Procesy, které vzrušily svět Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Procesy, které vzrušily svět

Autor několika desítek knížek investigativní literatury pátrá po pravdě i v díle věnovaném slavným či naopak velmi neslavným soudním procesům. Vybral si zajímavé a napínavé případy, které ovlivnily svou dobu: Ježíše Nazaretského, nevinného kapitána Dreyfuse či D.H. Lawrence, autora skandálního "Milence lady Chatterlyové", a další. V.P. Borovička snáší stejně jako ve svých předchozích dílech množství zajímavého materiálu, kterému vdechuje život, zejména svým uměním živého dialogu. Osvědčuje svůj smysl pro vykreslení atmosféry a pro detail.
Nakladatelství Svoboda 1989Kniha v českém jazyce!


Stažení Procesy, které vzrušily svět zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Procesy, které vzrušily svět (0.00 EUR)


Stažení Procesy, které vzrušily svět zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Atanone

  18.09.2017

  Zajímavá témata,pro mě asi nejzajímavější prces Jany z Arku a následné teorie o tom,že možná nakonec hranici přece jen unikla. Zase jsem se něco dozvěděla,můžu srovnat s jinými zdroji. Trošku jsem bojovala s formou,ale to bude spíš melancholií podzimu,které asi nesvědčí kniky o faktech

  Jingle

  31.08.2013

  Tak zase ne. Dala jsem autorovi ještě jednu šanci, líbí se mi, jaká témata si vybírá, ale prostě mi nevyhovuje styl, a to tak, že velmi. Autor musí spoléhat na to, že se jedná o chronicky známé příběhy, jinak se v jeho slovech čtenář snadno ztratí. Vůbec se nedrží chronologie, tu vypráví o roce 1835, aby během chvilky byl v 1837 a v dalším odstavci 1833… Snaží se být pečlivý a každou osobu popsat, ale dosahuje tím jenom toho, že za chvilku nevíte, kdo je kdo, protože přemíra postav základní příběh spíš kazí než přibližuje. Myslím, že nejlíp je to vidět na příběhu kapitána Dreyfuse, kdy se tím příběh naprosto zbytečně natáhl a ztratil na poutavosti. Jako osvěžení si dějepisu/historie asi fajn, ale čtivou a poutavou literaturu si představuji jinak.

  eraserhead

  22.06.2011

  Skvělá kniha, umožňující nahlížet do temných stránek historie lidstva, toho tvora, jež se nazývá rozumným, chytrým, logicky uvažujícím, humánním a nadřazeným zvířatům. V. P. Bororvička ukazuje, že to neplatí vždy. U některých soudních procesů budete žasnout, u jiných rudnout vzteky, u jiných se i zasmějete a u dalších zase poklepete na čelo. Smutnou stránkou věci je, že budete číst věci, které se opravdu staly a nedají se již odestát.

  Alix

  Proč byl odsouzen k smrti ukřižováním Ježíš Nazaretský, jak se před soudem bránila Jana z Arku a proč byl souzen Oscar Wilde? Kniha je malým přehledem procesů, které nebyly zapomenuty.