zápletka mě plně zaujala a já se ponořil do děje… bohužel to časem přestalo mít tu správnou míru napětí… myslím, že autor nevyužil úplně naplno parádní nápad i když se snažil… přesto je to pěkné čtení se stupňovaným napětím…

  aspik83

  26.11.2015

  Kniha si nejvíc ublížila popisem. Také jsem čekal něco jiného. Ale má to spád, je lehce napínavá a přes klišé příběh i čtivá. Taková oddechovka. Rozhodně bych se nebál…

  kocour_mikeš

  24.11.2015

  Standardní kvalita, napínavé, lehce předvídatelné, možná šlo více využít možnosti tématiky. Dávám 75%.

  Nelly

  06.08.2015

  Výborně napsaná kniha se strhujícím dějem a koncem. Myslím, že ji klidně můžete dát přečíst i mládeži, co si oblíbila Erebos nebo Ready player one.

  bbara155

  24.06.2015

  Knížka mě moc bavila, četla jsem ji s napětím a potěšením. Vůbec mi nevadilo, že toto téma není úplně originální. Záleží na tom, jak autor dokáže i profláknuté téma dobře pojmout a to Preston dokáže bezvadně.

  Jack Bauer

  01.05.2015

  Protože tento autor spolu s Childem patří k jedněm z mých nejoblíbenějších, tak jsem se nenechal odradit ani komentáři. Umělá inteligence mě odmalička fascinovala, autor píše velmi živě, jeho knihy mě nenudí, nad příběhem nepřemýšlím a jen se bavím. A o to jde. Předchozí lépe hodnocená kniha také od mého oblíbeneho autora D.Koontze se mě hůře četla a vůbec mě nebavila, takže na hodnocení už nedám, mnohokrát jsem se na DK při výběru knih spálil, např. u románu Čistý. Projekt Kraken je velmi čtivá kniha, která nenudí ani na jedné stránce a zda je to nesmysl neřeším. Jsou mnohem horší nesmysly co se lidem líbí.

  ferda

  17.04.2015

  Lákadlo v podobě dobývání Saturnova měsíce a po pár stranách obrat .Umělá inteligence vzala roha z výzkumného vozítka a začla si hrát na honěnou po síti s FBI . Kdybych to býval věděl…

  čef

  13.03.2015

  Varování před umělou inteligencí nepodřízenou základním pravidlům robotiky napsané docela svižně a akčně. Odpouštím různé naivní úvahy a technické podivnosti pro optimistické vyznění většiny epizod i celého příběhu.

  mikika

  07.01.2015

  ale no tak nebylo to tak špatný, jak se tu lidi bojej. celkem se autor i vyhnul očekávaným klišé a vzal to téma tak trochu po svém, druhá polovina byla lepší a dávala víc smyslu. běžný průměr.

  horvis

  20.10.2014

  No, zklamalo mě to co jsem četl v popisu knihy.
  Nejdřív to začíná dobře:
  "Vyslání sondy do mrazivého metanového prostředí Saturnova měsíce Titanu nemá v dějinách dobývání kosmu obdoby."

  Pak to ale pokračuje velice BÉČKOVĚ !!!
  (píše se o řídícím PC mise)
  " Místo k nejzazší hranici sluneční soustavy pronikla do celosvětové sítě, do internetu, tedy prakticky do každého počítače na světě, do Pentagonu, na Wall Street, dostala se i do prezidentova kardiostimulátoru"

  Takových knih určitě vyšly stovky a je to naprosto neoriginální….
  Místo aby člověk se těšil na sci-fi příběh a popis prostředí a děje na Titanu, tak místo toho se to odehrává
  "ZASE" ve měste apd.

  Nejšvětší průšvih je, že se jendá o PC co se zbláznil nebo byl zneužit či co, "JENOMŽE" na úplně stejném principu je postavena kniha "SEZNAMKA SMRTI" od Lincolna Childa.

  Úplně se bojím tu knihu začít číst, protože se obávám "OBROVSKÉHO ZKLAMÁNÍ" pěkný téma, ale tak béčkově zabitý (PC se nabourá do prezidentova kardiostimulátoru 😉 to snad může žrát tak dítě do 10 let !!!

  Nechápu proč to Preston tak zabil, to se snad bál, že by neměl na to jít do sci-fi románu s dějem ve vesmíru ?
  Říkám, ještě jsem to nečetl, ale podle popisu knihy nechápu proč tak pěkné téma tak hloupě utopí v takových nesmylsech.